Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Byl bych radši za lepší fyziku a damage vozidel.
  • ide sa chillovať https://exsystemctl.github.io/gta.html viec netreba *14* *14*
  • MickeyMutant
    "PC verze Grand Theft Auto V z vás udělá s Rockstar editorem režiséra"

    Lépe:
    PC verze Grand Theft Auto V s Rockstar editorem z vás udělá režiséra
    Rockstar editor PC verze Grand Theft Auto V z vás udělá režiséra
    Režiséra z vás udělá Rockstar editor PC verze Grand Theft Auto V

    Nejlépe:
    Režisérem s Rockstar editorem PC verze GTA V
    • Pridal bych tam pouze carky - "PC verze Grand Theft Auto V z vás udělá, s Rockstar editorem, režiséra"...
    • Ty jsi taková šibalka, co? )
  • Lol, to se mi líbí. Před vydáním a novejma informacema jak PC verze bude mít tohle a tamto, grafika 10x lepší a 4k a další ho*na než jakákoliv konzole. Nu a pak tu čtu ty dotazy a odpovědi většiny diskutujících jak zjištujou že to skoro ani nerozjedou a možná to bude vypadat hůř než na starých konzolích. No fakt se bavím *1* *1* *1* PS: a to máte "mašiny" určitě 2x tak dražší než by stála nová next-gen konzole. ROFL tohle fakt že jo........ *15* *15* *15* *15*
    • Jo zalezi natom jakou pckonzoli mas,takovou grafiku budes mit.Proc rikam pckonzoli,protoze kazdy pc ckar si tu konzoli dava do pc.Bez herni grafiky(konzole),je pc jen psaci stroj na hry z minulosti.
    • Jo to je jak s crysis1.Nabouchana hra,ale trvalo to 3roky,nez ji aspon 70%lidi rozjelo na plny detaily.Ale,trebas i my konzolisti se dockame nakeho zlepseni s prichodem direct x12.Vyvojari sami rikali,ze next gen konzole maji malou podporu starych enginu,pc je v tomto lepsi.Treba unreal 3engine.Nektere hry z pc,ktere bezi na unreal3,musi byt na ps4 udelany na unreal 4,protoze ps4 ma malou podporu un3,a nezvladla by to.Verim ze na next genu bude gta6 uplne nekde jinde,nez gta5.
      • No dovol... *4*
    • Zagro
      Tady někomu nechce maminka koupit novou grafárnu. Ale spíš to bude celej kompl. Ovšem jedině dobře, protože pak by ses při tvé prudké inteligenci zcela jistě zařadil mezi týpky, kteří mají problém si hru na PC vůbec nainstalovat *3*
      • No mamču prosit nemusím vidim ji tak jednou za 14 dní a ta má svoje problémy, ale na půl máš pravdu proč bych si ku*va měl kupovat komp za 20 a víc když za ty prachy můžu mít obě nové konzole a k tomu ještě plno her. Matika Matěji...
        • del0
          "když za ty prachy můžu mít obě nové konzole a k tomu ještě plno her"
          "plno her"
          "plno"

          PS4: Bloodborne...... Bloodborne.... Remaster X, Remaster Y, Remaster Z.

          Člověkovi se z toho výběru kvalitních her na PS4 točí hlava. Hned si tu bednu za 10K půjdu koupit. Dostanu za to Bloodborne a na pár desítek hodin zábavu. No nekup to... *15*
    • Musim souhlasit. Zatimco v konzolovych diskuzich ke hre se resi domlouvani spolecnych her a zakysy v misich, 97% teto diskuze je io tom, kdo ma jakou sestavu a jestli a jak na ni hru rozjede. To je... nezavidenihodne *4*
      • V konzolovych diskusiach sa hlavne riesi ci je lepsi xbox alebo ps4 videl som na vlastné oči, jasné že na social clube ktora priamo nadvezuje na hru áno, ale na všeobecných strankach ohladom konzol hier hier su tam same blakoty preto chodia sem lebo je to tam uz obohratá pesnička.napriklad ako ty Trool takzvaný vyslanec planety konzol pre medzinarodnu politiku. *15* *15* *15*
        • V konzolovich diskusich,se uz gta5 davno neresi.Spis Red dead redeption2.To jsem zvedav,jestli to bude hezci,nez gta5.
      • homeles8
        jj, budem řešit zákysi v misích když jsme žádnou neodehráli *15* brain -> on
    • homeles8
      No vidíš. My se bavíme líp. Tvůj koment mě taky pobavil, ale určite ne tolik jako tebe tohle šokující zjištění. Trochu ti závidím, asi máš krásnej život :/
      • ja vim ty rád měníš disky jako šílenej taky dobrá zábava. *3* každej má něco.
        • homeles8
          jj. I když si koupím hru digitálně, tak si jí vypálim na disk a vždycky ho tam vkládám když jdu hrát. A když ta hra vypálit nejde, tak tam strčim prostě prázdný CD a představuju si, že to je ta hra. A každou jednu mp3 jsem si vypáli na vlastní CD, takže po každý písničce přehazuju. A občas přehazuju disky jen tak z nudy, třeba když čekám 20 minut na kámoše, tak si to zkrátim zandaváním a vyndaváním cédeček do PC. A když třeba kámoš si chce zahrát jru, kam potřebuje CD, tak mi zavolá, já k němu zajedu, vložím disk do počítače a jedu zase domů. Pak když dohraje, tak mu ho zase vyndám z mechaniky. Mezi tim stihnu víc lidí, nebo zase pár disků u mě doma. Nebo třeba i zazvonim na cizí lidi cestou, jestli nepotřebujou vložit CD do počítače. Cestou když řídím, tak samozřejmě poslouchám písničky v CD přehrávači a zase měnim po písničce. Výměna disků je můj život.
          • frajer *1* sem se po delší době u komentů zasmál *1*
          • *4* *15*
          • To mě pobavilo díky dobře jsem se tu zachlamal P.S dej mi číslo kdybych potřeboval vyměnit disk :D
          • By se možná vyplatilo dát se na modlení. Ušetří to spoustu času i peněz a můžeš pořádat i hromadné bohoslužby. :-)
            • tak hlavně, že máš jako avatara impa z dooma ty konzolovej šašku :D
  • *16* *16* *16* to sidělaj srandu ne podle obrázku nastavení grafické karty je na maximum potřeba mít grafiku s 6 GB ram to je od nvidia karta za 40 000 *16* *16*
    • to je jen 4k rozliseni. A i na 4k ve "filmovem" 30fps rozjedes na 7950, coz rozhodne nnei grafika za 40tisic......
    • *1* *1* *1* *1* *1* *1* *1* aaaaaaaaaaa prosím už neeeeeee ROFL ROFL ROFL *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* *15* ty mě ničíš chlape.....
  • "Na konzole jsou hry drahe jako prase" ... *1*
    • si kup kartu co tu píše kolega nad náma to vyjde líp :D
  • Patrim k tem co nestahujou! Mam uz objednano ze steamu(1600kc sice boli, ale ne tak jako dva roky cekani) a davno stazeno celych 60gb, cekam na utery!


    By me zajimalo kolik konzolistu se dokaze prenest pres tu detinskou "valku" a PCckarum GTA po dvou letech cekani preje.
    • proc proboha??? ja ji mam objednanou v pekne krabicce takze ji kdykoliv nainstaluji 100x rychleji nez byh tech 60GB stahoval, ale hlavne stoji me 1040,-!!!!
    • yuri337
      Nějak se mi nechce za dva roky starou hru dávat 1600,- Tak 4 kila maximálně. Steamové slevy za půl roku to jistí..
      • mas pravdu, nicmene vzhledem k tomu ze jsem za ty dva roky malem 6x objednal konzoli jen kvuli GTA, tak 1600 je porad setreni :)

        Ja uz cekat proste nechci.
        • Paulcz
          Jak může být někdo nadšenej u takový bullshit firmy jako je Rockstar :) Mě stačila peripetie s GTA IV, i když to byla dobrá hra tak buzerace a okolo a jejich přístup.. to fakt ne. A u pětky se to nese v podobném duchu..
        • homeles8
          proč? Máš rakovinu? Nebo ti je 99 let? Nebo ti věštkyně předpověděla smrtelnou nehodu? Nebo máš těhotnou manželku, před svatbou, nebo proč ti vadí čekat než vyjde hra na PC? Tohle jsem nikdy nepochopil. Však je těch her dost a Snad máte i jiný koníčky naž hrát hry na PC, ne?
          • Proste pro me je to dulezity, mam ti tu opravdu vysvetlovat proc?

            Nadavej mi do deti, nevyspelych mamincin mazanku, nebo cokoli co dokazes vymyslet, je mi to jedno :)
            • homeles8
              Ok, takže jsi prostě nedočkavý. To se neni za co stydět. Takových lidí je víc. *4* I když ty jsi teda hodně. Ale zase nejsi lenivej, to já bych se na nějako cestu do Německa vykašlal a radši si počkal *1*
            • Nicmene nutno rict ze takto to mam se vsim, kdyz jsem mel cekat na processor na svoje nove PC 14 dni tak jsem sedl do auta a jel pro to do nemecka. :/

              Nejsem na sebe hrdy!
            • Jsem proste fanousek serie :) Rad bych ti rekl ze jsem bez prace a ziju u mamy ve sklepe, ale neni to pravda. Jsem v podstate normalni clovek co se dva roky tesi na pokracovani sve oblibene hry a nehodla cekat ani o tyden dele nez je potreba.

              Nedava to smysl, ja vim, jsem mentalne porad na stredni skole asi *1*

              Lepsi vysvetleni pro tebe bohuzel nemam *1*
            • homeles8
              trochu mě z psychologickýho hlediska zajímá proč, opravdu chci vysvětlit proč prosím :-) Za druhou část komentu máš u mě + *6*
  • Ten pocit, když si to 99% PC uživatelů stáhne a konzoláci začnou litovat svoje love *1*
    • moc nechapu lidi co maji nutkani chlubit se tim ze jsou ubohy socky Oo
      • Taky je nechápu, ty mezi ně patříš?
    • homeles8
      ty jsi 99%? Nevím no. Hodně lidí to má předobjednaných a hodně lidí si to koupí. Už jenom proto že GTA online je prakticky druhá hra. Já jsem o tom ani neuvažoval, že bych si to zwarezil, vůbec mě to ani nenapadlo, proč bych to dělal. *16* Jediný dilema bylo digitál/krabice, ale po uveřejnění 7mi diskového boxu vyhrála krabice *14*
      • owny
        zajímavý, mě po zjištění, že to bude mít tolik disků, krabice odradila úplně *1*
        • homeles8
          mě se to líbí :-) Spíš mi vadí jestli opravdu budu muset mít DVD v mechanice... ale co, vrátím se zpátky na přelom tisíciletí, když jsem dával cédéčka při spouštění každý hry...a nebo pár let zpět když jsem hrál GTA 4 *1* *16*
  • Rejsek
    Je nejaka realna sance, ze to aspon trosku hratelne pojede na 3gigovem dvoujadru s 4gb ram a 1 gigovou grafikou? Jen dodavam, ze ztoporeni technofilove si mohou sve jedovate poznamky odpustit, vim jak moc je ten komp zastaraly. Vsem ostatnim predem dekuji za seriozni odpovedi.
  • Specifika,co byli ukazany je na 1080p a 60fps.Na 4k v 30fps potrebujes g.K 7890,gtx 760 s 2gb vram,jinak v 60fps a 4k ve sli,nebo crossfire.
    • Zagro
      Mám pocit, že moje GTX970 bude tak akorád na 1080p s plnejma detailama. Na 4k můžu zapomenout, tak možná trochu DSR, ale to bude tak vše.
    • Nechci delat reklamu,ale to poskytl rockstar Eurogamer.cz,je to tam vypsany.
      • to že je to tam vypsaný ještě neznamená, že to není chujovina, ve 4k to tyhle uvedený karty ani nerozjedou a o 30 FPS si můžou nechat zdát i v tom SLI/Crossfire, kterej jouda to napsal?
    • mazej dělat raději domácí úkoly ty 4Káčko :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit