Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Goblin
    Jako zapřísáhlý sadista musím říct, že jsem od téhle hry moc nečekal. Kontroverze byla od počátku jasným marketingovým trikem, a kdo si Hatred koupil jen kvůli ní, zaslouží bobříka konzolového rolnictví, protože oceňovat hru podle toho kolik lidí ji nemůže hrát, nebo kolika lidem se nelíbí... ...může jen, no hádejte kdo. Doporučuju nicméně recenze MisterMetocura a TotalBiscuita. Číselně se nejspíš víceméně shodují s článkem, ale kvalitativně člení zážitek mnohem vtipněji.
    Hlavně jsou ale DC důmyslnými reakcionáři. Nebyli to oni, kdo kolem Hatred vytvořil aktivistickou kampaň. To byli naopak ti, kdo nechali hru stáhnout ze steamu. Samozřejmě, že tvůrci hry kontroverzi uvítali, ale nevytvořili ji. A to je něco, nad čím by se měl autor článku zamyslet (než začne metat moudra).
  • Zahrál jsem si jen chvilku, protože díky zprzněné optimalizaci si to nezahraju plynule ani na nejnižší nastavení. A přitom herní náplň a stylizace je skvělá, jenže takhle si budu muset buďto počkat na patch od vývojářů nebo na lepší PC. *10*
  • Rejsek
    Ta hra neni a nebude v krabicove distribuci? Vsude mi to zatim nabizi jen steam verzi :-(
  • Mmmmm preferuju hitmana...

    A co se kraveni a genocidy tyce tak carmageddon =D
  • Myslím že kdyby hlavního "hrdinu" nahradili Jackem, tak by to sedlo jak pr*el na hrnec. Ten nás tady jednou postřílí všechny.
    • Jack1947
      To ne u zlodějů nicků co si ještě zprznují nick jiným nickem, bych udělal razantní změnu... *3*
      • No dobrý, už jsi objevil druhý dílek mýho nicku, tak teď už jen týden a pochopíš i ten třetí.
        • Jack1947
          Jsi prostě takový ten hybrid no... spíš stále nechápu typy jako ty... ale to je fuk. Na tu tvojí třetí otázku odpovím jen LV... *3*
          • Gratuluji... vyhráváš tři zlaté bludišťáky!
  • jindra.veliky
    Ja nevim, co vsichni resite. Je to jenom hra. I kdyby bylo cilem hry upalit vsechny kotatka na svete, tak co? Zbytecne umele vyvolanej flame kolem hry. Pred deseti lety by si nikdo nestezoval...
    • Jack1947
      Před deseti lety si pomalu ani neveděl která bije, a ne nesouhlas kdyby se upalovala kotátka a jiná zvířátka, byl bych velice proti ale že se zabijejí čistě lidi a bohužel tam nejsou i děti. To je jiná s tím souhlasím. *4*
      • jindra.veliky
        Ty nevis, ktera bije ani ted *4*
        • Jack1947
          Ty jo?
          • Půl hodinu zpět odpila desáta hodina a lidi brečí na internetu ohledně každé kokotiny protože jinak by si připadali děsně bezvýznamní což způsobilo vlnu konstatního mozkového průjmu po níž se chtějí svéz například recenzenti jako tento jenž tím dávají pocit zadostiučinění výše zmíněné mase a ta jim na oplátku zobrazuje reklamy na jejich stránkách címž jim generuje živobytí a dává jím motivaci k pokračování jejich podpory mentálního průjmu masy. Je to dost uvědomělé?
            • nightborne
              ehm... "odbila" by bylo správně, kdyžtak, ale snaha se rozhodně cení =).
            • Jack1947
              Jo, pobavil si *3* jen tak dál.
            • sakra.. odbyla... možná bych to mohl po sobě někdy číst... pointa ale platí.
      • bohuzel tam nedali ani zadny jacky...
  • Tahle recenze mi přijde víc než zaujatá. Jakoby recenzent prostě neunesl že se spousta lidí chce jen vžít do maniaka kterej prostě všechny brutálně povraždí. Mě se hra velice líbí i přes některé chyby sem rád že si ji můžu večer zapnout znova a odreagovat se. *1*
    • Naprosto s tebou souhlasím, dříve jsem takhle hrával Postal 2 a Hitman Blood money (ne stylem sillent assasin, ale OMFG stop shooting people!!!! :D ), doufám že bude pokračování, moralisti a bábovky si můžou třeba políbit.
  • Jack1947
    Ty vle, fakt mazalo maalo? achjo. *7*
  • Tahle hra si zaslouzi lepsi hodnoceni je to legrace, ta destrukce super, i kdyz ta cernobila mi nekdy trochu vadila ale da se zvyknout. *13*
  • Mě to bavilo model destrukce byl super a konec mě rozesmál.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit