Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mart9
    Ideální hra na vyzkoušení, jak funguje ta refundace peněz na steamu :)
    Asi to vyzkoušim, jestli je to fakt tak špatný, přejíždět lidi v GTA byla zábava.
  • Je videt, ze jediny rozumny clovek z redakce, Lukas, byl zrovna na dovolene v Hulambátaru. Jinak by totiz nikdy nedopustil napsani recenze na tento hnus, ktery urazi vsechny slusne a moderni lidi.
    • http://www.1000vecicomeserou.cz/659-slusny-lidi/
    • "slusne a moderni lidi" co to ma byt tohle? :D doufam ze to je ironie.
  • Hatred je zábavná isometrická střílečka s dobrými mechanismy, s dobrým střílením a na nejtěžší obtížnosti trvá asi tak 6-7 hodin dohrát. Je jednoduché se k ní vrátit.

    Určitě si hra nezaslouží hodnocení jako 4/10, 3/10 a méně, ta hra má dost kvalit aby si aspon zasloužila 6/10 a dokonce i 7/10 a možná i trošku více, Hatred hraji na steamu již 12 hodin a pořád se bavím, jestli jste očekávali cokoliv jiného než-li zábavnou brutalní odragovačku tak to je vaše chybat, hra nikdy neslibovala bohatý příběh.


    Co se týče obtížnosti, když se naučíte mechanismy ve hře tak zjistíte že hra je těžká, ale fér. Podržením Altu vám ukáže červeně nepřátelé ve vašem prostředí, takže je těžké je stratit ve tmě jak si nějáci recenzenti stěžují. Civilisty neberte jako civilisty, ale jako health pack. Samodřejmě destrukce, která je zde je naprosto skvělá, a nejedná se o žadný gimmick nebo eye candy, může vám to několikrát zachránit život, například když jste obklíčeni, tak si vždy můžete udělat unikovou cestu.

    Největší problém ve hře je věc, která se netýká mechanismů čili střílení, jelikož tyto prvky ve hře chyby v sobě nemají, a ta chyba je optimilizace hry. Což se dá celkem pochopit, jelikož je to indie hra, která jede na Unreal Enginu 4...opravdu si myslím že Hatred neni 4/10, a věřím že většina lidí, kteří říkají že hra je nudná se nesnažili moc dobře pochopit mechanismy, které ve hře jsou.
    • http://vignette3.wikia.nocookie.net/xenoblade/images/9/92/He's_right_you_know.jpg/revision/latest?cb=20150320192210
    • mirekdusinojc
      Ach ten závan nostalgie, podobně kvalitní recenze sem kdysi psával do časopisu Game World vydávaný se svými kamarády na základní škole.
      • C-BEAM
        tvoje chování ze základní školy ti ale zůstalo
        • mirekdusinojc
          To jsem rád, byl jsem premiant.
          • Jack1947
            Dle, tvého profilu ( ikonky volby pohlaví)i notně zženstilý.
            • To je ale plantážník, ten Jack *1*
            • mirekdusinojc
              Ale cukrouši, co tě nemá!
  • Presne o tomhle typu her jsme se tu predevcirem bavili. 20 euro, 3 hodiny herni doba, spolehani tvurcu na prvnich par desitek blbcu, kteri daji hre palec nahoru po 20 minutach hrani, protoze se citi hrozne cool u toho generickeho masakru a chteji zapusobit na pratele, jak jsou drsni, ze se jim libi takove hry.
  • Tak nic no.
    Doufal jsem že konečně dostanu hru kdy budu moci rozříznout těhotnou ženskou a zaměnit děcko za dynamit a poté jí následně odpálit v porodnici.
    Nebo střelit černocha do obličeje a jeho mrtvolu upálit na kříži.
    Prostě něco ve stylu tvorby Electric Re-(proč nemohu napsat)-tard. Extrémního, nechutného a svým způsobem humorného.
    Tohle je zklamání.
    Alespoň kdyby tam byl ten parní válec a dav lidi v uzavřené uličce.
    • Nejjednodušší bude zajít do bordelu a konečně zasunout, rázem tvé hloupé problémy zmizí, věř mi.
      • Hele chlapče co takhle ze zadku vytáhnout pravítko a zapřemýšlet zda jsi schopný si pod vlivem zvrácených pseudomorálních pravidel na se chvíli uvolnit, nadechnout a pouvažovat, jestli náhodou nestojíš na špatné straně barikády soudnosti a sebereflexe?
  • Dobrý večer,kdyby to bylo COD tak by recenzent uznale masturboval nad inovativností hry a udělil by minimálně 8/10.Ještě lépe by dopadla mazanice z devadesátek,kde by bylo vyzdvihnuto vizuální zpracování.To nemůže být myšleno vážně.
    • Lukass
      Souhlas, cekal sem ze si vsechny weby na tehle hre smlsnou, a presne to se deje, zase se jednou ukazuje co je clovek zac...
      • Jestli to nebude tím, že ta hra není taková, jaká měla být a je tupá jak šroubovák. Jasně, oni to dělají schválně. A já jsem letadlo, že? *5*
      • Jack1947
        Jj, naprostá pravda, mravokárci!! *16*
    • Přesně, v pixel art blitce by to dostalo 7 - 8/10, jakože inovativní přístup k akci. 4/10 je dost možná srovnávání se Zaklínačem 3, ne že bych to četl... Jen jsem sčíhnul YouTube a diskuzi... Hm, řežba a la Alien Shooter v lepší grafice... Práásk, 4/10 *7* Sláva blitkám! *2*

      Prostě recenzenty ne všechno baví, což se dá pochopit, a proto kopírují..., což se chápe taky *2*
      • nightborne
        Kdyby to bylo hratelný a ne tupě nudný po pěti minutách, tak by to klidně i v pixel artu dostalo třeba 7-8, to máš úplnou pravdu ;)
        • Nejsem proti vysokému hodnocení pixel-artových her, pakliže budou mít vlastní kategorii... Třeba BLITKY *2*
        • Ano to ale hratelné je a nudné to neni, přiznejme si to. :)
  • Vogon
    Na první vývojářský počin to není až tak marné. Navíc jsem se po dlouhé době zasmál, ty "edgy" poznámky hlavního blbouna nemají chybu(podobně vtipné jak "duchaplné" dialogy z per bioware).
    • drasta
      Alespon ze Vogon chape poetiku hlasek hrdiny z Hatred :D
      • Jack1947
        Horší by bylo kdyby to byl Vagon...
      • Veskoslav
        No jo, ale vogonská poezie je třetí nejhorší ve vesmíru:)
        • drasta
          Thanks, Captain Obvious...
  • MickeyMutant
    Moje čtenářská recenze. Ano, máte pravdu, tím že se sem s tím vtírám, si posiluju svoje ego. Žádný jiný smysl to opravdu nemá.
    • *1* díky hlavně za první část recenze, takhle jsem se dlouho nezasmál, ale nevím, jestli je Smutný SJW, chtěl bych vědět pohled na hru ještě od někoho jiného z redakce, hru jsem ještě nehrál ale už z traileru mi bylo jasný, že to je jako postal 1 akorát se to zřejmě líp ovládá, neviděl jsem tam hlubokomyslnou filosofickou hru tak asi mám chabou fantazii, už se těším co o téhle hře vyzvrací Aneta Sarkesian na svém FF, to bude zase (pseudo)science fiction, hotová dystopie
    • "My name is Nottie M. Porten..."

      I když jsem byl ochoten vstřebat asi jen třetinu toho tvého grafomanského výlevu týkajícího se příběhu, tuhle premisu o změně pohlaví si asi budu pamatovat ;) Jen tak dál, nenech se odradit...
      • MickeyMutant
        A o to právě jde, aby si lidé ze hry odnesli takové drobnosti jako je třeba změna pohlaví hlavního hrdiny, aby jim utkvěly v paměti. Hráči by za každou postavou měli vnímat její teplý lidský příběh, měli by hledat její skryté motivace a nakonec je s pocitem uspokojení také nacházet. To by jim měli umožňovat vývojáři, kteří si konečně uvědomí svou odpovědnost vůči mladému médiu, vůči nárokům doby a koneckonců i vůči vývoji celé společnosti. Kam bychom dnes došli s přístupem tvůrců z devadesátých let! A pokud se v reálném světě začínají čím dál tím častěji uplatňovat kvóty, nevím, proč by se nakonec ke všeobecnému blahu neměly na tahle důležitá témata prosadit i ve světě videoher.
      • Jo za tuhle slovní hříčku dávám recenzi 11/10 *1*
    • Dekuji. Tvoje recenze s pribehovym presahem je sice trochu nedospela ale to uz bych od milovnika tohohle zanru tak nejak cekal. Davam tve recenzi 8/10. Ales dneska pujde domu jenom s petkou...
  • MickeyMutant
    Heleď se, Aleši, taková zásada: před vlastním recenzováním nečti ostatní recenze na internetu. Protože máš děsnýho pamatováka. A ty to pak z tý hlavy nedostaneš. Potom ti to proskakuje do vlastního textu a čtenář může mít pocit deja vu.
    • Tilwaen
      Měla jsem z toho úplně stejný pocit. Ráno jsem četla recenzi na PC Gameru a po přečtení tohoto článku jsem si říkala, co je to za ukrutnou shodu názorů.
      • Jack1947
        Copy-paste? *7*
        • Tilwaen
          Ne úplně, ale schválně na tu recenzi koukni, pokud budeš mít čas.
          • Jack1947
            Jen mně to celkem mrzí, že se tu praktikují takovéhle věci že hra je nezajímavá tak okopírujeme kus z recenze dosadíme pár blábolů... přitom nic takového nevyšlo léta a nevýjde a když se někdo odváží bude zkritizován. Kdy se upřednostni forma před obsahem to je celkem ba blití. *11*
      • MickeyMutant
        Já v určitých detailech zas Jimquisition, TotalBiscuita a asi dva další, co se mi teď nechce hledat.
  • typicka PC exkluzivita
    • Typická třeba jako XCOM 2? :)
    • MickeyMutant
      Netypická PC exkluzivita

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit