Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Tady bude zase nablito... *11*
  • Luckiller
    Mohl by mi někdo vysvětlit tu fámu, že Nathan Drake je psychopatický zabiják? *7*
    • Zahraj si Uncharted, zabíjení protivníků je základní herní mechanismus. Přitom jde o lidi, které Nathan většinou nezná, nic mu neudělali, prostě třeba jen někde stojí a hlídají, jenže Nathan chce poklad (kdo by nechtěl), tak jde a všechny je postřílí. Příběhově je Uncharted blábol (dohrál jsem všechny tři díly), z hlediska hratelnosti celkem fádní střílečka, ale technické zpracování je vynikající (na svoji dobu). Z toho (a z PS exkluzivity) zřejmě plyne obliba této série.

      Mně osobně se mnohem víc líbí Last of Us. Taky nic originálního, ale mnohem lepší příběh i hratelnost - alespoň pro mě. Technické zpracování znovu vynikající.
      • Vicemene souhlas. Jen bych pridal ze Uncharted ma dobry scenaristy hlavne co se hlasek a rozhovoru tyce.

        Last of Us me prestal bavit stejne rychle jako Uncharted.
  • Tady se děje něco važně divnýho :D Řádí tady zlá třicítka :D
    • Taky ji vidím :D někomu tahle série leží hodně v žaludku :D

      Jinak rozhodně pořizuji :)
    • Vogon
      Někomu asi někde chybí třicet centimetrů, tak si to kompenzuje. Třicet centimetrů je ale vááááážně hodně.
  • Koupím znova. Bavilo mě to moc. Nejvíc sem zvědavej na jedničku jak bude vypadat, protože mezi 1 a 2 byl velkej skok v grafice. Ale těším se na všechny tři. A čtverku taky.
  • MARTASLJ19
    Dokonalá trilógia - jednoducho masterpiece.
  • Ale mamííí, já nechci aby se lidi bavili s jinou hračkou a na jinejch hrách. Béééééééé. Jak si to můžou dovolit? Béééééé
  • Radkaa
    Hrát Indiana Jonese ? Ne, díky, viděla jsem v televizi. *4*
    • troll diskuzni detected *1*
      • Jack1947
        No to pochybuji, že by tohle byl troll diskuzní.
        • Radkaa
          Já také.
          • Jack1947
            Ty pochybuješ o své osobě ( smyšlené). To mně nepřepkvapuje. *7*
    • Ale tu hru očividně vůbec.
      • Radkaa
        Jakou hru ?
        • mi pero *14*
        • Jsi normální člověk? *7*
          • Jasně, že ne :D
  • Osobně tuhle nabídku nevyužiju, serii Uncharted mám až na GA dohranou, takže nemá moc smysl hrát znova (i když, třeba později) ale nepochybuju, že pro lidi, co neměli PS3 je tohle výborná nabídka, zvláště u takto výtečné serie.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit