Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jen jsem netušil, že když říkali, že budou mluvit o PC hrání, tak na to nebudu potřebovat Xbox...
    Teď když se někdo zeptá, jestli Halo vyjde na PC. Microsoft odpoví: ta hra už tam dávno vyšla, jen si musíš koupit Xbox..promiň ,ale tohle mi jako PC hraní rozhodně nepřipadá
  • a co si si myslel ze naportuju xbox hry na PC? si dmnt
  • RazorProduction
    uz jen cekam jak tu na mne z reklam vybafnu tanpony *7*
  • Nevim kam bych to napsal. Ta reklama na games.cz mi prijde jako vydirani. "Zaplat, nebo budes cumet na reklamu a pokud mas adblock tak si uzij otravnyho napisu!"
  • Do ted se nemuzu vzpamatovat, kdyz jsem znamymu instaloval win8. Sezral 3,6GB RAM?! Treti profil vyzaduje emailovou adresu?! Ma jeste cenu zminovat to smirovani?! To jim jako mam verit, ze je win10 lepsi?! Propojeni mobilni technologie s PC neprineslo nic dobryho. Ani nemam chut to vsechno rozepisovat, strasne se u toho pokazdy nas*ru. Proste jim uz vubec neverim a muzou si to strcit treba do..
  • Nic, microsoftu odzvonilo. Ty touch hovadiny co neustale prezentuje nema sanci. 2020 konci W7, pak papa microsoft.
  • hahahaha *13* hahahaha *11* hah.. *cries*
  • A jako co? On vážně někdo čekal, že pustí na PC svoje hitovky, když jim podpora xboxu přinese mnohem víc prachů?
  • deathfish
    ahaaa, tak tohle mysleli tím "Zaměříme se více na podporu PC" *1* hahahahaa...haha...ha.....ha.....
  • Zní to dobře ješte přidat že stačí jedna originalka pro PC i XBOX ONE a mají každého hráče *3*
  • chcete hrát Forzu na pc? Kupte si Xbox a streamujte si to přímo na PC! Jééj. Microsoft nezklamal.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit