Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • TheGGG
    zase mažete lidi co obhajují a mají konzole, ale pc pakáž a trolli necháte být? No jo, hipster games si svojí póvl kliku drží.
  • Vau. Považujem sa za PC hráča a jedinú konzolu ktorú som kedy mal bola PS2 ale nerobí mi žiaden problém priznať že Uncharted séria je naozaj masterpiece. Tí ktorí tu majú ten mínuskový fest z toho videli asi max 5 minút a aj to s predsudkami že pozerajú na ďalšie CoD.
  • nechtel jsem ale kdyz to ted vidim zase si to poridim.paradni dobrodruzstvi a zabava,ale platinu uz znovu delat nebudu.skoda ze tam nebude multiplayer,ve dvojce byl skvely coop.
  • Bohuzial hry s fimovou "experience" idu uplne mimo mna, hral som iba U2, ale hrozne ma to nebavilo, cize sa mi nepodarilo sam seba donutit to dohrat. QTE a filmovost v hrach neznasam a okrem toho to obsahovalo len priemerny covershoot, priserny stealth, pribeh B filmu a malo a hrozne primitivnych puzzle a skakacich pasazi.
    • protiřečíš si hned v první větě. Jelikož tady pořád obhajuješ Witchera 3, který z velké většiny sázi na custcény a hratelnost je tam potlačena na minimum.
      • Cutsceny myslis ako tie preskocitelne a ovladatelne dialogy? Ani tie tam netvoria "valnu vacsinu". U W3 si davkujem tempo hry aj postup ja, nema to absolutne nic spolocne s nemennou filmovou lineariotou Uncharted. Ale to ty dobre vies, ze?
  • 3krat remaster na 1 novou hru, takze norma dodrzena
  • jasna koupe ;) uz jen z duvodu podpory nejlepsi herni firmy.. samozrejme pc lide semnou souhlasit nebudou protoze nikdy neokostovali tyhle bomby ale recenze prodeje a proste vse mluvi jasne za vse ;)
    • My toho okoštovali mnohem víc, neměj obavy. Užij si jednu značku na topinkovač za 10k *5*
      • okostovali vic ale ne takovou bombu a nebudu zminovat ze na ps vychazi to same co na pc jen ktomu jeste god of war last of us journej no proste mraky her :) samozrejme si hru koupime a nestahneme radi podporime vyvoj a pak se nekdo divy ze na pc nejsou takove pecky.. jeste aby jo kdyz si to pulka lidi stahne ;)
        • a trolovat, že se na PC pirátí.. to je fakt argument *1* jste pouze otroky uzavřených platforem, čemuž odpovídá taky přemrštěná cena všeho (topinkovač, příslušenství, hry...). dej si facku, proberetě to z té diskotéky, možná *3*
          • no nebudu ktomu nic moc rikat pac argumenty sou nic moc ale nemuzu si odpustit poznamku k nasemu predrazenemu topinkovaci ktery ( me osobne ) jede 8 let bez problemu a vase hlucna "levna" ( ale drazsi) pracka co rve jak trzena a kazdy dva roky potrebuje nove komponenty aby se dalo hrat je opravdu super :D
            • a unesen z teto bomby je jen videt ze si muj clanek ani necetl :D.. pac je tu receno ze podporim nejlepsi herni firmu ;)
        • Nebudu zmiňovat, co všechno vychází na PC a na hardwarově starších PC pod TV (konzolích) ne. Nevešlo by se sem to.
          Že jsi unešenej z této "bomby" jen dokládá to, že nemáš moc na výběr *5* *3* ... *1*
  • Docela me stve,ze 3dil,neni ve 3D,mam novou telku,tak jsem si to chtel vychutnat ve 3d,a full hd.
    • Jack1947
      3D je přežitý přežitek... aspon tedy to dosavadní "3D"... taky to vědí vyvojáři proto to je jen kdyspozici u nějakých her.
      • Pfezitek to byl v 720p a u par blaznu,co to hrali v pasivnich 3d brilich,a ne v aktivnich,hlavne to lg cinema 3d,je nejvetsi hnus na hry,co jsem kdy videl.Ale kdo hral treba motor storm ve funkci simul wive,coz ma sony bravia,je to nej pro dva hrace.A v kooperaci je to supr,lepsi jak rozdelena obrazovka.
  • Koukám, že PC master race tady zase butthurtí. Docela se bavím jak se tedy znemožňují různýámi tvrzeními o hrách které viděli možná tak na youtube. No nic, Uncharted je super série kterou jsem si moc užil. NEbudu jí kupovat znova (mám všechny díly na PS3) ale na Uncharted4 se těším. Popravdě si pak můžou roční exkluzivitu Tomb Raidra strčit za klobouk.
    • souhlas, taky to kupovat nebudu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit