Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • a ted by me zajimali ty duvody,proc vlastne xbox hru streamovat na pc...
    pojede ve vic fps? ne
    bude mit vyssi rozliseni? ne
    bude podporvat klavesnici a mys? ne
    bude mit jeste vetsi odezvu nez na xboxu? ano
    • nebudem musiet nosit xbox k monitoru ked bude tv obsadeny ty blb..fakt retardacia..naco ine by to asi tak bolo?
      • Paulcz
        tohle asi nepřebije nevýhody vzdálenýho přístupu
      • Neni na tohle levnejsi druha televize nez cely PC? *15*
        • Protože samozřejmě nikdo nemá doma už dávno plno počítačů, tabletů atd že?
          To žiješ v Severní Korei nebo co?
  • XorxoxTalarius
    Opravdu, PC scena se nemuze dockat az si bude streamovat X1 hry na svoje PC *1* Stejne jako se nemuzeme dockat az budeme hrat SW: BF3 proti hracum na X1 a oni nebudou mit autoaim *1* *1*
    To jsou vsechno tak dulezite veci ze uz ted jsem predobjednal tricet kopii W10 aby mi nic neuniklo *1*
    • nrboj, tam urcite bude neco jako smart pistol jako v titanfallu takze gamepadaci davaji pc hracum na zadek
  • Ryze sympatický krok.
  • podstatne je DX12 *5*
  • Hlavně stop mrkvosofte. Podáš prst a PCtardi ti utrhnou celou ruku. Né že bych někoho s xbone znal, ale je dost zřejmý, že tvé zrady už mají majitelé xbonu dost.
    !!!STOP KONZOLOVÝM EXKLUSIVITÁM NA PC!!!
    • *1* *1* taky zoufalec *1*
    • Vogon
      Doufám, že se ostatní trolové na zdejších stránkách od tebe něco naučí a budou v budoucnosti stejně vtipní jako ty.
  • Držte klapačky, můžete to nenávidět můžete s tím nesouhlasit a stejně to všichni používáte a budete jejich operační systém. Nicméně jste taky pěkně nefér MS se poslední dobou dost snaží...pořád negavistickej národ to ČR...
    (Když vám to tak všem leží v žaludku co vám brání používat Steam OS a jiné sra***)
  • MickTheMage
    Logika toho celeho je kde? PC hrac nepotrebuje low quality streaming a "cinematic quality". A konzolista (v tomto pripade Xbox hrac) sa neubde urcite chciet hrat na PC... Takze uzitocnost tejto funckie je asi tak 0?! Mimochodom, ako vsetkeho co tam dnes Mrkvosoft predstavil.

    Ako prepacte mi, ze do toho vrtam, ale ked vidim ake zbytocne funkcie predstavili a ako sa u toho tvarili, akoby to bolo nieco nove, prevratne, nieco absolutne uzasne, to dokaze mojim tretim vnutornym ja hodne pohnut. Inak povedane, hodne ho to naserie. :)
    • To je ta podpora hrani na PC, o ktery se tu (ne)psalo o par clanku niz.
    • Di jim poradit, zřejmě sou bez tebe úplně v pr*ely. Diskuze games sou opravdu semeniště hateru a debilů.
      • Nevim, ale ma pravdu. Proc bych proboha chtel neco streamovat? Kdyz to muzu hrat na konzoli bez nevyhod streamu?
  • už se těšim na cross s hráčema z xboxu dostanou solidní čočku... pokud nebudou mít nějaký asistenty to bych se na to vy.......
  • sudé windows = fail to už platí leta nezbívá než čekat na win11
    • Cekat muzes, to nic nezmeni na obchodim modelu = mesicni poplatek. Takze misto abys jednou za deset let utratil pak stokorun, budes platit mesic co mesic. I kdybys pak instaloval kazdou novou verzi widli jak doted vychazely (a poctive je kupoval) zaplatil bys za tu dobu asi tal 1/3 toho, co zaplatis ted, za mesicni pausal.
    • Pochybuju, tady to sice neni duveryhodny, ale neco na tom bude http://www.novinky.cz/internet-a-pc/software/359382-windows-10-budou-zadarmo-temer-pro-vsechny.html
  • Nevim kam bych to napsal. Ta reklama na games.cz mi prijde jako vydirani. "Zaplat, nebo budes cumet na reklamu a pokud mas adblock tak si uzij otravnyho napisu!"
    • Reklama? Kde? Otravnej nadpis? Kde? ...
    • Napisu se da zbavit. Nezvzpomenu si jak, ale nekde jsem tu cetl navod. Musi se neco dat do Adblocku a je klid. Reklama na Games mi zpocatku nevadila, ale to, co predvadeji ted je vrchol.
    • Nepsal tu nekdo nahodou jak do adblocku dat i ten panel s textem o adblocku? *15*
    • Možná te to překvapí, ale i redakce potřebuje žrát...
      • RazorProduction
        Bohuzel to vizneje dost cynicky:ale to neni nas problem. *7*
        • Samozřejmě, ale jelikož jsem tady denně, tak chci, aby ze me měli nějaké prijmy za reklamy, které umožňují další provoz webu...
    • RazorProduction
      uz jen cekam jak tu na mne z reklam vybafnu tanpony *7*
      • Copak ze to na tebe vybafne?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit