Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • hm, a s cim prijdou priste, zacnou prodavat nanuky eskymakum? *5*
  • to uz radsi nohou do pisku, to je aspon prepisovatelny medium *5*
  • Pergamen? Ne, diky, radsi hlinenou tabulku.
  • Papírové knihy? Ne díky, raději pergamen.
  • Já už chtěl napsat, že bych si taky mohl prostě odpojit Xbox od TV a přenést do druhé místnosti, ale vzhledem k jeho velikosti by opravdu mohl být problém to někam narvat *1*
  • Chim
    Hrát na PC konzolové hry? Děkuji nechci, raději knihu!
  • wizaard
    Licencování Windows 10 jsem nezkoumal, vycházím jen z toho, že MS tvrdil, že pro uživatele Windows 7, 8 a 8.1 budou Windows 10 během prvního roku zdarma. Pokud přejde Windows 10 na licenční model Office 365 (jako že je to pravděpodobné, když v keynote všude zmiňovali slovo "service"), nemám problém.
  • wizaard
    A víte o tom, že Windows už od Windows Vista či 7 si automaticky alokuje víc paměti a pak ji průběžně uvolňuje, když je třeba?
  • řekl, bych, že klíčem k pochopení toho, co tobě i mě připadá jako naprostý nesmysl, je vcítění se do mysli majitele Xboxu, musíš si koupit Xbone, musíš začít žít jako majitel Xboxu a myslet jako majitel Xboxu i se tak chovat, postupně začneš docházet k závěrům, jako že 30fps je lepší než 60fps protože je to filmovější, že 720p je lepší rozlišení než 4k, protože si ho pouštíš na větší televizi, že gamepad je lepší na ovládání FPS než klávesnice a myš a že jsi ušetřil, když si koupíš Xbox za 10k místo PC za 20k, ale příplácíš pak v průměru 500 Kč na každé hře po dobu 6 let... a až budeš o tom všem přesvědčený, pochopíš i tento krok MS a budeš osvícen
  • To nic, to se lecit neda, bohuzel to neni smrtelny.
  • To bude jak s driverama, kazda dalsi verze o nejmin 20% rychlejsi, takze kdyz to poscitas, s nejnovsima driverama musi i prvni Gforce dat 4k s prstem v nose.
  • Nevsim sem si ze by si miliardy uzivatelu androidu stezovaly.
  • taky by mě zajímalo, jak takovýho vypínání dosáhl *7*
  • Zagro
    Tak to dělaj asi jen ty tvoje :) Nikdy se mi tohle nestalo. Když dám systém vypnout, tak se prvně během zhruba 3 sekund vypne OS, pak asi sekunda ani ne a vypíná se celej kompl a až potom se vypne monitor. Když mám WIN "locknutý", zadám heslo a začnu PC používat. Žádný vypínání obrazovky. OS mám na SSD. Nechápu, co tam za tím PC děláš.
  • Zagro
    On možná ani nemá potuchu, že si to už může klidně ozkoušet. A nebo je to tím, že jsou zatím "jen" v ENG, takže by se v nich ztratil. Ale hádat se bude do roztrhání těla. Takovejch je web plnej. Asi ještě maminčin mazánek :)
  • Jako co? WTF? to ma byt jako jejich vymluva proc neportovat hry na pc? co to ma za logiku streamovat něco z vykonove slabšího stroje, abych dostal 30 fps artefaktovane video se spozdenim, na stanici s mensi obrazovkou? nepopletli to nahodou? jako vazne co to je za hovadinu?
  • h0p3
    To mám, ale nikde nestojí, že ten obraz co si budu streamovat z konzole na desktop nebudu moci použít k dalšímu šíření, třeba na twitch.tv.
    Čímž mám na mysli, že by to eliminovalo nutnost pořizovat si capture card ke streamování her z konzole. Get it ?
  • Ja na win 10 uz cca 2-3 mesiace pracujem v robote, neposudzujem to zo screenshotov... Preto ti píšem ze proste si vymyslas veci, ktoré nemajú nič spolocne s realitou
  • Protoze kokutci si nejsou schopni ani vygooglit zakladni vec.
  • Ale padlo, dokonca to majú opravene aj na lupa.cz na ktorú sa tu s tomom odvolavate... Aj freemail a webové uloziska sú SaaS a platis snáď za hotmail? Platis za webovú verziu officu? Platis za one drive? Ale je to bezoredmetne rozoberať lebo aj v tejto diskusii sa niekde povaluje link, kde sa hovorí že MS jasne povedal že mesačné poplatky sa platiť nebudú... Skôr mam pocit že tu niektorí ľudia miesaju dokopy retail a enterprise co sú uplne odlišne segmenty...a úplne odlišne licencovanie

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit