Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tahle hra si zaslouzi lepsi hodnoceni je to legrace, ta destrukce super, i kdyz ta cernobila mi nekdy trochu vadila ale da se zvyknout. *13*
  • Nuz, hra je mozno typicka isometricka strielacka s priemernym obsahom, ale napr. explozie su podla mna skvele. Dalej, je to konecne nieco normalne po najmenej 10+ rokoch. Dnesne hry casto obsahuju suchy a trapny humor a neberu ani sami seba vazne. To fakt nemusim. Tato hra aspon dava pocit old school prave koli gore. A nakoniec, stale je to lepsia hra ktora ma aspoon nejaku hratelnost nez tie posledne "art" a "scenery walk" kraviny typu Dear Esher a pod. kde vlastne len drzite kurzor vpred!
    • Veskoslav
      Problém je ten, že ta hra se bere tak vážně, že je to až trapné. A to je ten problém. Typický vrah, co střílí do lidí je nejčastěji student. Udělat démonického metalistu z toho udělalo jenom frašku.
      • No urcite by som nechcel hrat za nejakeho zasraneho studenta :) Dlhovlasy typek s pohnutymi citmi je podla mna perfekt.
        • Veskoslav
          Jo ale s realitou to má asi tolik společného jako že Santa nosí dárky, když všichni ví, že je nosí Ježíšek.
          • Nuz ja myslim ze v realnom zivote ma rovnaku sancu niekoho zabit jak dlhovlasy typek tak i student. Nevidim na tom nic nerealne ani zvlastne. De facto, dnes ta uz moze na ulici odpravit i stara mama.
            • A co to má safra společného se statistikami "střelců zabijáků"?
          • a ta hra si snad hraje na realitu? pšonci prostě udělali hru na odreagování, kterou můžeš po 20 minutách klidně vypnout. nechcou tě na celé noci připoutat k monitoru, jako CD Projekt (no hate na Zaklínače, jen přirovnání)
  • Stáhl jsem si to, že zkusím, jestli je to alespoň dobrá vybíječka agrese. Smazal jsem to za dvě hodiny. Strašně repetitivní nuda, kde ani to násilí nezvládá šokovat. A hlavní protagonista se příliš snaží být zlý a moc mu to nejde. Má trapné kecy.
  • taky tam máte framedropy? podle mě optimalizace nic moc. mám gtx 680
    • XorxoxTalarius
      GTX 460 zadnej frame drop *5*
  • maros.goc
    na hru som sa strašne tešil, doslova som hltal každý jeden záber...hra vyšla a ja som sa rozplakal z toho aké je to zlé :( ...takže žiadna politická korektnosť, hra je skutočne s4it
    • Kdybych chtěl udělat kontroverzní hru, tak tam nacpu katolického faráře s židovskými kořeny, který by měl zálibu v BDSM v nacistických uniformách. Svým obětem by dělal obřízku a vyžíval by se v znásilňování starých lidí. A do toho všeho by hrálo něco z Šlágr TV. To by se prodávalo samo *15* .
      Edit: A jmenoval by se Wojtyla
      • To ale v polsku udelat nemuzes. Za to bys sel sedet... i proto v Hatred neni zadnej kostel :(
      • Chim
        11/10 *1*
      • Veskoslav
        A gay pedofil nejlépe:-D
  • přesně ta hra, kde mužou pokrytečí recenzenti udělovat nizké známky. Pěkně jako stádo 3, přesně ve stylu jak se sází 10 Skyrimu a podobným shitům. Herní novinařina *11*
    • Tilwaen
      Kolik bys tomu dal Ty?
      • irerevantní. Bavím se o tom, že ta hra měla od recenzentů tyhle známy slíbené už předem, stejně jako Skyrim apod..
        • Tilwaen
          To je určitě tím, že je tohle malinké herní studio, na rozdíl od Bethesdy a jiných velkých firem, nemělo čím uplatit. Kdo to kdy viděl, aby se hry recenzovaly podle toho, jaký dojem na recenzenta skutečně udělají.
          • nech si sakrasmus na tehdy, kdy bude potřeba, tady je naprosto mimo. Tahle hra to měla spočitáné prostě předem. Recenzenti se nemohli dočkat až si nastřelí nějaké to malé číslo. Po dlouhé době tu byla hra s negativním hypem, naposledy Order 1866 měl takový krásný negativismus předem. Order si zaslouží 2/10 v jiném vesmíru *15*
    • Pokrytečtí jsou tak autoři té hry.
  • MickeyMutant
    Moje čtenářská recenze. Ano, máte pravdu, tím že se sem s tím vtírám, si posiluju svoje ego. Žádný jiný smysl to opravdu nemá.
    • *1* díky hlavně za první část recenze, takhle jsem se dlouho nezasmál, ale nevím, jestli je Smutný SJW, chtěl bych vědět pohled na hru ještě od někoho jiného z redakce, hru jsem ještě nehrál ale už z traileru mi bylo jasný, že to je jako postal 1 akorát se to zřejmě líp ovládá, neviděl jsem tam hlubokomyslnou filosofickou hru tak asi mám chabou fantazii, už se těším co o téhle hře vyzvrací Aneta Sarkesian na svém FF, to bude zase (pseudo)science fiction, hotová dystopie
    • "My name is Nottie M. Porten..."

      I když jsem byl ochoten vstřebat asi jen třetinu toho tvého grafomanského výlevu týkajícího se příběhu, tuhle premisu o změně pohlaví si asi budu pamatovat ;) Jen tak dál, nenech se odradit...
      • MickeyMutant
        A o to právě jde, aby si lidé ze hry odnesli takové drobnosti jako je třeba změna pohlaví hlavního hrdiny, aby jim utkvěly v paměti. Hráči by za každou postavou měli vnímat její teplý lidský příběh, měli by hledat její skryté motivace a nakonec je s pocitem uspokojení také nacházet. To by jim měli umožňovat vývojáři, kteří si konečně uvědomí svou odpovědnost vůči mladému médiu, vůči nárokům doby a koneckonců i vůči vývoji celé společnosti. Kam bychom dnes došli s přístupem tvůrců z devadesátých let! A pokud se v reálném světě začínají čím dál tím častěji uplatňovat kvóty, nevím, proč by se nakonec ke všeobecnému blahu neměly na tahle důležitá témata prosadit i ve světě videoher.
      • Jo za tuhle slovní hříčku dávám recenzi 11/10 *1*
    • Dekuji. Tvoje recenze s pribehovym presahem je sice trochu nedospela ale to uz bych od milovnika tohohle zanru tak nejak cekal. Davam tve recenzi 8/10. Ales dneska pujde domu jenom s petkou...
  • recenzent v tom hleda nejake moudro a kdo vi co. ja nevim ze většina dnesnich hracu musí bezpodminecne vyhledávat ve hrach nejake ponauceni, moudrost, smysl..ono je to tim aby si u hrani hry nepripadaly jako nactilety id*ioti a prislo jim ze vykonavaji něco co je obohacuje a neni ztrátou casu, bohužel smutna a zakladni pravda je ta ze hrani her JE ztrata casu, jako většina věci co clovek dela ve volnem case, jen to plno lidi nevidi a tak hledaji..a hledaji..proste si u hrani her musí prijit bezpodminecne intelektualne uspokojeni, jinak kydaji hnuj a danou hru zesmesnuji a schazuji kudy chodi. Něco ve stylu..ja tohle nehraju, na to jsem prilis itnteligentni a nenaplnuje me.Hry jsou hlavne zabava a ne filozoficka fakulta krizena s molekularni vedou. Tahle hra je celkem zarazejici, jde o bezmyslenkovite zabijeni nevinných lidi, a pomerne brutalne provedene, nevim, moc her které tohle zobrazuji neznam. Vůbec se divim ze to někdo vydal.
    • Jack1947
      Vím že máš problém s takovým typem her a možná i s tou temnou stylizací ale já se nedivím že to někdo vydal jsem rád... jen mně mrzí že tam je dost chyb., optimilizace nic moc a hrajeme za největšího trotla od dob Watch dogs... fakt to se zasekává ten poomalý blb o vlastní plášt? aneb počáteční nirvánoextázy vystřídala trochu frustrace... ale aspon někdo se nebál jít proti proudu. *4*
      • Ale houby, me tenhle typ her nevadi, jen me udivuje ze když nejaka cicina vystrci ve hre kozy tak je pomalu v nekterych statech valka a lidi si na internetu vyhrozuji smrti a tohle proste normalne vyjde a vzasade se nic moc nedeje. Ale holt lidstvo je pokrytecke a ukazovat zenske vnady je problém, kdezto ustřelit zenske hlavu z peti centimetru je snesitelne. Pritom v realu je to presne naopak, holt internet všechno naruby ( a to internetu nekteri lide sveruji i finance, nepochopitelne)
        • Jack1947
          Ty taky svěřuješ finance pokud tam máš účet i když ho nevyužíváš lol, jasně taky se divím ale asi protože vlastně o nic nešlo v jiných hrách... je to trochu jiné no. To je metr USA víš, tam nesmí nic - být sexy atp ne na veřejnosti jinak je konec... zato brutalita se tam podporuje není divu že to tam pak někomu dojde a jde vyrazit do ulic. Jinak to chápu ale zase je to téma na dlouho...
          • Jack a inteligentní diskuze ? tak nám po gg dospěl další troll.
            Od dob trolla diskuzního a nejákého magora co se v chatu Ow3d vydavatl za ožralího cahira to jde z kopce. ten trolling.
  • fallanga
    Když to bylo oznámeno, tak jsem jásal. Řekl jsem si, že když nic jiného, tak si při tom zavzpomínám na Postal, ale jak tak čtu různé recenze, tak se tomu obloukem vyhnu.
    • Jestli chces vzpominat na prvni postal tak se toho neboj a klidne to v nejaky sleve kup. Nerikam ze je to nejlepsi hra na svete ale tak spatna jak vsichni tvrdi mi proste neprijde. Pokud si chces fakt zastrilet, zazabijet a zanicit a nevadi ti ze AI neni nejak svetoborna coz taky neplati vzdycky... napr. Policie na vyssi obtiznosti je fakt zla a neboji se te obejit ze vsech stran a uriznout ti zadni vychody apod. coz me popravde docela prijemne prekvapilo.
      Vybuchy a strelba co se tyce zvuku a grafiky jsou zvladnuty skvele. Vybuchy navic s sebou prinasi prekvapive mnozstvi desktrukce ktere jinde opravdu nenajdes.
      Pekne zvladnute jsou i animace nepratel pri zasahu nebo kdyz je zkopnes.
      Na vysokou obtiznost navic umi hra pekne potrapit.
      On ti kazdej rad napise zapory a protoze ho to tak strasne nudi jak je to stereotypni, spatne a hloupe a klady u pro jistotu nenapise.
      • Jack1947
        Policie je zlá i na easy lol, jenom ti dají více munice.

        Jinak ten engine mi příjde jak z GTAIV to jak padají myslím fyzika tak co už si na základně? jsem si řikal že to vystřílím a hurá na továrnu a ono guvno. To je teprve tuhé.. *3*
    • jen si to zahrej, nenič si touhu zaujatými reckami komerčních serverů, které si nemohou dovolit jít proti prooudu :-)
      • Proti proudu *15* . Ty určitě čteš parlamentní listy, co? Kriste, tady nejde o žádnou ideologickou válku. Hra je pokrytecká šmíra. Slibovali kontroverzi a nedošli ani na půl cesty. Je to čajíček pro slečinky.
        • Hanks se vždy objeví tam kde Šášoslav, zajímavé a vždy ve stejnou dobu a vždy stejně připitomělé názory.
          • Jack1947
            Pokud by to byla pravda, tak by to byl jeden z nejlépe vymyšlených "převlek" vůbec. Obávám se však že se jedná o 2 naprosto odlišné osoby.
          • Samotného mě to děsí, ale pokud nejde o politiku, tak si vcelku rozumíme *15* .
            • se máš čím chlubit *15*
      • Veskoslav
        Vysvětli mi proč by nemohli? Jim jako někdo zaplatil aby psali proti té hře? Podívej se na Steam na recenze....1/2 řeší tragickou AI, tragickou optimalizaci, stereotyp. Ti mají s komercí co společného? Nebo meta i když ho moc nemusím, tak tam si také hodně lidí stěžuje na ty samé věci jako jsou v recenzi. Takže špatně jsou asi všichni okolo když tomu nedají 7/10-9/10 a úsměv k tomu jako dárek?
    • Jack1947
      Hlavně nečti Veskoslava atp... ten podává zcestné informace... je to přesně takové jaké to představovalůi, nic víc nic méně pokud byl někdo tak blbý a očekával více jeho problém.. na zabití času, občas i celého odpoledne. Byla by chyba asopon nezkusit když nic jiného v tomhle žánru ani hra není.
      • No raději si zahraju Postala. A ano hral jsem to a po 20 minutách mě to začalo nudit...pokud si ujiždím na násilí tak zapnu raději GTA kde se člověk vyblbne o dost víc nebo postala a na oddychové střílení myslím lépe poslouží kterákoliv jiná střílečka...
      • Tak už to někdo smazal :)))))))))
        • Jack1947
          *1* ( nejhorší je že i kdybysme si ho odfiltrovali stáler budeme žít s vědomím že tu je a káže svá moudra ale radši už nebudu přikládat do ohně že... )
          • Jacku nebuď zlý, to se k tobě nehodí *9*
            • A copak tě sere? Svěř se strejdovi Tomovi.
            • Jack1947
              Mně sere jiná věc víš? to bys asi nepochopil a ten slušný chlapec? Jo, no jak kdy...

              Radši ne bez urážky ale co kdybys byl Veskoslav. *3*
            • Ale no tak. Vždycky jsem si o tobě myslel, že jsi slušný chlapec a že nemáš potřebu nikoho urážet, narozdíl od kde koho v naší malé komunitě. Chápu že tě Veška sere, ale nemusíš se snad snižovat na jeho pozici osobních urážek.
            • Jack1947
              Chceš abych byl sprostý ano? Ano??? *10* Na tebe...
  • "Jeho blábolení o tom, jak všechny nenávidí, co si všichni (ne)zaslouží, a jak jsou všichni méněcenní, ale k ničemu jinému než k smíchu nedává prostor. Připomíná totiž zhrzeného pubescenta, kterého odmítla školní láska, kluci na tělocviku se mu smáli a on se teď zavřel do sklepa, kde u počítače všechny nenávidí a plánuje pomstu."

    Nenávist k lidem často není případ pubescentství, naopak to může být docela slušně rozvinutá misantropie a nechuť k lidem. Chápu, že to autor bere nevyzrálost, ale jedná se o docela častý jev hlavně mezi dospělými lidmi. Autor recenze očividně nepochopil, že hlavní hrdnina je dokonalý misantrop dovedený do ab absurdum. Se školními láskami toho věru moc společného mít nic nebude.
    • Arthure, mne se zda, ze jsi spis ty nepochopil autora recenze :) souhlas se Stepanem :)
    • casto mozna, ale tady je rec o postave, ktera ma bliz fakt k nejakemu pubertakovi, jak je smesne podana
    • presne, jedine co je tady k smíchu je autoruv pokus o psychologicky rozbor:) Z neštastne lasky se často zabijeji i dospeli lide, v americe kolikrat vystrileji školu, nedavno jeden pilot zritil letadlo, na slovensku pred par lety na sidlisti jeden strilel po lidech. Na tom neni nic k smichu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit