Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • deathfish
    ahaaa, tak tohle mysleli tím "Zaměříme se více na podporu PC" *1* hahahahaa...haha...ha.....ha.....
    • hahahaha *13* hahahaha *11* hah.. *cries*
  • chcete hrát Forzu na pc? Kupte si Xbox a streamujte si to přímo na PC! Jééj. Microsoft nezklamal.
    • a co si si myslel ze naportuju xbox hry na PC? si dmnt
      • No to by byla hrůza portovat z x64 a directx na výkonnější x64 s directx :-)
        • Tady nejde o tu práci, ale o to, ze ponecháním svých her na XO z dlouhodobbeho hlediska ziskaj víc prachu, nez kdyby to pustili i na PC...
          • To sice ano, ale ta funkce je pak uplne nesmyslna. Jako proc bych to streamoval z xboxu na PC, kdyz to akorat prinese input lag. Mozna kdyby to umelo nejak rozume pouzivat klavesnici a mysl, tak by se to dalo v nekterych hrach zuzitkovat, jinak je to uplne nanic.
      • Jen jsem netušil, že když říkali, že budou mluvit o PC hrání, tak na to nebudu potřebovat Xbox...
        Teď když se někdo zeptá, jestli Halo vyjde na PC. Microsoft odpoví: ta hra už tam dávno vyšla, jen si musíš koupit Xbox..promiň ,ale tohle mi jako PC hraní rozhodně nepřipadá
    • A jako co? On vážně někdo čekal, že pustí na PC svoje hitovky, když jim podpora xboxu přinese mnohem víc prachů?
      • jake hitovky? *1*
        • Jako samozřejmě, ty hry se Ti nemusí líbit, ale je prostě faktem, že Halo, Forza a třeba i Gearsy měly dost velkej prodejní úspěch...
        • Google jistě napoví...
          Ale tak abych te nenutil 5 vteřin hledat, tak třeba to Halo, Forza...
  • a ted by me zajimali ty duvody,proc vlastne xbox hru streamovat na pc...
    pojede ve vic fps? ne
    bude mit vyssi rozliseni? ne
    bude podporvat klavesnici a mys? ne
    bude mit jeste vetsi odezvu nez na xboxu? ano
    • nebudem musiet nosit xbox k monitoru ked bude tv obsadeny ty blb..fakt retardacia..naco ine by to asi tak bolo?
      • Paulcz
        tohle asi nepřebije nevýhody vzdálenýho přístupu
      • Neni na tohle levnejsi druha televize nez cely PC? *15*
        • Protože samozřejmě nikdo nemá doma už dávno plno počítačů, tabletů atd že?
          To žiješ v Severní Korei nebo co?
  • XorxoxTalarius
    Opravdu, PC scena se nemuze dockat az si bude streamovat X1 hry na svoje PC *1* Stejne jako se nemuzeme dockat az budeme hrat SW: BF3 proti hracum na X1 a oni nebudou mit autoaim *1* *1*
    To jsou vsechno tak dulezite veci ze uz ted jsem predobjednal tricet kopii W10 aby mi nic neuniklo *1*
    • nrboj, tam urcite bude neco jako smart pistol jako v titanfallu takze gamepadaci davaji pc hracum na zadek
  • podstatne je DX12 *5*
  • Nikdo vás nenutí si ty desítky instalovat. Můžete si v klidu dál jet 7, nebo posílit konkurenci.
    Killer, tom a xy tu agitujou, jako kdyby je pan MS někdy v minulosti osouložil do zadku.
    • Bill Gates mi drzi pistoli u hlavy. Pokud nekoupim W10 tak pry bude strilet.
      • nebude ale ani ty si nezastrilis bo bez W10 ti nove hry nepojedou pac budou vyzadovat DX12 *1*
        • Asi tak jak do ted dx11? Mel jsem 5 let grafiku bez dx11 a o co jsem prisel? Konzolovy Crysis 3? Trololol. Jeste tu neni poradne 11tka a ty uz bys chtel winy s dx12 kdyz na to ani mozna nejsou grafiky. *5*
          • No to teda jsou, moje 970 je na to připravená. A jsou hry, na které sice DX11 nepotřebuješ, ale vypadají na něm lépe
  • MickTheMage
    Logika toho celeho je kde? PC hrac nepotrebuje low quality streaming a "cinematic quality". A konzolista (v tomto pripade Xbox hrac) sa neubde urcite chciet hrat na PC... Takze uzitocnost tejto funckie je asi tak 0?! Mimochodom, ako vsetkeho co tam dnes Mrkvosoft predstavil.

    Ako prepacte mi, ze do toho vrtam, ale ked vidim ake zbytocne funkcie predstavili a ako sa u toho tvarili, akoby to bolo nieco nove, prevratne, nieco absolutne uzasne, to dokaze mojim tretim vnutornym ja hodne pohnut. Inak povedane, hodne ho to naserie. :)
    • To je ta podpora hrani na PC, o ktery se tu (ne)psalo o par clanku niz.
    • Di jim poradit, zřejmě sou bez tebe úplně v pr*ely. Diskuze games sou opravdu semeniště hateru a debilů.
      • Nevim, ale ma pravdu. Proc bych proboha chtel neco streamovat? Kdyz to muzu hrat na konzoli bez nevyhod streamu?
  • Ryze sympatický krok.
  • Jo, tohle je přesně to co mi na desktopovém OS chybělo. Svatá prostoto...
  • LOL Microsoft.. Ako vzdy mimo realitu :D
    • Proto už funguje skoro 40 let...
      • 40 let fungujou tak díky monopolu kterej měli po většinu tohodle období
        • Když mají monopol, tak to znamená, že asi něco musí dělat dobře, že?
          • Uplacet, vyhrozovat, ...? Mam nahodit co zrovna prislo? kazdorocni pozdrav od "BSA"? Pochopitelne v neexistujici?
          • *5*


            (pro kkty: vygooglit priciny vzniku monopolu plz)
            • Protoze kokutci si nejsou schopni ani vygooglit zakladni vec.
            • Nevim za co ma tolik minusu, zkuste si vygooglit unix wars.
    • true

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit