Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Chim
    Škoda, že podobně přísně nehodnotíte všechny hry.
    • Jack1947
      Nehraješ náhodou HOTS, já jen že včera/dneska tam byl jeden chim se jmenoval a teda nic moc... snad se i odpojil no... jen řikám ale asi jen shoda jmen no.
  • Chtel bych se vam k necemu priznat :( Libi se mi spatne a hloupe hry ktere maji dobry pocit z akce a strileni. Strasne moc se mi libil Warhammer 40k Space Marine a libi se mi i Hatred. V Hatred mam nahrano dokonce 10 hodin a porad me laka to hrat. Je to ode me velmi nedospele a chtel jsem se vam vsem timto za to opravdu moc omluvit.
    Az vyrostu chtel bych byt tak dospely jako vsichni co prohlasuji je nekdo nedospely.
    • C-BEAM
      přidávám se do spolku nedospělých. Líbí se mi přímočaré akční hry bez příběhové linky, kde mohu nerušeně hrát od začátku do konce. Mám rád hry jako Brutal Doom a nemám rád filmohry s příběhy které mi připadají naprosto primitivní ale z nichž jsou lidé z nějakého důvodu naprosto odvaření, zřejmě je v nich nějaký geniální přesah a satira která v Hatred prý tak zoufale chybí. Jsem možná nedospělý jako John Carmack s jeho postojem k příběhu v hrách, takže také se omlouvám za to že mě Hatred baví a snad jsem tím nikoho neurazil, ani Veskoslava ani jeho levičáckého kolegu. Doufám, že jednou budu dospělý jako vy.
      • Veskoslav
        Jestli srovnáváš Hatred a hry od Carmacka, tak nedospěješ nikdy.....Carmac sice řekl, že příběh je druhořadý a někdy až zcela zbytečný, ale nahrazoval to skvělou hratelností. A tu nemá ani Hatred...
        • MickeyMutant
          Srovnává příběh. A jak se liší "příběh" Hatred od "příběhu" Carmackova Dooma?
          • Veskoslav
            Ten v tom Doomovi si na nic nehraje a je to typické céčko, co se týče příběhu. Hatred se snaží hrát na hru s psychopatem, který má tak kýčovitého hrdinu, že příběh v Doomovi je brilantní dílo, co se může směle měřit s díly světové literatury:)
            • drasta
              Me je uplne jedno kolik ta hra dostala. Ja jsem sem jenom prisel napsat to ze ta hra nemusi byt pro kazdeho tak spatna a ze me se libi. Jinak objektivne bych ji asi vic jak 6/10 nedal a myslim ze Mickey to docela vystihnul. To ze ja jsem si v ni nasel neco vic neni neco do ceho bych nutil kazdeho.

              Co se dospelosti tyce tak je to proste tema ktere se v diskuzi k tehle hre objevuje casteji a ja jsem podle toho konecne poznal kam patrim. Chapu ze dospelaky to muze zlobit... Tak promin :(
            • Veskoslav
              Co máš pořád doprd*le s tou podělanou dospělostí? Se cítíš ublíženě, že ta podělaná hra nemá 10/10 za skvělou hru milénia? Prostě se ti líbí a tečka, nese* do toho nějakou podělanou dospělost...Ta s tím nemá absolutně nic společného...
            • Tobe se nelibili a mne jo a prijdou mi vtipny... a ted ci nazor je ten spravny? Asi to bude ten tvuj protoze ja jsem nedospely a bavi me neco co tebe ne :(
            • Veskoslav
              Vtipný? Ty jeho hlášky mi lezli krkem už po 30 minutách a to se mi už dlouho nestalo v nějaké hře.
            • doublepost
            • Hatred si taky na nic nehraje. Cela tahle vec ktere rikas "kyc" je priznana od prvniho traileru a ten "kycovitej hrdina" je svejma hlaskama opravdu osobitej a vtipnej a ja ho mam rad :D
            • MickeyMutant
              Nesouhlasím, příběhově je to na naprosto stejné úrovni.
          • Nesrovnava nic. Pouze zminuje to ze Carmack ma minimalisticky pristup k pribehu ve hrach ale srovnani s Hatred tam teda fakt nevidim.
            • MickeyMutant
              Dvakrát zmíňuje Carmacka a Brutal Doom ve spojení s faktickou absencí příběhu. A protože ve stejné souvislosti zmiňuje Hatred, dá se říct, že obě hry v tomhle kontextu srovnává.
        • On ale Velkoslave nic nesrovnava! Nevim proc porad nekomu tvrdis ze neco srovnava s Hatred kdyz to nedela.
          • Veskoslav
            Ale ono to jako srovnání vyzní. Mám rád bezduché střílečky kam Doom rozhodně patří, ale postavit ho vedle Hatred je nesmysl a urážka Dooma.
    • Veskoslav
      No sorry, ale sorvnávat W40k SM a Hatred mi přijde už dost na palici, tam se dalo aspoň mluvit o nějakém příběhu, prostředí a i ten systém boje nebyl zase taková hrůza. A navíc měl MP, který v co-op, když máš dobré spoluhráče nebyl tak špatný. A 10 hodin? To jsi už musel projet minimálně třikrát. Co tam děláš? Vždyť je to pořád to samé. Jako chápu, že tě to baví, ale 10 hodin mi fakt přijde dost na takový typ hry.
      • Jsem teprve ve ctvrtem kole. Hraju na nejvyssi obtiznost a zasadne bez respawnu protoze me to tak bavi.
        A taky nehraju jenom hatred.

        Jinak si vsimni ze ja nic nesrovnavam. Jen to davam jako dalsi priklad neoblibene hry kterou jsem si moc oblibil. WH jsem si dokonce oblibil v singlu! Multak me moc nesel a nebavil.
    • MickeyMutant
      Už nevyrosteš. Takhle to zůstane a budeš se muset až do konce života jenom omlouvat. Věř mi, mám s tím vlastní zkušenosti.
      • Nejsou na to treba nejaky hormony? Kdyz pritelkyni snim cele platicko takovych tech holcicich prasecku nepomuze to?
        • MickeyMutant
          Nemůžu sloužit, nevím, co jsou "holčičí prasečky". Ale jestli cítíš šanci, sežer radši dvě plata.
        • Veskoslav
          No pomůže k mimču *4*
    • 40k sm mel skvelej multak, hlavne se mi libila customizace armoru. ješte ted to lidi hrajou ale uz tam zustali jen veterani takže kdokoliv tam vleze dostane na prd3l
  • u nas v lecebne to hrajem vsichni na oddeleni je to parada takovou hru jsme vzdy chteli *14*
    • Rejsek
      Vsak vy si to muzete zahrat v realu ne? Stejne pak skoncite zase tam, kde jste. Mame milosrdny soudni system:-)
  • Lidi si hrozně rádi pletou kontroverzi s kvalitou. To, že jde hra "proti systému", ještě vůbec neznamená že je dobrá.
  • mirekdusinojc
    "Navíc je Jarmil směšný. Hatred sice nechce být realistickou hrou, ale titulní antihrdina by neměl vyvolávat záchvaty smíchu. Jeho blábolení o tom, jak všechny nenávidí, co si všichni (ne)zaslouží, a jak jsou všichni méněcenní, ale k ničemu jinému než k smíchu nedává prostor. Připomíná totiž zhrzeného pubescenta, kterého odmítla školní láska, kluci na tělocviku se mu smáli a on se teď zavřel do sklepa, kde u počítače všechny nenávidí a plánuje pomstu. Představuje si, jak je vysoký, má široká ramena, drsné vzezření a odvahu i schopnosti na to, aby všechny vystřílel, protože je nenávidí! Ale nejdřív si musí udělat domácí úkoly..."

    Páni, už vím proč se ta hra líbí tolika zdejším komentátorům, oni se v ní zhlédli!
    • drasta
      To ze recenzent nepochopil ze ma hlavni postava byt opravdu k smichu a beckova je jeho problem... Asi to bude tim ze jak nedas cloveku co strili lidi kocku na pusku jako tlumic nebo legracni klobouk tak to je prece vazna hra zeano.
      • Veskoslav
        Ale ono si to na vážnou hru hraje....Buď měli udělat jak směšného hrdinu tak hru nebo ne, ale ne půl na půl a pak si hrát na simulátor vyšinutého masového vraha pomalu.
        • drasta
          Ja fakt nekdy jenom cumim jak neuveritelne zabednenej muzes bejt...
        • Celá hra je směšná(ve smyslu legrační), to že někdo nechápe pojem splatterpunk není problém tvůrců....
          • nightborne
            Mhm, ono se totiž za "to bylo schválně! všechno to je záměr!" schovává velice snadno, když se něco nepovede =).
            • To bylo dost rasistický bro, mě mechaniky přišli jako standartní průměr, ale rozhodně ne podprůměr
            • nightborne
              Nikoliv, drahý Negře, také jsem čekal to, co slibovali v traileru, ryzí radostný zážitek z bezhlavého vraždění. Dostalo se mi naprosto ubíjející nudy. A to jsem se na Hatred vážně těšil dost - proto nutno frustraci ventilovat, žeáno.
            • Hm tys čekal epickou filosofickou ságu? Já nečekal nic víc než ukázali v traileru, to že to je bčko z toho přímo čišelo, nečekal jsem víc než postal 1 a dostal jsem postal 1 v lepší grafice, já jsem spokojený, ty zase máš bujnější fantazii v domýšlení jaká by levná budgetovka mohla být skvělá AAA hra kdyby.......
            • nightborne
              Z mého pohledu sebe sama bere nevážně třeba Carmageddon, ne tak moc Hatred. Je to samozřejmě pouze polemika, a můžu se plést, ale podle mě to původně mělo být svět bořící, společností otřásající a samozřejmě vážné, akorát pak tvůrcům došlo, že udělali prostě strašlivě mizernou hru, tak to alespoň hasí tím, že "všechno je to takhle schválně". Toť můj skromný názor =).
            • drasta
              Ale takhle je to prezentovany od zacatku....
  • MickeyMutant
    Heleď se, Aleši, taková zásada: před vlastním recenzováním nečti ostatní recenze na internetu. Protože máš děsnýho pamatováka. A ty to pak z tý hlavy nedostaneš. Potom ti to proskakuje do vlastního textu a čtenář může mít pocit deja vu.
    • Tilwaen
      Měla jsem z toho úplně stejný pocit. Ráno jsem četla recenzi na PC Gameru a po přečtení tohoto článku jsem si říkala, co je to za ukrutnou shodu názorů.
      • Jack1947
        Copy-paste? *7*
        • Tilwaen
          Ne úplně, ale schválně na tu recenzi koukni, pokud budeš mít čas.
          • Jack1947
            Jen mně to celkem mrzí, že se tu praktikují takovéhle věci že hra je nezajímavá tak okopírujeme kus z recenze dosadíme pár blábolů... přitom nic takového nevyšlo léta a nevýjde a když se někdo odváží bude zkritizován. Kdy se upřednostni forma před obsahem to je celkem ba blití. *11*
      • MickeyMutant
        Já v určitých detailech zas Jimquisition, TotalBiscuita a asi dva další, co se mi teď nechce hledat.
  • Nejdriv jsem si myslel, ze ctu recenzi na Dex, ale jsem si vsiml ciselneho verdiktu a sedmicku jsem nenasel...
    • Mart9
      pěkné rýpnutí
  • XorxoxTalarius
    Hra je super, hodnoceni sedi, pokud se o ni budeme bavit ciste objektivne. Ovsem pokud jsou vyvrazdovacky vas oblibeny salek kavy, tak si dva body pridejte a mate lehce nadprumernou hru :)
    A nevim co ma recenzet za problem ze nevi odkud na nej strili, pripadne ze nemuze najit sveho hrdinu. Ja momentalne nemam bryle (4 dioprtie na kazdy oko) a dostal jsem se bez problemu az na vojenskou zakladnu, a nemam nejmensi problem najit nepritele, pripadne si ohlidat strelbu z dalky ...
    Obcas si rikam jaky skill maji zdejsi recenzeti jelikoz mi to uplne pripomina knuceni ze Space Marines "zabili mne kdyz jsem delal kombo, fnuk" *7*
    • Jack1947
      Aspon že nejsem sám kdo je brýlovec tady *1*

      Taky jsem měl problém najít nepřítele a tu vojenskou základnu jsem dal radši na 5pokus až s trainerem, moc přesrespawnováno. Musel jsem mít dokonce žlutí hledáček, protože jsem měl problém ale ono to je i dáno neohrabaností toho paka, které ani neumí vyskočit za jízdy z auta. *7* Měli se inspirovar Redemption filmem.
      • V této hře není respawn, když začneš dělat bordel tak na tebe pošlou pár vozů zásahovky, nebo armády, když je zlikviduješ tak máš pokoj do té doby, než se neprostřílíš do dalších budov. Na základně na tebe vlítnou hned co vlezeš do buddovy s civilama a párkrát v u nepřipravených "pistolníků". Hraju to na nejtežší obtížnost a podařilo se mi všechna kola vyčistit, musíš vědět kdy a kam se schovat.
      • Tohle hodně vysvětluje... skoro poslední díl puzzle "o Jackovi" aneb rozbor retarda
        • Jack1947
          Co vysvětluje? jaké puzzle, ty si úplný d-bil ne?... doufám že ano.
    • nightborne
      Čéče, já ti nevím, mám podobně silné brýle, které jsem u hraní dokonce měl i na ksichtě, a občas se najít jsem měl vcelku problém.

      Střelba z prostoru mimo obrazovku je klasický problém izometrických akcí, kdy na monitoru směrem nahoru jednoduše vidíš dál. Většinou se to řeší snížením dostřelu nepřátel nebo jejich přinucením útočit, až když jsou vidět, ne tak ovšem v tomto klenotu =).
      • XorxoxTalarius
        Je potreba pouzivat prave tlacitko mysi a radar, napriklad mne to prislo jako plus, prvne jsem se totiz musel poradne rozhlidnout a zkontrolovat radar nez jsem nekam vlitl ... takze pro mne je to feture ne bug *1*
        • C-BEAM
          no on tu psal, že měl problém procházet dveřmi, takže jemu nějaký radar ani jiné pomůcky nepomohou, takoví lidé by měli raději hrát něco jednoduché z kategorie PEGI 3.
  • Tahle recenze mi přijde víc než zaujatá. Jakoby recenzent prostě neunesl že se spousta lidí chce jen vžít do maniaka kterej prostě všechny brutálně povraždí. Mě se hra velice líbí i přes některé chyby sem rád že si ji můžu večer zapnout znova a odreagovat se. *1*
    • Naprosto s tebou souhlasím, dříve jsem takhle hrával Postal 2 a Hitman Blood money (ne stylem sillent assasin, ale OMFG stop shooting people!!!! :D ), doufám že bude pokračování, moralisti a bábovky si můžou třeba políbit.
  • Myslím že kdyby hlavního "hrdinu" nahradili Jackem, tak by to sedlo jak pr*el na hrnec. Ten nás tady jednou postřílí všechny.
    • Jack1947
      To ne u zlodějů nicků co si ještě zprznují nick jiným nickem, bych udělal razantní změnu... *3*
      • No dobrý, už jsi objevil druhý dílek mýho nicku, tak teď už jen týden a pochopíš i ten třetí.
        • Jack1947
          Jsi prostě takový ten hybrid no... spíš stále nechápu typy jako ty... ale to je fuk. Na tu tvojí třetí otázku odpovím jen LV... *3*
          • Gratuluji... vyhráváš tři zlaté bludišťáky!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit