Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Gordar
    Mně se líbí jak řekli, že díky konzolovým verzím mohla ta hra vůbec vzniknout. Bez nich by vůbec nemohli uvažovat, že by se ta hra v tomhle rozsahu zaplatila. A je jasné, že svoje zákazníky na konzolých nechtějí urazit. Takže se grafika zprůměrovala aby nevypadala nikde výrazně lépe. Navíc PC, které by tu původní grafiku utáhlo, by bylo naprosté minimum - zbytečná starost. Já to naprosto chápu.
  • HAHAHAHAHA přepadl mě jeden velkej smích :D:D:D:D Podle mě všichni co to hejtujou jsou tragédi :D Nechápu co by jste chtěli tvl .Hra je super a sem s ní naprosto spokojen a jestli jste tak blbi a srovnavate vydanou hru s nějakým 2 roky starým videem tak tvl dejte si facku :) Je to skvela hra super příběh a nevím co vám na té grafice vadí .Mam ho na ps4 a grafika je suprová na tak rozsáhlé RPG kde ma každá blbá vedlejší mise dobrej příběh( a že jich je fakt mraky) A to nemluvím o tom že díky akci v JRC jsem měl zaklínače za 1 Kč :D takže zdar a sílu ja jdu prozkoumávat tu mega mapu :)
  • Veskoslav
    http://i.imgur.com/VKBs5Lv.jpg

    Mě se nejvíc líbí efekty počasí, kdy při bouře když je den paprsky slunce osvětlují místy zem. To jsem asi v žádné jiné hře u počasí neviděl. Takové drobnosti jako rozthané mraky atd., které to podtrhují.
    • Já mám takový pocit, že něco podobného bylo ve Stalkerovi Lost Alpha, ale jinak pravda, tohle je skutečně pěkná záležitost.
  • seprah
    to je jak s obrázky na menu v mekáči. Víš, že to ve finále nebude vypadat tak pěkně, ale stejně si to koupíš, protože když ti to chutná, tak chuť samotná tě nezklame. Třetí Zaklínač vypadá parádně, nevím, o co lidem jde. Downgrade probíhá dnes prakticky u každé hry a záběry, které autoři vypustí rok-dva-tři před vydáním skoro nikdy neodpovídají výsledku. Udivuje mě, že se ještě najdou lidi, co tohle řeší.
    • Asharak
      Většinový názor co. Nic neřešit, prostě všechno přijmout a žít s tím *1*
      asi jako kauza #deathToAllWhiteMen #noSexism #noRacism
      • seprah
        u tohohle konkrétně s tím nemám problém. Pořád schůdnější cesta, než ztrácet čas mlácením prázdné slámy po všemožných diskuzích a kopání kolem sebe nožičkama jako malý dítě, protože ta tráva prostě dva roky zpátky vypadala mnohem líp *3* tak trochu kauza "odlep se od monitoru a začni trochu žít" *3*
        • Asharak
          Proč? Od toho tu ty diskuse jsou. Začni je víc navštěvovat a přilep se k tomu monitoru pořádně. *7*
    • Veskoslav
      U Mekáče je lepší sníst tu krabičku než to jídlo.
  • Pokud si někdo koupil tuhle hru jen kvůli grafice a stěžuje si, pak je asi trochu mimo.
    Já bych tu hru bral i s grafikou jedničky ...
  • Hele udělal jsem teď 2 screeny z místa, kde je vegetace, na prvním obrázku jsou 3 položky níže na ultra, na druhém medium. Jako co to sakra je? :D krom fps se nezměnilo nic, mazec.

    Kvalita krajiny
    Hustota trávy
    Viditelnost listoví

    http://s14.postimg.org/9e80ywd69/witcher3_2015_ultra.jpg

    http://s14.postimg.org/wtpy48wxd/witcher3_2015_med.jpg
    • Změnilo se nasvětlení (vidět na hliněné cestě vzadu) a hustota vegetace (vidět je to hlavně vlevo a uprostřed vzadu na stromech). Tvé pozorovací schopnosti jsou zajímavé.
    • jakubc
      Ty fakt nevidíš tu vegetaci v dálce?
    • Ano,ja vidim ten rozdil. Na hornim obrazku je to super bajo,ale no tom spodnim je to totalne nehratelne. Nebo co tim chtel basnik rici? *1*
    • Ty máš monitor 4:3?
      • Lukyz
        Neblázni, LV má doma cca 10 grafik a minimálně dvojnásobnej počet monitorů!
        Bohužel to nejspíš zrovna testoval na 17" CRT *1*
  • Vitekb
    Tak se nemají podvolovat konzolím. Mají udělat downgrade jen na ně a na PC ať to vypadá líp. Komu by to vadilo? *4*
  • Pro mě pochopitelné vysvětlení. Pořád ale mohli změny ohlásit před vydáním. Čistě proto, aby se tomu vyhnuli. Pamatuju si, když vycházel Oblivion. Vypadal tak na 5 let vývoje před čímkoliv co do tý doby bylo, ale finální verze byla taky o něco horší. Ohlásili to dopředu a nic se nedělo.
    • Jenze jsou lide, kteri si to kvuli tem prvnim upoutavkam na PC predobjednali a tam uz mi to jako dostatecne vysvetleni neprijde. Snad jen, kdyby k "temto" brzkym predobjednavkam davali "neco" navic.

      Takhle mi to prijde - vuci temto lidem, nefer.

      Dnes proste plati, ze si hry musime kupovat s rocnim odstupem kvuli bugum a edicim her, ktere jsou kompletni a ne "rozstrihane a rozebrane" na jednotliva DLC *7*
    • Asharak
      Měli holt moc práce s vydáváním videí ze hry *1*
    • Veskoslav
      Vždyť to ohlásili. Vyšlo skoro hodinové video ze záběrů finální hry.
      • Kdyby to byla pravda, tak by jsme se o tom za a) nebavili az a b) tohle prohlášení by vyšlo před vydáním hry. A vaše argumenty jako: " je to jejich rozhodnutí", "Z videí patrný downgrade jako oznámení stačí" si strčte za klobouk. Rozhodně je to asi nenechává chladnýma, takže dopředu ohlásit změnu deklarované grafiky je moudré rozhodnutí.
        • Veskoslav
          A. Bavit bychom se o tom bavili, protože všichni vidí to video z roku 2013. Ale viděl někdo plynulou aspoň 15 minutovou scénu z roku 2013?
          B. Vydávali videa, kde se vysvětlovalo, proč, co, jak, kde. Byly videa ze soubojů, z lokací, hodinová videa, 15 minutová videa atd.

          A pokud i po tomto sis stále díval na 1 minutu záběrů z roku 2013 jako něco, co tam musí být, tak je to jedno.
  • „Kdyby nebyly konzole, nebyl by ani Zaklínač 3.“ - PC master race z téhle věty musí bušit pěstičkama do zdi a ronit slzy velikosti perel :)
    • Veskoslav
      Proč? Rozsah té hry prostě pc komunita neutáhne. A bez silného sponzora (KC:D) to prostě neutáhneš. PC scéna zaplatila 1. a 2. díl a port 2. dílu na konzole.
    • jakubc
      Kdyby nebyly konzole, všichni by museli hrát na PC a Zaklínač 3 by byl. :-)
  • Ježiš, někteří z toho zase dělají větší problém, než světovou válku... Pokud vím, nikde v těch starých trailerech nebylo napsáno: "přesně takto hra bude vypadat a jestli ne, tak jsme lháři a podvodníci". Prostě to v celku současné herní mašiny (konzole a průměrné PC) neutáhly. I tak hra vypadá fantasticky a atmosfericky. A kdo to nerozdýchá, asi by se měl jít projít někam ven.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit