Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Prý jestli se tentokrát vydání povede. Já bych naopak řekl, že takové prohlášení je velká prohra už teď. To jako vážně máme být vděční, že fps nebudou uzamčeny? Co je to za nesmysl :) A to jako vážně na doporučenou sestavu máme hrát pouze v 30fps? Z Ubi se stává čím dál větší fail. Dřív naprosto automatické či zahanbení hodné věci jsou nám dnes podávány málem na zlatém talíři jako nějaká specialitka, za kterou by jsme měli být vděčni, velice smutná herní doba.

    Osobně si přeju jen jedno, co nejmíň předobjednávek a co nejmenší prodeje. Bohužel je to utopie, část herní komunity s nastupující novou generací degeneruje.
    • Já už mám předobjednáno. Co s tím uděláš frajere?
      • up_er
        tvoje vyhozeny prachy *3*
        • A moje zábava. Ještě, že je svět v pořádku a nemusím se řídit podle nálad a vizí kašpárků.
          • Je mi tě líto.
            • Ok, prostě padání do kanálu, kolena, hovna, jo jo jo, to je strašně super. No hele já si zahraju dobrou hru a budu se u ní bavit. Šulínkovat a vymýšlet si pohromy si tu potom klidně můžete jak je libo vy umělci.
            • species
              Cece on ti ale nikdo nerika aby ses ridil jeho naladama. Tahle situace je asi takova jakoby typek videl otevrenej kanal a rekl "no ty vole doufam ze se nenajde nejakej magor co tam spadne" a tys prisel a zacal hlasit "no ale ja tam spadnu, co s tim udelas hele hmm hmmmmm? hrani zdar" a skocil tam sipku.

              Jeho to moc nenasere, ale ty budes po kolena v hovnechm, chapes?
            • To přežiju. Hraní zdar!
  • Pojďte se někdo vsadit, že hra stejně vyjde neoptimalizovaná až hanba.
    Nevěřím jim ani slovo, chtějí klasicky PC verzi pošoupnout dozadu, aby se prodalo víc konzolových a vyčarovat si při tom nad hlavou svatozář jak je to všechno vlastně pro naše dobro.
    Ubisoft u mě naštěstí skončil už loni, tak je mi to ve výsledku úplně jedno.
    • cumpi3
      kdo by se vsázel? *6* Poslední hrou, co běžela od ubi pěkně je Far Cry 3...jinak je to fakt děs
      • Já neměl problém ani s FC4 i když je fakt že sem ho kupoval po několika vyšlích patchich.
  • Krescz
    I don´t believe you. ....btw neměli by už oznamovat další díl?
    • Lukyz
      Myslel jsem úplně na to samé *1*
  • species
    Aaaa assasin pro tento tyden se jmenuje Syndicate, malem mi to uniklo.
    • I ty tlusťochu, dlouho jsme se nepotkali
      • species
        jsem papal.
  • Proboha, to opět portuje UBI Kyjev? To zas bude průsr a Syndicate bude hratelný asi tak půl roku po vydání a to ještě kdoví jestli. Do Unity jsem po zklamání z AC3 a BF vkládal naděje - návrat původního příběhu, návrat vertikality a parkouru, překrásná architektura (BF byl dobrý, ale nebyl to prostě AC). Po dohrání zůstala hořkosladká příchuť, zkusil jsem ještě Chonicles:China, což byla docela neotřelá zkušenost (takový lepší Mark of the Ninja, super byla možnost pohybovat se v různých úrovních hloubky v levelech), ale Syndicate čím je blíž, tím míň mě zajímá :(. Na jednu stranu je mi to líto, protože stealthu není nikdy dost, na druhou stranu už asi nemám chuť cpát Ubi do chřtánu peníze (byť časem, ve slevě) za jejich produkty. Možná je to i tim, že jsem nedávno koupil ve slevě za 11€ WatchDogs a mám z ní docela smíšený pocity.
    • UBI Kyjev, to ještě funguje já myslel že hoši vyrazili na východ střílet bolševiky?!
      • Bolešviky ? Nesmíš tolik číst novinky.cz a sledovat TV Govna... mimochodem mě taky fascinuje, že konverzi dělá studio z Ukrajiny. Ani se nedivím, že ty konverze tak dopadají, jestli tam mají platy jako tady :D
  • Assassin's Creed Syndicate se na PC zpozdí kvůli optimalizaci. Tak ten byl dobrej, navrhuji na vtip týdne.
  • hru od ubisoftu uz v zivote nekoupim, ani kdyby je rozdavali zadarmo...
    • Dvojka dohrana - bylo lehke zklamani pro me, trojka nedohrana - pac bylo velke zklamani pro me, black flag dohran - no libilo, ale porad sem cekal vice...vse origosky a do dalsiho dilu nikdy nepujdu uz. Snad me neukamenujete, ale pride me to strasne precenovana serie, co likviduje sama sebe aktualne. skoda skoda
      • typická dojná k r á v a. Dokud to lidi budou kupovat jako rohlíky, nedojde ke změnám. Podívejte se, jak dopadla série NFS. Jednou to čeká všechny tyhle rádoby AAA pecky, BF, COD, AS a další.
    • Mart9
      To bys byl pěkně hloupý.
    • kdyby to davali zadarmo tak by si sel do fronty 2x
      • podle sebe soudim tebe? zadarmo to muzu stahnout z prvniho odkazu na googlu, ale vetsinou to nestoji ani za ukradeni....
        • O kvalite AC se dohadovat nebudu, sam jsem to prestal hrat po ACR. Ale kecy o tom, ze bys to ty a ti co ti dali like nechteli ani zadarmo vam proste neverim, v praxi by to tu pak vypadalo, ze by tady desitka lidi zebrala, jestli nekdo nema nahodou dva klice, takze asi tak ;) staci kouknout kdyz se rozdavaji zadarmo klice na nejake uplne stupidni hry a gog, steam a jine webu padaji pulku dne
      • zadarmo to je v zatoce a ani to mě nedonutí si tím zasí***t bandwidth
  • Tak ze serie ac jsem vyzkoušel několik her (1,2,3 a BF), však ani jednu z nich jsem nedohrál do konce, protože jsem tak po čtvrtině hry začal umírat nudou a při shlédnutí několika videí z unity jsem měl pocit, že mi opilý Zoidberg provádí dvojnásobnou lobotomii. Nevím jak vy, ale já se chci u hry především bavit a takové kolikrát nelogické a zákony fyziky popírajíci věci, jakou je například skákání z padesáti metrů do kupky sena, jsem, pokud je hra zábavná, přejít bez mrknutí oka. Bohužel ac takovou hrou pro mě není.
  • Je to až k neuvěření ale toto je první serie co nestačím dohrávat a už je tu další díl mg...Proč si nedají aspoň rok pauzu...
    • Meznia
      Mě spíš překvapuje, že to lidi vůbec hrajou.
      • A proč by ne? Když lidi můžou bavit MOBY, RTS, space flight simy, izometrický RPG, blbý mobilní hry, nechápu, proč by nemohli hrát i Assassiny, CODy, BFka apod. Tohle brečení nad tím, jak "hardcore" hráčům vadí, že lidi baví něco, co je ne, je fakt retardovaný...
  • cumpi3
    budou se snažit, ať je to na doporučený sestavě hratelný tak, jak na krabicích v obýváku. Na Ubisoft úspěch, ale jinak teda ostuda *6* Jinak samozřejmě nikdo neví, co bude doporučená sestava, tak to může být taky zařízení za 50tisíc *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit