Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Paulcz
    Co se týče hraní zajímavé mi spíše přišlo Windows Holograms

    https://www.youtube.com/watch?v=74CekhxGO7k
  • Trololo a na Win 7 to určitě nebude možný, protože ty nejsou tak "supr hustě vymakaný jako naše né devítky, ale rovnou desítky".... To je stejná šmelina, jako onehdá nepodpora Dx10 efektů na win XP, který uměly tenkrát jen a pouze po všech stránkách vymakaný Visty. Zvěrstvo!!!
    • wizaard
      Proč nepřejít na Windows 10, když budou pro majitele Win 7, 8 a 8.1 zdarma?
      • Protoze zdarma nebudou, ale to blbec jako ty nemuze pochopit, ze je to za mesicni poplatek s prvnim rokem gratis.
      • ZDARMA? ty jsi zakaznik Providentu? jako jo "zdarma" si je nainstalujes a pak budes platit mesicni pausal..... *1* nebo jak si predstavujes ze na nich MS bude vydelavat?
        • wizaard
          Licencování Windows 10 jsem nezkoumal, vycházím jen z toho, že MS tvrdil, že pro uživatele Windows 7, 8 a 8.1 budou Windows 10 během prvního roku zdarma. Pokud přejde Windows 10 na licenční model Office 365 (jako že je to pravděpodobné, když v keynote všude zmiňovali slovo "service"), nemám problém.
      • Protoze je to stejna s**cka jako Win 8.
  • Streaming & screaming..
  • Chim
    Hrát na PC konzolové hry? Děkuji nechci, raději knihu!
    • Papírové knihy? Ne díky, raději pergamen.
      • Pergamen? Ne, diky, radsi hlinenou tabulku.
        • to uz radsi nohou do pisku, to je aspon prepisovatelny medium *5*
  • Diky ne
  • Horsi nez priserne W8 to snad nebude, ale stejne je to dlouhodoba sprosta taktika, jak nutit lidi do prechodu na novejsi windows. Ja se na svem starem desktopu krom linuxu drzim stale win XP a novy uz kupovat nehodlam, notebook se na hry take nehodi, jeste ze tu jsou na hrani konzole.
    • Win 8.1 si nevyděl ani z rychlíku a hlavně víš jak sou příšerný *6* Win XP je proti nim jako trabant proti BMW. Tak si používej tu vykopávku, nebo ti doporučuju přejít na MS-DOS, to byl nejlepší systém všech dob a měli by sme se k němu vrátit. XP sou proti MS-DOS příšerný.

      BTW ještě že sou tu na hraní hi-end PC s win 8.1, jinak bych neměl co hrát. Konzole sou pro hňupy jako si ty.
      • Hunter : zabil :) taky mi je líto lidí co řeknou že xp je lepší než w8 sice nevím v čem ale hipster se najde všude , jak říkáš třeba někde asi viděl intel i7, gtx970 2x SSD... a os XP windows :)))
    • Ja mam na svojem pc jeste i 3.11 kdybych nahodou potreboval spustit neco starsiho.
  • h0p3
    Jasný, že to streamování nevyužije každej, možná ani většina ne. Ale ze strany streamerů, co se tím žíví, slyším jen chválu.
    Ono jim to dost podstatně ulehčí práci se streamováním her z konzolí resp. Xone.
    + Si myslim, že díky tomu do budoucna hodně nových streamerů přibude. Kteří budou právě "Xone only".
    Já jsem docela zvědavej.
    • Jo ... tady nekdo nevi o cem zvani ani si to neprecet.
      • h0p3
        Prosím osvětli mou cestu a zvedni ze mě stín nevědomosti, ó nejjasnější zářivosti.
        • Pokud ty negramot neumis cist, tak ti to nema smysl vysvetlovat, mas to v clanku.
          • h0p3
            To mám, ale nikde nestojí, že ten obraz co si budu streamovat z konzole na desktop nebudu moci použít k dalšímu šíření, třeba na twitch.tv.
            Čímž mám na mysli, že by to eliminovalo nutnost pořizovat si capture card ke streamování her z konzole. Get it ?
            • To nic, to se lecit neda, bohuzel to neni smrtelny.
        • to neni stream videa ze hry, ale hrani her z xboxu na treba notasu behem toho co ser*s na hajzlu :P
          • h0p3
            Já teda ke streamování jen přičichl. Ale tak nějak jsem myslel, že ten obraz pak budu moci hodit do "jánevimjakýho" programu co se k tomu používá a bejt normálně provozuschopen třeba na twitchi ?!
            Takhle to teda fungovat nebude jo ?

            EDIT: Pochopil jsem to úplně stejně jako 'Veka'.
            • uz vim jak to vysvetlit asi nejlip ... je to "vzdalena plocha" akorat misto k pripojeni k jinymu komplu se pripojis na xbox

              je to to samy co nabizi steam jako in-home streaming nebo jak to nazvali, kupodivu to nejak extra nelaguje a to sem byl pripojenej z 1 jadrovyho atomu s linuxem na muj hlavni komp
          • Pochopil jsem ho tak, že si Youtuber nastreamuje hru z XONE a na počítači dá zároveň nahrávat, či streamovat obraz, aniž by k tomu potřeboval další hardware (např.: capture card). Konzole neumí nahrávat obraz, když nepočítáme vývojářské nebo novinářské verze nebo se pletu? Jestli ano, tak sorry, moje poslední konzole byla PS 1. Na Xbox 360, co jsem měl půjčený, to také nešlo.
            • pokud vim tak xbone a ps4 maj obe nove akorat stream na twitch
              nahravat porad tusim neumi
  • Jack1947
    Úpřímně také toto nechápu, využití ala že jsem např v posteli mám tablet a chci si zahrát na Xone nebo nejsem v pokoji a chci si zahrát. Nebude to asi úplně plynulé atp... Nevím, jedna z docela néúuplně praktických funkcí, které využijí jen opravdový fajnšmekři. Jestli tohle byla ta slibovaná "podpora" pro Win7 (posléze přesunuta na Win10) tak myslím nic moc... doufám že to nevyznívá hejtovně jak jsem si všiml že dost lidí tohle taky nějak extra nezaujalo, řadím se mezi ně. Snad to není hlavní páka mikrafu na budoucí zákazníky.

    Protože jak víme je to sice poměrně vzdálené ale takhle nic moc.
    • Já zase nechápu proč microsoft děla jakoby celou reklamu na xbox, těch pár milionů kusů ? vždyt to je nic v porovnání s lidma co xbox nemají a ani nechtějí
  • jo na lupě maj NEZAVÁDĚJÍCÍ titulek: "Upgrade na Windows 10 z předchozích verzí bude PRVNÍ ROK zdarma"... to pro ty co si doteď mysleli, že to je fakt ZDARMA *1* SAMO že po prvním roce nastoupí měsíční/roční poplatky a W10 vás vyjdou 10x dráž než kdyby jste si je normálně koupily jako předchozí OS(což nepůjde)
    • http://www.pcgamer.com/microsoft-windows-10-will-not-be-sold-as-a-subscription/
    • Tom absolútne nikde sa nepise nič o spoplatneni, jednoducho si vymyslas. Zároveň je zjavne ze o problematike free/freemium/premium služieb a o tom ako sú financovane nič nevies, ked citam tvoje prispevky mam pocit že si ešte na základnej skole
      • .
      • free/freemium/premium - predstava pay to win windowsu me zacina desit. Platici zakaznik bude mit min bluescreenu? Nebo muze vytvorit na disku vic slozek? *5*
        • Nie :) keby ste tie clanky citali poriadne tak by ste si vsimli, ze to čo sa tam píše sa netyka Enterprise edition. Je diametralny rozdiel medzi sluzbami pre teba a sluzbami pre veľké korporacie... Inými slovami, nie si to ty kto služby zdarma zaplati, ale urobia to korporatni zakaznici v baliku služieb ktoré pre teba ako detail zakaznika nemajú význam... Uz cca 20 rokov robia firmy SW ktorý je zdarma pre osobne a plateny pre komerčné vyuzitie
          • Nie detail zakaznika ale retail zakaznika ;)
    • Lukyz
      Můžeš uvést zdroj? Přečetl jsem min. 5 různých článků, ale o žádném měsíčním paušálu nikde ani zmínka. Díky.
      • Protoze blbe hledas/nechapes. Ty widle nelze provozovat bez M$ cloudu a TEN neni zdarma. Jako bonus budou v M$ vedet o kazdym tvym loginu, takze budou vedet, kdypa si prisel z prace/do prace, kdy sis co nainstaloval a ty budes platit a platit, protoze jinak nez z M$ storu si tam brzo nic nenainstalujes. A za umisteni aplikace tam se pochopitelne plati taky.
        • Z Lupy "nechal se slyšet viceprezident divize operačních systémů Terry Myerson. „S příchodem Windows 10 začínáme o Windows přemýšlet jako o službě,“ dodal. "

          Slysel snad nekdo nekdy o nekom, kdo poskytuje sluzby gratis?
          • Lukyz
            Nezlob se na mě, ale vzhledem tvým reakcím pod tímhle článkem soudím, že jsi vůči MS dost zaujatý. Kromě Lupy jsem na žádnou zmínku o paušálech nenarazil a i kdyby, do vydání je ještě moře času, takže si počkáme a uvidíme co z toho nakonec bude. V nejhorším případě nám W7 ještě nějakej ten pátek vydrží.
            • 2michal: Ne, to jen ty neumis cist, ty si ty widle budes moct zdarma instalovat, ale nikde nepadlo ani JEDINY slovo, ze je taky budes moct zdarma uzivat. A to moct nebudes, protoze to bude fungovat na bazi mesicniho predplatny, coz vyplyva z toho, ze hodlaji widle poskytovat jako sluzbu. Navic se ta moznost "zdarma" bude vztahovat jen na nektery verze. Predpokladam tak home. M$ mesicni predplatny uz davno nabizi, jmenuje se to MSDN. a kdyz si to platis, muzes pouzivat libovolnou verzi libovolnyho jejich softu kterej je do toho zahrnutej. A vyjde to realne na nekolikanasobek toho, co zaplatis, kdyz si ten soft koupis.
              • Reakce na příspěvek:

                Ale padlo, dokonca to majú opravene aj na lupa.cz na ktorú sa tu s tomom odvolavate... Aj freemail a webové uloziska sú SaaS a platis snáď za hotmail? Platis za webovú verziu officu? Platis za one drive? Ale je to bezoredmetne rozoberať lebo aj v tejto diskusii sa niekde povaluje link, kde sa hovorí že MS jasne povedal že mesačné poplatky sa platiť nebudú... Skôr mam pocit že tu niektorí ľudia miesaju dokopy retail a enterprise co sú uplne odlišne segmenty...a úplne odlišne licencovanie
            • vsak uvidis az na W10 bez cloud uctu nepojede polovina funkci jeste rad si zaplatis MS cloud abys ty w10 moh plne pouzivat....
              • Reakce na příspěvek:

                Hotmail, onedrive, oboje sú ms cloud a oboje mas zdarma. Ja stále nechapem nad čím places... Pises tu same polopravdy a domnienky... Ved ked nechceš Windows tak pouzivaj linux, chrome os alebo si kúp mac. Ja som za diskusiu ale co príspevok to perla... Nechapem ci to myslis vážne alebo to je trolling alebo co to je.
            • http://www.techradar.com/news/software/operating-systems/windows-10-release-date-price-news-and-features-1029245 What will it cost? For Windows 8.1 users, it will be free for ONE YEAR... nevim co ti na tom neni jasne? nicmene MS cenu po tom roce "zdarma" nezverejnil takze o pausalech se zatim nikde nedoctes.
              • Reakce na příspěvek:

                Tom, vytrhavas vety z kontextu alebo nerozumies anglicky. UPGRADE bude free po dobu jedného roka, čiže nemusis zaplatiť za licenciu W10, ak si ho nainstalujes do 1 roka po jeho release. Microsoft tak chce motivovať uzivatelov aby na nový systém presli čím skôr, pretože supportovat w7,8, 8.1 a 10 je zbytočne zlozite. Čím väčšiu základnu uzivatelov budú mať na w10, tym viac môžu investovať do ďalšieho rozvoja systému...
      • tak je to logicke snad si nemyslis ze odted bude MS rozdavat win zdarma a zit jen z toho co do ted vydelal... http://www.lupa.cz/clanky/upgrade-na-windows-10-z-predchozich-verzi-bude-prvni-rok-zdarma/
    • Chapu tve pohnutky, ale nestaci to napsat jednou? *15*
  • Zní to dobře ješte přidat že stačí jedna originalka pro PC i XBOX ONE a mají každého hráče *3*
    • nevim no.. mam radeji variantu.. kdy si za levnou koupim digitalni hru.. hraju ji na svem steamos a muzu ji i streamovovat doma kde chci.. nebo hrat i na pc.. a na steamos muze hrat nekdo neco jineho.. ehm.. a nemusim cekat na win10.. si tak rikam.. nezaspal m$ dobu?? a to jsou ty kulervouci features co se na nas valej???? *8*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit