Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jde o to že programátoři thirdparty software, hlavně ovladačů hardwaru běhajícímu pod Win psali do kódu něco jako if winversion=9x...else .... což platilo pro win 95 a 98, takže to není proto, že by neuměli počítat do deseti
  • Asharak
    No to je pravda, vidíš, takže nám lžou, musíme počkat až na Windows 11, tím pádem na pravou trojku hehe *16* Jen jsem myslel že win byl cely překopany už od 7 (kod)
  • Mozna sem se spletl a myslel Windows 3.11.
  • http://i.imgur.com/p7eQQK3.jpg
  • Diky ne
  • NN windows 2 byli osmicky, to byl prvni OS ktery prisel se zmenou. Do Windows 7 to je vsechno jen Windows 1.11 s par upravami. A to same je i ios a steamos proste 1.11 upravene podle novych potreb. To uz proste tak je, microsoft tlaci vyvoj os dopredu tak je vzdycky prvni na rane. Jabko a ostatni trash to pak prevezme a je to nejlepsi :D To je proste stadni mysleni silene kravy.
  • Jj :) ja osobne by som urobil proste Windows :)
  • Asharak
    Prostě Windows 2 *5*
  • 8.1 upgrade bol považovaný za ako keby deviatu verziu (samozrejme sa o opravnenosti da polemizovať)... Ale z marketingového hľadiska, keďže sa jedna o naozaj prelomový moment v rozmyslani firmy by som tiež asi prizmuril oči a dal 10, predsa len to symbolizuje niečo vyznamnejsie, míľnik atd..
  • Tom, vytrhavas vety z kontextu alebo nerozumies anglicky. UPGRADE bude free po dobu jedného roka, čiže nemusis zaplatiť za licenciu W10, ak si ho nainstalujes do 1 roka po jeho release. Microsoft tak chce motivovať uzivatelov aby na nový systém presli čím skôr, pretože supportovat w7,8, 8.1 a 10 je zbytočne zlozite. Čím väčšiu základnu uzivatelov budú mať na w10, tym viac môžu investovať do ďalšieho rozvoja systému...
  • aneb "stačí jediná chybička v jednom z mých 10 miliard výpočtů a jsme všichni napadrť, odpočítávám-- 10.. 9.. 8... 6.."
  • ať počítám jak počítám, nějak mi tam chybí WIN devítka.. firma kde neumí ani napočítat do deseti a slibují kvalitní OS *7*
  • Streaming & screaming..
  • Nie detail zakaznika ale retail zakaznika ;)
  • Nie :) keby ste tie clanky citali poriadne tak by ste si vsimli, ze to čo sa tam píše sa netyka Enterprise edition. Je diametralny rozdiel medzi sluzbami pre teba a sluzbami pre veľké korporacie... Inými slovami, nie si to ty kto služby zdarma zaplati, ale urobia to korporatni zakaznici v baliku služieb ktoré pre teba ako detail zakaznika nemajú význam... Uz cca 20 rokov robia firmy SW ktorý je zdarma pre osobne a plateny pre komerčné vyuzitie
  • Po upgradu na W10 už se nebude platit nic. To zlomí i zarytý odpůrce *1* a nakonec budou říkat jak W10 jsou ty nejlepší a jak je obrovký rozdíl mezi W8 a W10 *1* .

    http://blogs.windows.com/bloggingwindows/2015/01/21/the-next-generation-of-windows-windows-10/

    "This is more than a one-time upgrade: once a Windows device is upgraded to Windows 10, we will continue to keep it current for the supported lifetime of the device – at no cost."
  • Asi tak jak do ted dx11? Mel jsem 5 let grafiku bez dx11 a o co jsem prisel? Konzolovy Crysis 3? Trololol. Jeste tu neni poradne 11tka a ty uz bys chtel winy s dx12 kdyz na to ani mozna nejsou grafiky. *5*
  • nebude ale ani ty si nezastrilis bo bez W10 ti nove hry nepojedou pac budou vyzadovat DX12 *1*
  • Bill Gates mi drzi pistoli u hlavy. Pokud nekoupim W10 tak pry bude strilet.
  • .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší