Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Gta5 na pc do obyvaku v 4k a 60fps v energeticke tride A+++ *1* .Sony bravia 50kdl805b trida A+++,ps4 A++.Herni pc sestava do obyvaku A--------- *1*
    • Zagro
      Lidi co mají peníze na herní PC, mají i těch pár korun na elektriku. Kapišto dítě?
  • hned po vydani zase budou pretizeny servery pak bude trvat tyden nez vydaji patch do ty doby pobezi jen singleplayer a online mod bude vyrazen. jako u gta 4 tam i po roce sem mel problemi s pripojenim neustale vykopavani ze hry lagy atd pak sem multiplayer nehral
  • del0
    Vždy mě u těchto diskuzí napadá, kdy už konečně těm trotlíkům dojde, že kdyby port běžel na PC za cenu konzole (což ironicky není nemožné, vzhledem k tomu, že za tu cenu koupíte výkonnější HW), tak by nikdo neměl důvod si kupovat tu krabici.
  • Jediny co me ted zajma,je hra od tvurcu killzone,protoze tahle hra je tak utajovana,ze to bude peknej masakr!A nevim proc,tak gateway,me bavilo vic nez gta.Hlavne dil stim boxerem.
    • Jack1947
      Getaway black monday bylo super (1čka ještě lepší) škoda že ten next -next PS3 Getaway titul nakonec nedopadl. No nevím no jestli mně bavilo jezdit ve vyhořelém autě... např ale na druhou stranu gta má taky nějaké kiksy třeba random výbuch auta při skoku atp... nic není dokonalé.
  • Hra o ničem to GTA 5 jak na PC tak na staré i nové konzole.
    • Ja to ani nedohral na ps3!Jsem to hral do doby,kde jsem autem honil buchtu a pak ji musel vyfotit!A rekl jsem dost!Tak stupidni ukoly plnit nebudu!Vypnul jsem to,a uz jsem tu hru nikdy nezapnul.
      • Moje slova :D Hrál sem x box 360 verzi a nyní PS4 (na xbox témeř dohráno). Ale tak stupidní a zbytečné úkoly jsem ještě neviděl,složení a obsah questů je k smíchu . Hra je dle mého názoru podprůměrná a zbytečně vyzdvihovaná nad jiné.
        • CrocoRay
          Podle tebe to tak být může a i mě nebavily nějaké herní pecky. Ale fakt je ten, že většině se to líbí a ty úkoly by mohly připadat někomu stupidní i v jiných konkurenčních titulech. A třeba právě tobě by se ty konkurenční tituly mohly líbit. Já se těším, až si GTA V zahraji, ale je fakt, že to bude za dlouho. Teď jedu pryč a není šance, že bych si to zahrál dříve než za půl roku.
          • Jack1947
            Já nevím ale mně třeba bavilo krást pro důchodce nějaké kýče... ( byly to turisti z británie či odkud)

            Aspon to ber takhle že už ta hra bude snad za půlroku vyladěná, jestli ted nepojede podobně jak IV. Po pár patchích pojede jak víno.
            • CrocoRay
              Tak já si z toho nic nedělám, hru si užiju tak jako tak. Ale řekl bych, že pětka už na tom bude s optimalizací dobře. RockStar nepatří mezi ty, kteří na optimalizaci úplně kašlou. Jo, se čtyřkou to, co se týče optimalizace, nějak nevyšlo, ale stalo se a já bych ji to zase furt nemlátil o hlavu :-)
        • Jack1947
          Hrát hru která má zbytečné/stupidní názory je nějaká porucha? to je jako bych hrál hru kterou bych nikdy nechtěl hrát ale byla by tak debilní až dobrá. Ano hrál jsem i horší hry ale o to nejde.

          Jako fanoušek GTA, bych toto mohl brát jakoneosobní urážku.
  • Aplikace Transmission je připravena, teď už jen vložit torrent, stáhnout během pár hodin GTA V, nainstalovat a divoce mrdаt. To vše 14.4.2015.
    • Ted uz jen oznameni red dead redeption2 na next gen ps4 a divoce kakat na pc gta5. *1*
      • já by som sa ták netešil že only ps4 touste
        • Vsak ne jen na ps4,ale i na xone a za 2roky na pc.
          • Ja bych to o tom touste zas tak neprehanel!Jen co prijdou nove engine!I pckonzole je tak sylna,kolik das do graficke karty!A ja s tou svoji krabickou jsem spokojen.Uz ted mi vydrzela dyl jak prvni ps3!A co je nejdulezitejsi,neni v ni prach,coz je velice zajmave!Kdyz jsem rozdal prvni ps3 tak tam bylo na vrtuli prachu az hruza,ps4 ani tuk,ps3 slim,mela sitko,to stacilo vyklepat a taky v poho,tu mam do ted!krom sitka se prach nikam nedostane.Dobra archytektura.Vse se da perfekne vycistit!Jak u ps3 slim1,tak ps4.
  • Můžete se mí smát, ale tohle byl hlavní aspekt k tomu, abych ůčinil předobjednávku...
  • Jack1947
    Editor aspon čáastečný byl už v GTA IV., tady s tímhle velkým městem to bude jedna básen.

    Nechci se nikoho dotknout nebo tak ale at mi nikdo neřiká, že GTAV. má 60gb proto že tam je jen více textur ve větším rozlišení a zabírá grafika, krom všeho jazyků (všech chutí a národů)
    Pochopte já jsem to před 2lety (uch ani by neřekl, že už je to taková doba připadá mi to pomalu jak před týdnem) hrál na X360 tamto mělo... tuším 16gb? opravdu si to už nepamatuji.
    Nejedná se o nějaký hejt/flejm či posměch já to pcckářům fakt přeju... vím že se tady odpovědi nedočkám jen mi to nedává smysl.

    Vemte si žádné nové města ani DLC PC verze neobsahuje, nic navíc tam prostě není a přesto to má 60gb. To je myslím až zbytečně moc nemyslíte? nesouvisí to s ničím 1gb tb disk je zaplněn touhle hrou pomalu ze čtrvtiny a nedejbože více her lol.

    Fakt mně to zajímá, nepopírám že před 2lety jsem byl (uch to je drahná doba fakt před 2lety!!!?")
    stejně skromný a stačilo mi to. Jasně hru zkusím, třeba rovnou s DLC ve fps modu jen nechápu proč pc verze konkrétně u GTAV. je tak hrozně velká nová doba ale pc scéna žije z DVD... při nejhorším jinak digitálně.(o dost déle třeba).
    • dve slova: 4K textury
      • Morraw
        V tom případě to mělo být stejné řešení jako v Shadow of Mordor. 4K textury separátně ke stažení, ptže kolik lidí to dopravdy využije.
        • vsichni samozrejmne protoze kazda textura nema 4320x2160px pac neni pres celou obrazovku, ale vsechny textury jsou patricne vetsi nez na omezene konzole.... to ze se ti z nich pak vykresli "jen" HD obraz neznamena ze je nevyuzijes, obraz bude detailnejsi i tak.... *3*
    • no pravdepodobne ked zaratas viac jazykov hlavne dabing plus animacky kludne ved aj wolfe mal priblizne tolko
      • Jack1947
        43gb, bez ostatních jazyků atp kolem 35... z mého pohledu demence. Ano demence protože to mají i hry (např naposledy Ride) které fakt tolik gb mít nemůžou GTA ... má prostě i tak moc.
        • taka ale pravdepodobne to ma opodstatnenu velkost mozno 4k textury v sebe ja neviem, ale urcite to nie je len tak pre zábavu pripadne neodomknute subory ktore budu časom odomknute ako dlc atd
          • Jack1947
            Ha, tak se někam blížíme *3*

            To by mohl být kámen úrazu, ono hlavní je že já jsem se vlastně nikoho neptal jen jsem nadhodil delší větné spojení. Hmm, nečekal jsem že někdo osvětlý.
            • vím že se tady odpovědi nedočkám jen mi to nedává smysl. tak ked si sa nepýtal tak si sa nepýtal a nakoniec si sa dočkal *14*
  • ...
  • Ted jsem byl na pc tuning.cz,a kazdy resi,jestli to vubec rozjede,kazdy tam ma gtx 560ti a pretaktovanou.Ale,to neni podstatne,podstatne je to,ze diky tem nastaveni bych si tu hru na pc nikdy nekoupil!Jak si nekdo muze nastavovat hustotu provozu,vice ci mene lidi na ulici,nekdo si to snizi na minimum,a tim si ulehcovat ukoli,v tomto by si vsecky verze meli byt za jedno!Grafiku a efekty to beru!Ale snizovat a zvysovat pocty obyvatel,nebo aut na silnici to je zasah do hry i pribehu.Jinak stema grafikama mate pravdu,co v eurogameru psali,tyto fakt na 4k a 30fps neutahnou.
    • vis ta minimalni hustota provozu a malo chodcu to je "normalni" nastaveni konzoli tady si holt muzes nastavit opravdove zivouci mesto ne trapnou atrapu s par autama a dohlednosti jeden blok....
      • Tak ten provoz,uz byl hustej i na ps3!S nadupanou karou jsi tam klickoval jen tak tak!A kdyz budes plnit ukoli a nekoho chytat,tak to bude pro zlost,uvidis sam!A kord,kdyz te budou honit policajti.Nebo s cernochem odvazet rozbita auta pro sfetlou sestricku.Ale, resit to nebudu,kdyz to jeste nikdo nehral.A dohlednost,je to co me v tyhle hre zajma,na poust s kaktusama,nepotrebuju videt 10km pred sebe.Mozna to je videt akorad v tech filmacich co ted ukazujou,ale kdo ma na to cas pri normalnim hrani.
      • Kozy
        Trapná atrapa to bude ať už to poběží na čemkoliv. *1*
    • No proste nemam rad tyhle veci ve hre!Grafiku beru nastaveni,kdyz si to nekdo zaplati at si to uzije.Ale ovlivnovat hru,to jsem si mohl udelat i na ps3!Dat si tam 6panaku misto 12ti!Aspon by se mi behalo lepe,nebo jezdilo lepe,aspon by se me tam nepletli.Proste mi to je proti srsti,takoveto zasahy do her.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit