Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Samozřejmě, ale jelikož jsem tady denně, tak chci, aby ze me měli nějaké prijmy za reklamy, které umožňují další provoz webu...
  • Vogon
    Doufám, že se ostatní trolové na zdejších stránkách od tebe něco naučí a budou v budoucnosti stejně vtipní jako ty.
  • Tady nejde o tu práci, ale o to, ze ponecháním svých her na XO z dlouhodobbeho hlediska ziskaj víc prachu, nez kdyby to pustili i na PC...
  • No to by byla hrůza portovat z x64 a directx na výkonnější x64 s directx :-)
  • RazorProduction
    Bohuzel to vizneje dost cynicky:ale to neni nas problem. *7*
  • a na čem budeš hrát ty chytrolíne. Linux? či nějaká podobná hypsterská sra*ka?
  • Ryze sympatický krok.
  • podstatne je DX12 *5*
  • Hlavně stop mrkvosofte. Podáš prst a PCtardi ti utrhnou celou ruku. Né že bych někoho s xbone znal, ale je dost zřejmý, že tvé zrady už mají majitelé xbonu dost.
    !!!STOP KONZOLOVÝM EXKLUSIVITÁM NA PC!!!
  • Držte klapačky, můžete to nenávidět můžete s tím nesouhlasit a stejně to všichni používáte a budete jejich operační systém. Nicméně jste taky pěkně nefér MS se poslední dobou dost snaží...pořád negavistickej národ to ČR...
    (Když vám to tak všem leží v žaludku co vám brání používat Steam OS a jiné sra***)
  • MickTheMage
    Logika toho celeho je kde? PC hrac nepotrebuje low quality streaming a "cinematic quality". A konzolista (v tomto pripade Xbox hrac) sa neubde urcite chciet hrat na PC... Takze uzitocnost tejto funckie je asi tak 0?! Mimochodom, ako vsetkeho co tam dnes Mrkvosoft predstavil.

    Ako prepacte mi, ze do toho vrtam, ale ked vidim ake zbytocne funkcie predstavili a ako sa u toho tvarili, akoby to bolo nieco nove, prevratne, nieco absolutne uzasne, to dokaze mojim tretim vnutornym ja hodne pohnut. Inak povedane, hodne ho to naserie. :)
  • Možná te to překvapí, ale i redakce potřebuje žrát...
  • Copak ze to na tebe vybafne?
  • Google jistě napoví...
    Ale tak abych te nenutil 5 vteřin hledat, tak třeba to Halo, Forza...
  • Pochybuju, tady to sice neni duveryhodny, ale neco na tom bude http://www.novinky.cz/internet-a-pc/software/359382-windows-10-budou-zadarmo-temer-pro-vsechny.html
  • už se těšim na cross s hráčema z xboxu dostanou solidní čočku... pokud nebudou mít nějaký asistenty to bych se na to vy.......
  • sudé windows = fail to už platí leta nezbívá než čekat na win11
  • jojo prave jsem zanamemu pripravoval noteook s win8.1 nejen ze jsem mu musel zadat nekolik hesel v jedne fazi jsem musel zadavat captcha kod abych ntbk presvedcil ze se ho nechysta poprve zapnout robot.... *11* *10* *10*
  • jake hitovky? *1*
  • nevim no.. mam radeji variantu.. kdy si za levnou koupim digitalni hru.. hraju ji na svem steamos a muzu ji i streamovovat doma kde chci.. nebo hrat i na pc.. a na steamos muze hrat nekdo neco jineho.. ehm.. a nemusim cekat na win10.. si tak rikam.. nezaspal m$ dobu?? a to jsou ty kulervouci features co se na nas valej???? *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit