Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Oni s tím totiž evidentně necílí na hráče.
  • xbox jo
  • Protože samozřejmě nikdo nemá doma už dávno plno počítačů, tabletů atd že?
    To žiješ v Severní Korei nebo co?
  • Trololo a na Win 7 to určitě nebude možný, protože ty nejsou tak "supr hustě vymakaný jako naše né devítky, ale rovnou desítky".... To je stejná šmelina, jako onehdá nepodpora Dx10 efektů na win XP, který uměly tenkrát jen a pouze po všech stránkách vymakaný Visty. Zvěrstvo!!!
  • Keyz
    Nic extra.

    Jak zde píšou ostatní, řada hovadiny které budou k ničemu anebo je využije minimum lidí. DX 12 snad potěší a jestli se to bude ovládat normálně a ne jako polotovar Win 8, kde ani nejde jen tak najít správce zařízení a vůbec tam něco lehce zjistit, tak to bude snad ok.

    Ale vize jednoho os který se pouze updatuje je dobrá. I kdyby po nějaké době byl nějaký zásadní update ze prachy, tak by byl asi pořád levnější jako přechod z os na další verzi os a nutnost reinstalace všeho a pod.
  • Ze stream a hologram...nato prve treba Xbone, takze nic to neriesi a v holograme namiesto VR bude okolite prostredie extremne narusat vtiahnutie do hry. Nechcem kukat na Lego kocky na koberci predo mnou...radsej chcem byt vtom svete bez vonkajsich ruchov! A ten premenovany bazmek Windows 8 za 10 si namiesto 7cky do kompu nepustim ani keby mi zaplatil Gates
  • Uvidíme v praxi, vždy ukážou to co je nejlepší na nových OS ale tak nějak ani není co zkazit prostě bude nový engine dx12, takže pro hráče povinnost, btw konzole budou mít taky dx12 ? ví to někdo nebo budou dalších 5-7 let v dx11 to byla škoda pro konzolisty...
  • Paulcz
    Co se týče hraní zajímavé mi spíše přišlo Windows Holograms

    https://www.youtube.com/watch?v=74CekhxGO7k
  • Paulcz
    tohle asi nepřebije nevýhody vzdálenýho přístupu
  • Neni na tohle levnejsi druha televize nez cely PC? *15*
  • nebudem musiet nosit xbox k monitoru ked bude tv obsadeny ty blb..fakt retardacia..naco ine by to asi tak bolo?
  • nrboj, tam urcite bude neco jako smart pistol jako v titanfallu takze gamepadaci davaji pc hracum na zadek
  • To sice ano, ale ta funkce je pak uplne nesmyslna. Jako proc bych to streamoval z xboxu na PC, kdyz to akorat prinese input lag. Mozna kdyby to umelo nejak rozume pouzivat klavesnici a mysl, tak by se to dalo v nekterych hrach zuzitkovat, jinak je to uplne nanic.
  • Jo, tohle je přesně to co mi na desktopovém OS chybělo. Svatá prostoto...
  • Nevim, ale ma pravdu. Proc bych proboha chtel neco streamovat? Kdyz to muzu hrat na konzoli bez nevyhod streamu?
  • a ted by me zajimali ty duvody,proc vlastne xbox hru streamovat na pc...
    pojede ve vic fps? ne
    bude mit vyssi rozliseni? ne
    bude podporvat klavesnici a mys? ne
    bude mit jeste vetsi odezvu nez na xboxu? ano
  • XorxoxTalarius
    Windows7?
  • XorxoxTalarius
    Opravdu, PC scena se nemuze dockat az si bude streamovat X1 hry na svoje PC *1* Stejne jako se nemuzeme dockat az budeme hrat SW: BF3 proti hracum na X1 a oni nebudou mit autoaim *1* *1*
    To jsou vsechno tak dulezite veci ze uz ted jsem predobjednal tricet kopii W10 aby mi nic neuniklo *1*
  • Di jim poradit, zřejmě sou bez tebe úplně v pr*ely. Diskuze games sou opravdu semeniště hateru a debilů.
  • Nepsal tu nekdo nahodou jak do adblocku dat i ten panel s textem o adblocku? *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit