Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Luckiller
    V komentáři ke včerejšímu videu o AC série, se někdo zmínil o hře The Sabotuer. 7.9/8.5 hodnocená hra z roku 2009 z prostředí Němci okupované Paříže, kombinující lezení po domech z AC a "open world chaos" GTA/Mafie. Včera jsem ji stáhl a do dnešního odpoledne v ní strávil pět hodin. Je to slušná hra. Černobílá stylizace vyvolává dojem starých filmů a "Sin city," zatímco "arkádová" hratelnost s téměř až čistokrevní, v tom nejlepším slova smyslu myšlení béčkoví příběh a rozhovory tomu dodávají nezbytní šmrnc. *3* Každopádně, při hraní Sabotuer, jsem si uvědomil, co mě nejvíce štve na AC sérii (hned po mizerné PC optimalizaci a dojení značky.) AC se bere smrtelně vážně *12*. Neříkám, že se má snažit být Monty python, ale proboha *2* je to hra o skákání z historických budov do kopky sena a na stráže, protože dvě super Über tajný organizace (které každý zná, a každý pro ně pracuje) bojují milénia o mimozemský artefakt. *1* Proč bych to měl brát seriózně, když postavy a příběh mají stejný počet dimenzí, jako animák od Walt Disney? Jinak řečeno, AC příběh je na můj vkus příliš dramatické, než aby byl zábavný, ale ne, dost na to abych ji bral úctyhodně. *6*
    • Tak to je ten nejmenší problém, jedině dobře, já raději vážnou dospělou hru, kde mám pocit, že o něco jde a celé to má nějaký smysl, než nějakou komedii/parodii pro děti, asi chápu jak to myslíš, ale tohle je fakt nejmenší problém této serie :) A že se tam skáče po střechách? No a co, hraješ za elitního zabijáka, který tohle dokáže. za někoho vyjímečného (to, že ho Ubi naposled ztvárnila jako hloupého zamilovaného fracka, který se sotva naučil číst je jiný problém). Jestli chceš komedii, počkej na nějaký mod s jednonohým hrdinou o berli, který nic nedokáže a můžeš se u toho nevážně za břicho popadat.
      • species
        Typek co dokaze skocit z 200 metru do par vidli sena a prezit v pohode neni elitni zabijak ale buh.
        • Tak to už je problém konkrétní hry, že nedokáží vymezit trochu reálné hranice těch skoků. Ale principielně je to ok, nevidím důvod, proč by nemohl skákat po střechách a dělat další věci, klidně i na první pohled trochu nereálné, od toho je to bojovník/hrdina, umí něco co ostatní ne.
          • species
            Na prvni pohled urcite, problem je ze to prepaluji.

            To se ti snazim rict, pro me by to klidne mohlo byt animovany a mohl by tam hrat kacer Donald pac kdyz ma realne a dramaticky tvarici se hra takovyhle veci ktery nici immersion tak je to spis k smichu, bohuzel.
  • Nastastie mam Xbox One ha-ha
    • Krescz
      poděkuj ježíškovi ;)
      • Luckiller
        Tím myslíš rodiče? *5*
        • yenda1
          Teď si to propích. Dostaneš ban, aby ses naučil označovat mega spoilery! *1*
        • Krescz
          rodiče jsou mýtus
  • Krescz
    I don´t believe you. ....btw neměli by už oznamovat další díl?
    • Lukyz
      Myslel jsem úplně na to samé *1*
  • cumpi3
    budou se snažit, ať je to na doporučený sestavě hratelný tak, jak na krabicích v obýváku. Na Ubisoft úspěch, ale jinak teda ostuda *6* Jinak samozřejmě nikdo neví, co bude doporučená sestava, tak to může být taky zařízení za 50tisíc *1*
  • Prý jestli se tentokrát vydání povede. Já bych naopak řekl, že takové prohlášení je velká prohra už teď. To jako vážně máme být vděční, že fps nebudou uzamčeny? Co je to za nesmysl :) A to jako vážně na doporučenou sestavu máme hrát pouze v 30fps? Z Ubi se stává čím dál větší fail. Dřív naprosto automatické či zahanbení hodné věci jsou nám dnes podávány málem na zlatém talíři jako nějaká specialitka, za kterou by jsme měli být vděčni, velice smutná herní doba.

    Osobně si přeju jen jedno, co nejmíň předobjednávek a co nejmenší prodeje. Bohužel je to utopie, část herní komunity s nastupující novou generací degeneruje.
    • Já už mám předobjednáno. Co s tím uděláš frajere?
      • up_er
        tvoje vyhozeny prachy *3*
        • A moje zábava. Ještě, že je svět v pořádku a nemusím se řídit podle nálad a vizí kašpárků.
          • Je mi tě líto.
            • Ok, prostě padání do kanálu, kolena, hovna, jo jo jo, to je strašně super. No hele já si zahraju dobrou hru a budu se u ní bavit. Šulínkovat a vymýšlet si pohromy si tu potom klidně můžete jak je libo vy umělci.
            • species
              Cece on ti ale nikdo nerika aby ses ridil jeho naladama. Tahle situace je asi takova jakoby typek videl otevrenej kanal a rekl "no ty vole doufam ze se nenajde nejakej magor co tam spadne" a tys prisel a zacal hlasit "no ale ja tam spadnu, co s tim udelas hele hmm hmmmmm? hrani zdar" a skocil tam sipku.

              Jeho to moc nenasere, ale ty budes po kolena v hovnechm, chapes?
            • To přežiju. Hraní zdar!
  • Pojďte se někdo vsadit, že hra stejně vyjde neoptimalizovaná až hanba.
    Nevěřím jim ani slovo, chtějí klasicky PC verzi pošoupnout dozadu, aby se prodalo víc konzolových a vyčarovat si při tom nad hlavou svatozář jak je to všechno vlastně pro naše dobro.
    Ubisoft u mě naštěstí skončil už loni, tak je mi to ve výsledku úplně jedno.
    • cumpi3
      kdo by se vsázel? *6* Poslední hrou, co běžela od ubi pěkně je Far Cry 3...jinak je to fakt děs
      • Já neměl problém ani s FC4 i když je fakt že sem ho kupoval po několika vyšlích patchich.
  • hru od ubisoftu uz v zivote nekoupim, ani kdyby je rozdavali zadarmo...
    • Dvojka dohrana - bylo lehke zklamani pro me, trojka nedohrana - pac bylo velke zklamani pro me, black flag dohran - no libilo, ale porad sem cekal vice...vse origosky a do dalsiho dilu nikdy nepujdu uz. Snad me neukamenujete, ale pride me to strasne precenovana serie, co likviduje sama sebe aktualne. skoda skoda
      • typická dojná k r á v a. Dokud to lidi budou kupovat jako rohlíky, nedojde ke změnám. Podívejte se, jak dopadla série NFS. Jednou to čeká všechny tyhle rádoby AAA pecky, BF, COD, AS a další.
    • Mart9
      To bys byl pěkně hloupý.
    • kdyby to davali zadarmo tak by si sel do fronty 2x
      • podle sebe soudim tebe? zadarmo to muzu stahnout z prvniho odkazu na googlu, ale vetsinou to nestoji ani za ukradeni....
        • O kvalite AC se dohadovat nebudu, sam jsem to prestal hrat po ACR. Ale kecy o tom, ze bys to ty a ti co ti dali like nechteli ani zadarmo vam proste neverim, v praxi by to tu pak vypadalo, ze by tady desitka lidi zebrala, jestli nekdo nema nahodou dva klice, takze asi tak ;) staci kouknout kdyz se rozdavaji zadarmo klice na nejake uplne stupidni hry a gog, steam a jine webu padaji pulku dne
      • zadarmo to je v zatoce a ani to mě nedonutí si tím zasí***t bandwidth

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit