Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Už si toho assassina strčte někam, měl jsem toho dost od 4 ale tohle už je vážně vrchol, nechtějí to v Ubi vydávat každý měsíc?
    • Pokud si to budou lide tak masivne jako dosud, tak klidne kazdy tyden.
  • Jack1947
    Jsem na to zvědavý at to dopadne lépe, lépe mám na mysli i příběhově a když přihodí nějakou tu inovaci zlobit se rozhodně nebudu. *3*
  • To už je celkem smutný, jak se doluje doluje, co tahle značka dá, ala Call of Duty. Ale evidentně to na tuhle masu lidí funguje..
    • Hloupé ovečky to vždycky koupěj.
    • Luckiller
      Massassins creed *5*
      oprava "MassaSsins greed" *5* (greed = chamtivost, sins= hřích)
      • TheGGG
        to bylo chytré jak šifra mistra leonerda *6*
    • TheGGG
      nesnáším lidi co používají slovo masa a snaží se cítit hrozně cool a mimo mainstream. Já assa asi hrát nebudu, ale pokud vím, žádný světový král dobrého vkusu nevládne a každý si může hrát co chce. Já natuty kupuju nový CoD, stejně jako všechny předchozí.
  • TheGGG
    Jestli tam bude Jack "Cut That Whore" The Ripper, tak kupuju.
    • Luckiller
      Určitě tam nejspíš bude i Sherlock Holmes a Watsone, nebo jejich tvůrce ( všichni tajní členové Assassínů). Zatímco Jack bude čistokrevní Templář , jehož úkolem je terorizovat špionážní síť Assassínů tvořenou prostitutkami. Bude tam taky roztomilý Oliver Twist, který tě naučí kapesní zlodějně a pobláznění Bram Stoker, co všechny vraždy připisuje na účet Drákuly. Vlastně, Drákůla samotný se tam mihne, protože Animus je zabugovaný, jak Unity. Ups *8* Právě jsem vyzradil tajné DLC.
    • Já si na to troufám vsadit své ošuňtělé prestižky.
  • Uz zasa? *6*
  • RazorProduction
    Oznameni noveho AC je promne jako oznamenie noveho CoD, velkotonaznej nezaujem, a to boli doby kde bi sem za podobne prirovnanie nejakeho nerda peke zjebal, nj tych eskapadach co Ubisoft nadelal se ani neda svitit. (sliby sliby sliby, budeme udrzovat FC4 a hlavne multak furt aktivnej, uz tet to nikto nehra stejne to bilo onicem, starsi AC uz ani nezahrate multak, lepsi potpora pro Crew (HA HA HA), a dotet ano dotet jeste Unity ma bugy jak krava, mam to opatchovane na max a stejne mi lidi prechadzej ces stenu, v coop hotovej bordel straz co ne a ne chcipnovt, lidi nekupujte to, alespon do ty doby jestli se ukaze zejeto hratelne oka.
  • Možná taky Tenchu *5*
  • Luckiller
    "Nových herních prvků (vystřelovací lano s hákem)." Čichám, čichám Batmana *1*
    • Kdyby aspoň Batmana :). Já čichám přes 1/4 století starý původní Bionic Commando :).
    • jeanczarny
      Kdyby radši konečně udělali něco s příběhem (když nic jinýho tak aspoň možnost si volit odpovědi v rozhovoru á la MA série) protože sice mají otevřený svět s miliony možností ale příběh je lineární a blbý jak malovaný sáně.. AC sérii jsem kdysi hrával rád ale někde u Revelations jsem s tím sekl, protože mne to omrzelo.
    • tvrdy.mar
      Zaklínač 3 se inspiroval ve Skyrim, RDR v GTA (před Read Dead Redemption tu byl dost jiný Red Dead Revolver) a další AC očividně v Batmanovi. Pokud to bude k lepšímu, tak proč ne.
      • Luckiller
        Tvůrci z CDproject Red chtěli vytvořit otevřený svět už v jedničce, ale neměli na to kapacitu. Ale souhlasím, že úspěch Skyrimu měl silný vliv na současný stav Zaklínače 3 ( s DA:I to bylo stejné). *5* Ohledně vystřelovací háku v AC to je trochu komplikovanější. Lezení po historických budovách a vystřelovací nože v rukávu je ( a až do Black flag byl) nejvýraznější identifikační herní prvek. Jakákoliv hra s názvem AC je musí obsahovat, jinak to není AC hra. Na druhou stranu vystřelovací hák je novinka ( tady bych rád dodal, že i v komiksu Batman skoro padesát let používal vrhací harpunu a poprvé se nejspíš objevila až ve filmu Batman z 1989). Jednoduše řečeno: AC bez vystřelovacího háku funguje, zatímco u Batman patří k základům. Upřímně nemám problém, když nějaká hra kopíruje ( a v lepším případě rozvíjí) herní prvky jiné hry. Na kopírování a vylepšování je založen pokrok *3* ( viz. Shadow of Mordor). Můj rýpavý komentář, nebyl nic víc než vtip na účet Ubisoftu a určité stagnaci ve vývoji AC série *12* Máš pravdu. Pokud se jim podaří zasadit vystřelovací hák tak, aby hru obohatil tak s tím nemám problém, ale buďme k sobě upřímní. Ubisoft právě ohlásil noví díl AC a jejich tahákem je Viktoriánský Londýn a Batmanův vystřelovací hák *9* . A to o něčem vypovídá.
      • A všichni vycházejí z pongu, howgh!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit