Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Z Lupy "nechal se slyšet viceprezident divize operačních systémů Terry Myerson. „S příchodem Windows 10 začínáme o Windows přemýšlet jako o službě,“ dodal. "

    Slysel snad nekdo nekdy o nekom, kdo poskytuje sluzby gratis?
  • Protoze blbe hledas/nechapes. Ty widle nelze provozovat bez M$ cloudu a TEN neni zdarma. Jako bonus budou v M$ vedet o kazdym tvym loginu, takze budou vedet, kdypa si prisel z prace/do prace, kdy sis co nainstaloval a ty budes platit a platit, protoze jinak nez z M$ storu si tam brzo nic nenainstalujes. A za umisteni aplikace tam se pochopitelne plati taky.
  • tak je to logicke snad si nemyslis ze odted bude MS rozdavat win zdarma a zit jen z toho co do ted vydelal... http://www.lupa.cz/clanky/upgrade-na-windows-10-z-predchozich-verzi-bude-prvni-rok-zdarma/
  • Lukyz
    Můžeš uvést zdroj? Přečetl jsem min. 5 různých článků, ale o žádném měsíčním paušálu nikde ani zmínka. Díky.
  • celej goolg tak funguje kazdy uzivatel ma na stejny dotaz jinou nabidku je to k zbliti jak rikas *11*
  • a neni to nahodou tim, ze kdyz ses moc blizko ap, tak to neni uplne optimalni? aspon kdyz jsem hackoval WEP, tak to bylo na zacatku kazdyho tutorialu, ze pokud nemuzu injektovat pakety, ze jsem bud moc daleko nebo moc blizko *5*
  • Chapu tve pohnutky, ale nestaci to napsat jednou? *15*
  • Tuhle funkci nabizi Chrome od sveho vydani. Ja ho tedy nepouzivam a jeden z duvodu je i tato "predikce" mych prani, ale da se to v nastaveni vypnout. Take si tu takto blil, kdyz to google ohlasil? Nebo jsi o tom vubec nevedel? Nebo je to bliti dusledek psychosomatickych pricin?
  • jo na lupě maj NEZAVÁDĚJÍCÍ titulek: "Upgrade na Windows 10 z předchozích verzí bude PRVNÍ ROK zdarma"... to pro ty co si doteď mysleli, že to je fakt ZDARMA *1* SAMO že po prvním roce nastoupí měsíční/roční poplatky a W10 vás vyjdou 10x dráž než kdyby jste si je normálně koupily jako předchozí OS(což nepůjde)
  • jak bude fungovat nový prohlížeč internetu ve W10: Obecně nám prý bude Cortana ve Spartanu pomáhat a již dopředu nabízet to, co si bude myslet, že hledáme nebo chceme udělat.... *10* *11* *11* lol to opravdu uživatelé chtějí PC co bude líp než já vědět co hledám??? *8* DMNC
  • ZDARMA? ty jsi zakaznik Providentu? jako jo "zdarma" si je nainstalujes a pak budes platit mesicni pausal..... *1* nebo jak si predstavujes ze na nich MS bude vydelavat?
  • Nebudou zadarmo, ale za rocni pausalni poplatek. Ale uprimne, tu s**cku bych nechtel ani zadarmo.
  • h0p3
    Jasný, že to streamování nevyužije každej, možná ani většina ne. Ale ze strany streamerů, co se tím žíví, slyším jen chválu.
    Ono jim to dost podstatně ulehčí práci se streamováním her z konzolí resp. Xone.
    + Si myslim, že díky tomu do budoucna hodně nových streamerů přibude. Kteří budou právě "Xone only".
    Já jsem docela zvědavej.
  • W10 jsou sice jen W8 s nabídkou Start na desktopu, ale podle mě budou mít úspěch, protože budou zadarmo. Navíc zarytí odpůrci W8 si mohou notovat jako zlomili MS, aby tam tu nabídku Start dal *1*.
  • Napisu se da zbavit. Nezvzpomenu si jak, ale nekde jsem tu cetl navod. Musi se neco dat do Adblocku a je klid. Reklama na Games mi zpocatku nevadila, ale to, co predvadeji ted je vrchol.
  • Protoze je to stejna s**cka jako Win 8.
  • wizaard
    Jasně, ona totiž volná RAM pomáhá, protože swapovat z disku je lepší... *7*
  • wizaard
    Proč nepřejít na Windows 10, když budou pro majitele Win 7, 8 a 8.1 zdarma?
  • JezboX
    Ó streamovat z X-Boxu na PC 3x sláva M$. No to je zase hovadina. Kdyby to běhalo opačně tak to bych snad o xboxu i uvažoval, ale tohle je normální žebřík do nebe. Možná pro lidi co si chtějí vychutnat "filmový zážitek" i na PC. Já to občas dělám přesně opačně přes Steam In-home streaming. Pod televizí mám obstarožitní jakožeHTPC na kterým by jel leda tetris a tahle si na něm můžu zahrát téměř cokoli. To téměř je tam hodně důležítý, protože na žádný rychlý hry to není. Latence když je všechno dobře je kolem 50-60ms. Pokud něco takovéhu bude mít M$ nativního a ušito přímo na míru tak věřím že se může dostat na 40ms. Pokud bude PC s Xboxem propojený přes kabel a router. V případě WiFi ale můžete na hraní vesele zapomenout protože tam to lítá od 50ms po 200ms podle asi skvrn na slunci. A to mám vyzkoušeno na 5m metrů a přímé viditelnosti. Dokonce jsem v tu chvíli byl na WiFi sám. Pokud tohle budete zkoušet s WiFi pro celou domáctnost tak můžete hrát leda šachy.
  • MARTASLJ19
    V MS sú vážne chorí ľudia. Po katastrofe s názvom Games for Windows live" je tu ďalší horor. Windows 10 a jeho prepojenie s Xboxom = toto idú urobiť nám PC hráčom? Osobne dúfam, že Windows 10 aj s týmito všetkými funkciami pohorí na celej čiare. Koho na PC zaujíma nejaké prepojenie s Xboxom? Nech nechajú PC - PC-čkom a Xbox - Xboxom pekne oddelene.
    Hmmm to mi je teda podpora hier od MS - Fable Legends - zo všetkých možných exkluzivít dostaneme akurát hru s najmenším záujmom, veď načo nám dávať niečo lepšie - my sme pre MS len prašivý bonus, ktorý dostanú z Xboxu vždy len slabšie tituly, ktoré boli predajným fiaskom alebo mali slabé hodnotenie - RYSE(Crytek to urobil lebo takmer krachol), Dead Rising 3 - malo mizerné predaje na Xboxe. Kritikmi ospevovaný a aj predajmi úspešná napr. Forza sa na PC neobjaví lebo to už by bola od MS pre PC hráčov titul príliš kvalitný. MS jednoducho nevie s PC pracovať ako hernou platformou a mám strach aké katastrofy od nich prídu na budúce. No des a hrôza.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit