Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Baldur52
    DA:I se povedlo, jenže s tou rozmáchlosti to bylo v jistých aspektech už na úkor kvality. V Origins byly sice lokace podstatně menší, nicméně drtivá většina questů byla zajímavých a originálních, v Inquisition ty obří mapy z velké části zaplňovaly hloupé úkoly typu přines a zabij a vlastně to k ničemu nebylo, jelikož hromada power bodíku zůstala na konci nevyužitá a hráč akorát zjistil, že takových 20-30 hodin "progrindil" úplně zbytečně. Když to porovnám s Divinity, kde se ta herní doba také pohybovala kolem 100 hodin, tak tam jsem nelitoval jediné strávené vteřiny.

    BioWare odvedli fantastickou práci co se týče příběhu, charakterů, lore a vůbec celého toho světa. Po této stránce jsem byl nadšený. Přidaly tomu i vysoké produkční hodnoty a snad kromě zmrveného taktického módu na PC jsem neměl ani žádné technické trable. Takže příště ten obsah trochu proškrtat, zlepšit ovládání PC verze a bude se to blížit dokonalosti, takhle to u mě vyhrálo Divinity: Original Sin.
  • Dragon Age Inquisition si tohle zaslouží. naprosto nádherný svět, skvělý bojový systém, mírně kýčovité, ale roztomilé postavy, a hlavně dokonalý příběh.
    • /s
      • /vymrdej
  • Myslel jsem, že jim bude trapné tam ten Inquisition dát. To bych tam radši viděl ten Dark Souls a to tu hru bytostně nesnáším, ale už je to s tím hypek okolo Inq, trapné, vůbec to není tak skvělá hra, spíš podprůměr, slabší odvárek Origins.
  • Memento
    Těžko porovnávat zde uvedené hry, protože každá z nich patří do trošku jiného odvětví RPG her...
    Child of Light nic? :(
    • WhySoSad
      Není dostatečně AAA a mainstream. Což rozhodně nemyslím jako negativum, ale nebylo by fér zařadit ho tam místo kterékoliv z her co tam právě jsou, nebo jo ?
      • Memento
        Z tohohle pohledu ne. Uvedené hry jsou ty, o kterých se od začátku vývoje slyšelo a běhalo kolem nich spousta marketingu. To nemusí nutně znamenat, že jsou opravdu nejlepší.

        Když mluvím o Child of Light, zaleží strašně na přístupu jednotlivce. Někdo bere ideální RPG jako nekonečné řezání monster s vylepšováním equipu a statů (ala Diablo) a zároveň mu neřeknou nic RPG založené hlavně na příběhu a mechanikách jako DA nebo FF.

        Další člověk může mít naprosto opačný názor.
        • WhySoSad
          Souhlas, takhle to přesně je, myslím ale, že gamesácká topka je dělaná tak, aby se zahrnuly ty největší a "nejpovedenější" hry. To je myslím jedinej důvod proč tam nejsou tyhle "menší" hry...
          • Memento
            Ano, hru jsi nehrál, tak vůbec nevíš jak hra vypadá a jak se hraje. Jen si musíš do něčeho kopnout.
            Vůbec nemusíš reagovat a Child of Light hodnotit.

            edit: to mělo jít na mistra Swato Vojto
          • však nemožeš porovnávať min grafiku hry ako dao a porovnávat ju s indie céčkom
            • hru som nehral ale neviem tá prefarbená 2d grafika mi nepríde nic extra aj gameplayi neverím od ubishitu som odjakživa nehral dobrú hru
            • nightborne
              Tedy pardon, ale zrovna v tomhle případě nádherná, umělecky rozevlátá, magická, zasněná a strhující grafika Child of Light snese srovnání s naprosto čímkoliv. Pokud ovšem člověk hodnotí i s trochou abstraktního myšlení a z duševní stránky - a neomezuje se jenom, jak otrok bez rozhledu, počítat do zemdlení po jednom polygony.
            • ah konzolisti dorazili
  • Neee ,nejlepší rozhodně South Park :D :D
  • walltar
    Hmm tak tady sem nehrál ani jedno... Ale jak bude čas, tak si poslední DA asi zkusím.

    Jinak není Dark Souls spíš akční hra, než RPG?
    • maros.goc
      uz si pocul nazov zanru akcna RPG?
      • jeden váš (slovenský) Conan, taková rubačka, už si nevzpomenu na jméno ale bylo to fakt dobrý, měl promakanější vývoj postavy (spíš odemykání kombíček) než DS, přesto bych ho za rpg nepovažoval. DS je akční adventura podle všech definic toho žánru. V nové laře croft taky odemykáš schopnosti ale pořád to není rpg, i když záleží i na přístupu, pak bychom se mohli dohadovat, jestli je stalker RPG
    • WhySoSad
      Myslím že kategorie RPG je hodně široká na to, aby tam DS mohlo být. Popravdě jsem si z toho udělal takovej roleplay jako v málo které hře. *3*
      • VergiliusGrey
        Tak to ti závidím, já si spíš připadal jako chlápek, co jde vpřed a mlátí potvory. Nepřišlo mi, že by tam bylo moc prostoru pro RP.
        • WhySoSad
          Ta hra je taková jakou si ji uděláš, pro někoho šíleně povrchní, pro někoho naopak obrovsky hluboká, je to na každým z nás jako moc se chceme po té hloubce pídit *3*
          • del0
            "Ta hra je taková jakou si ji uděláš..."

            To můžu říct i o Doomovi, ale RPG to z něho neudělá.
    • Memento
      Dark Souls je spíš takovej hybrid... akce s prvky RPG.
  • WhySoSad
    Čekal jsem Dark Souls nebo Divinity, ale pravda že DA jsem nehrál, takže proč ne, měl bych vyzkoušet jestli ocenění zaslouženo *4*
  • *1* *1* *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit