Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Úpřímně také toto nechápu, využití ala že jsem např v posteli mám tablet a chci si zahrát na Xone nebo nejsem v pokoji a chci si zahrát. Nebude to asi úplně plynulé atp... Nevím, jedna z docela néúuplně praktických funkcí, které využijí jen opravdový fajnšmekři. Jestli tohle byla ta slibovaná "podpora" pro Win7 (posléze přesunuta na Win10) tak myslím nic moc... doufám že to nevyznívá hejtovně jak jsem si všiml že dost lidí tohle taky nějak extra nezaujalo, řadím se mezi ně. Snad to není hlavní páka mikrafu na budoucí zákazníky.

    Protože jak víme je to sice poměrně vzdálené ale takhle nic moc.
  • h0p3
    Já teda ke streamování jen přičichl. Ale tak nějak jsem myslel, že ten obraz pak budu moci hodit do "jánevimjakýho" programu co se k tomu používá a bejt normálně provozuschopen třeba na twitchi ?!
    Takhle to teda fungovat nebude jo ?

    EDIT: Pochopil jsem to úplně stejně jako 'Veka'.
  • Pochopil jsem ho tak, že si Youtuber nastreamuje hru z XONE a na počítači dá zároveň nahrávat, či streamovat obraz, aniž by k tomu potřeboval další hardware (např.: capture card). Konzole neumí nahrávat obraz, když nepočítáme vývojářské nebo novinářské verze nebo se pletu? Jestli ano, tak sorry, moje poslední konzole byla PS 1. Na Xbox 360, co jsem měl půjčený, to také nešlo.
  • Ja mam na svojem pc jeste i 3.11 kdybych nahodou potreboval spustit neco starsiho.
  • Horsi nez priserne W8 to snad nebude, ale stejne je to dlouhodoba sprosta taktika, jak nutit lidi do prechodu na novejsi windows. Ja se na svem starem desktopu krom linuxu drzim stale win XP a novy uz kupovat nehodlam, notebook se na hry take nehodi, jeste ze tu jsou na hrani konzole.
  • Vážně mě vždy dokáže rozesmát, jak plno hráčů na MS plive, přesto většina z nich jejich OS využívají a půlka z nich by ani nevěděla co s takovým linuxem dělat. Ale hlavně, že windows stojí za prd. *1*
    Taky se mi nelíbí plno věcí, ale win xp a 7 jsou podle mě solidní OS.
    Win 8 nemusím a na 10 jsem zvědav. Když už nic, tak je alespoň vyzkouším, když je nabízí zadarmo.
    Vždy žadnu, kolik lidí je schopno nadávat i když jim někdo něco nabízí zadarmo.
    *1*
  • Zagro
    Eh? Zase někdo, kdo WIN10 ani nezkusil a už prohlašuje, co tam jde a nejde.
  • to neni stream videa ze hry, ale hrani her z xboxu na treba notasu behem toho co ser*s na hajzlu :P
  • mne W7 startujou z ssd behem par vterin kliknu na ikonu a aplikace bezi, nepotrebuju rychlejsi system potrebuju prehlednej system bez dlazdic NEOPTIMALIZOVANEJ pro dotikac, ale optimalizovanej pro rychlou praci s mysi a klavesnici a oknama a kdyz ho chci vypnout tak to nechci delat carovanim mysi pri okraji obrazovky a pak se 4x proklikavat dotikovou listou k tlacitku "vypnout"....
  • Zagro
    Tak to pak jo. Ale to, že je android na tom se stabilitou atd. hůř než win, to už tě asi moc nezajímá *3*
  • android *3*
  • Zagro
    Tys ty WIN10 neviděl ani z vlaku. A pokud budeš tohle tvrdit dál a zároveň i to, že já lžu a ty je máš nainstalovaný, nebo jsi je zkoušel, pak nezbývá než konstatovat, že prostě s WIN neumíš pracovat ani základním způsobem. Smutné ... :)
  • *5*


    (pro kkty: vygooglit priciny vzniku monopolu plz)
  • ale samozrejme, ze to da i tech 50% .... proc by taky ne, zalezi co za CPU mas :P
    DX12/Mantle je o snizeni CPU overheadu, coz se da prelozit jako snizeni narocnosti na procesor
    tem co se ve hrach CPU flaka rozdil nepoznaj, "Atomari" dostanou az 50%
  • Když mají monopol, tak to znamená, že asi něco musí dělat dobře, že?
  • Zagro
    Zkoušel jsi ty WIN10? Já je mám nainstalovaný už nějakej měsíc a rychlejší OS nenajdeš. Všechny tyhle omalovánky jdou vypnout. Zase nějakej wannabe.
  • Zagro
    A na jakým OS panáčku hraješ? Předpokládám, že jsi hráč, když se vyjadřuješ na herním webu k věcem, který souvisí převážně ke hraní.
  • KamilZm
    50% určitě ne. tipuji, že v průměru max. 20%. Těch 50% bych viděl reálné u nějakého konkrétního efektu, ale ne celkově.

    Jinak, jestli jsem správně pochopil, tak MS víceméně okopčil AMD Mantle do DX12 a předpokládám, že Mantle jako takové časem (s DX11) zanikne, resp. že hry pro DX12 nebudou dvojí - pro DX12 a DX12 s Mantle:
    http://semiaccurate.com/2014/03/18/microsoft-adopts-mantle-calls-dx12/
    http://wccftech.com/mantle-api-ported-directx-12-amd-white-paper/
  • 40 let fungujou tak díky monopolu kterej měli po většinu tohodle období
  • 50% je max co dosáhli v laboratorních podmínkách - v lepším případě, v horším případě je to nějaký číslo co jim vyšlo na papíře. Realně to bude o ničem, prostě jak DX10 co šel jen na Vistách, tohle bude dx12 a pude jen na Win 10 a krabičkách thats all

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit