Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • a neni to nahodou tim, ze kdyz ses moc blizko ap, tak to neni uplne optimalni? aspon kdyz jsem hackoval WEP, tak to bylo na zacatku kazdyho tutorialu, ze pokud nemuzu injektovat pakety, ze jsem bud moc daleko nebo moc blizko *5*
  • Nic, microsoftu odzvonilo. Ty touch hovadiny co neustale prezentuje nema sanci. 2020 konci W7, pak papa microsoft.
    • a na čem budeš hrát ty chytrolíne. Linux? či nějaká podobná hypsterská sra*ka?
      • No jelikoz widle budou placeny, tak od nich utece drtiva vetsina hracu i firemnich uzivatelu a tudiz ty hry na tom tuxovi budou behat nativne, a vpohode.

        Ostatne, uz ted jich existujou miliony. On android nic jinyho nez lehce pokopanej tux neni.
      • XorxoxTalarius
        Windows7?
  • Do ted se nemuzu vzpamatovat, kdyz jsem znamymu instaloval win8. Sezral 3,6GB RAM?! Treti profil vyzaduje emailovou adresu?! Ma jeste cenu zminovat to smirovani?! To jim jako mam verit, ze je win10 lepsi?! Propojeni mobilni technologie s PC neprineslo nic dobryho. Ani nemam chut to vsechno rozepisovat, strasne se u toho pokazdy nas*ru. Proste jim uz vubec neverim a muzou si to strcit treba do..
    • wizaard
      Jasně, ona totiž volná RAM pomáhá, protože swapovat z disku je lepší... *7*
      • Jiste, on si dlovek tu ramku kupuje, aby na ni provozoval holy widle ...
        • wizaard
          A víte o tom, že Windows už od Windows Vista či 7 si automaticky alokuje víc paměti a pak ji průběžně uvolňuje, když je třeba?
    • jojo prave jsem zanamemu pripravoval noteook s win8.1 nejen ze jsem mu musel zadat nekolik hesel v jedne fazi jsem musel zadavat captcha kod abych ntbk presvedcil ze se ho nechysta poprve zapnout robot.... *11* *10* *10*
  • Uvidíme v praxi, vždy ukážou to co je nejlepší na nových OS ale tak nějak ani není co zkazit prostě bude nový engine dx12, takže pro hráče povinnost, btw konzole budou mít taky dx12 ? ví to někdo nebo budou dalších 5-7 let v dx11 to byla škoda pro konzolisty...
    • xbox jo
      • 100% ne, protoze by museli zmenit HW.
        • 100% jo, protoze graficka karta xboxu podporuje DX12
          http://www.neowin.net/news/microsoft-hints-directx-12-will-also-be-supported-by-xbox-one
          • Jiste, kazda graficka karte podporuje kazdou verzi Dx, to co neumi HW muze pocitat SW. O 5 radu pomalejs.
  • Ze stream a hologram...nato prve treba Xbone, takze nic to neriesi a v holograme namiesto VR bude okolite prostredie extremne narusat vtiahnutie do hry. Nechcem kukat na Lego kocky na koberci predo mnou...radsej chcem byt vtom svete bez vonkajsich ruchov! A ten premenovany bazmek Windows 8 za 10 si namiesto 7cky do kompu nepustim ani keby mi zaplatil Gates
    • Oni s tím totiž evidentně necílí na hráče.
  • Keyz
    Nic extra.

    Jak zde píšou ostatní, řada hovadiny které budou k ničemu anebo je využije minimum lidí. DX 12 snad potěší a jestli se to bude ovládat normálně a ne jako polotovar Win 8, kde ani nejde jen tak najít správce zařízení a vůbec tam něco lehce zjistit, tak to bude snad ok.

    Ale vize jednoho os který se pouze updatuje je dobrá. I kdyby po nějaké době byl nějaký zásadní update ze prachy, tak by byl asi pořád levnější jako přechod z os na další verzi os a nutnost reinstalace všeho a pod.
    • "kde ani nejde jen tak najít správce zařízení"

      ke správci zařízení se dostaneš přes dvě kliknutí, co je na tom nenormálního nebo k nenalezení?
      • Ale ne pro tupý ovce, na ty je i ty dvě kliknutí moc.
  • sudé windows = fail to už platí leta nezbívá než čekat na win11
    • Cekat muzes, to nic nezmeni na obchodim modelu = mesicni poplatek. Takze misto abys jednou za deset let utratil pak stokorun, budes platit mesic co mesic. I kdybys pak instaloval kazdou novou verzi widli jak doted vychazely (a poctive je kupoval) zaplatil bys za tu dobu asi tal 1/3 toho, co zaplatis ted, za mesicni pausal.
    • Pochybuju, tady to sice neni duveryhodny, ale neco na tom bude http://www.novinky.cz/internet-a-pc/software/359382-windows-10-budou-zadarmo-temer-pro-vsechny.html
  • MARTASLJ19
    V MS sú vážne chorí ľudia. Po katastrofe s názvom Games for Windows live" je tu ďalší horor. Windows 10 a jeho prepojenie s Xboxom = toto idú urobiť nám PC hráčom? Osobne dúfam, že Windows 10 aj s týmito všetkými funkciami pohorí na celej čiare. Koho na PC zaujíma nejaké prepojenie s Xboxom? Nech nechajú PC - PC-čkom a Xbox - Xboxom pekne oddelene.
    Hmmm to mi je teda podpora hier od MS - Fable Legends - zo všetkých možných exkluzivít dostaneme akurát hru s najmenším záujmom, veď načo nám dávať niečo lepšie - my sme pre MS len prašivý bonus, ktorý dostanú z Xboxu vždy len slabšie tituly, ktoré boli predajným fiaskom alebo mali slabé hodnotenie - RYSE(Crytek to urobil lebo takmer krachol), Dead Rising 3 - malo mizerné predaje na Xboxe. Kritikmi ospevovaný a aj predajmi úspešná napr. Forza sa na PC neobjaví lebo to už by bola od MS pre PC hráčov titul príliš kvalitný. MS jednoducho nevie s PC pracovať ako hernou platformou a mám strach aké katastrofy od nich prídu na budúce. No des a hrôza.
  • už se těšim na cross s hráčema z xboxu dostanou solidní čočku... pokud nebudou mít nějaký asistenty to bych se na to vy.......
  • ať počítám jak počítám, nějak mi tam chybí WIN devítka.. firma kde neumí ani napočítat do deseti a slibují kvalitní OS *7*
    • a jake ze bylo cislovani pred W7?
      • To nevi, ty si nepamatuje /yawn
    • Pethulla
      tak oni tu devítku vynechali, protože chcou ukázat, že je to tak velký skok verzemi. Jen tak nějak pozapoměli, že ty jejich liché verze jsou lepší jak sudé.
    • moc dobre vedi ze dobre win jsou jen liche takze po w8 vychazi w10 taky fail
    • Jde o to že programátoři thirdparty software, hlavně ovladačů hardwaru běhajícímu pod Win psali do kódu něco jako if winversion=9x...else .... což platilo pro win 95 a 98, takže to není proto, že by neuměli počítat do deseti
      • To je myslim urban legend. Totiz tam, kde bezi Win 95 nebo 98 z nejakych historickych duvodu (treba stare pocitace ridici nejake drahe stroje) uz by stejne Windows 10 nebezely a jadro + ovladace pro Win na NT jadre jsou natolik odlisne od 95/98 ze neni jediny duvod, proc by to vyvojar chtel osetrovat timto zpusobem. Maximalne tak mohl byt nejaky test v instalacnim obalu, ale ten ovladac by stejne nainstalovat nesel.
    • 8.1 upgrade bol považovaný za ako keby deviatu verziu (samozrejme sa o opravnenosti da polemizovať)... Ale z marketingového hľadiska, keďže sa jedna o naozaj prelomový moment v rozmyslani firmy by som tiež asi prizmuril oči a dal 10, predsa len to symbolizuje niečo vyznamnejsie, míľnik atd..
      • Asharak
        Prostě Windows 2 *5*
        • NN windows 2 byli osmicky, to byl prvni OS ktery prisel se zmenou. Do Windows 7 to je vsechno jen Windows 1.11 s par upravami. A to same je i ios a steamos proste 1.11 upravene podle novych potreb. To uz proste tak je, microsoft tlaci vyvoj os dopredu tak je vzdycky prvni na rane. Jabko a ostatni trash to pak prevezme a je to nejlepsi :D To je proste stadni mysleni silene kravy.
          • Asharak
            No to je pravda, vidíš, takže nám lžou, musíme počkat až na Windows 11, tím pádem na pravou trojku hehe *16* Jen jsem myslel že win byl cely překopany už od 7 (kod)
          • Mozna sem se spletl a myslel Windows 3.11.
        • Jj :) ja osobne by som urobil proste Windows :)
    • aneb "stačí jediná chybička v jednom z mých 10 miliard výpočtů a jsme všichni napadrť, odpočítávám-- 10.. 9.. 8... 6.."
      • http://i.imgur.com/p7eQQK3.jpg

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit