Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Morraw
    Skyrim mě naučil jednu zásadní věc - vyplatí se počkat aspoň rok na zmodovanou hru. První mě to bavilo hodně, ale když jsem to po roce zapnul s mody, tak mi došlo, jak je hra "jednoduchá" a co všechno v ní chybí.
    Hype kolem nového Fallout tak letos nechám projít kolem mne.
    • Nápodobně, v tom je síla i slabina Bethesďáckých her.
      • Tos napsal moc hezky *4*
  • Chidlink
    Co pak grafika, ale ta umělá inteligence. Zdá se to jenom mě nebo je fakt tak tupá ? Sice nevíme na jakou obtížnost to autor hrál, ale i tak.
    • copak umela inteligence ale ta hratelnost... jinak nevypada to o moc hur než skyrim a ten tu mel desitku takže...
  • Já teda nevím, ale ta grafická podoba hry se mi nezdá něják úchvatná, ba naopak. *8*
  • yuri337
    Ty rozmazané textury jsou snad vtip? Není náhodou 2015? Vždyť se to ani s downgradnutým Zaklínačem 3 nedá srovnat. 13 let starý Gamebryo engine to nezachrání, stuttering postav při pohybu je tam pořád, prostě hnus..
    • tady asi nekomu neco unika, ze? Takova jedna zcela zasadni a docela komplexni vec, kterou kdyz clovek pochopi, tak absolutne nemuze napsat to co si napsal. To prijde s vekem.
  • co by games neudelali pro zvyšeni sledovanosti. i vypuštení nelegalnich zaberu. odelsano upozornení Bethesde na tento web
    • Poradím ti: udej radši rovnou celej internet; pokud budeš posílat upozornění takhle po jednom, máš co dělat do konce života. Což by na druhou stranu možná nebyla taková škoda. *11*
    • Ty si asi trotl , odkaz není zločin
  • Zrušil jsem předobjednávku. Nejen kvůli grafice (která jest horší než byla má nejhorší očekávání), ale i kvůli dalším věcem, které jsem si od leakerů přečet - především naprosto zkriplený systém dialogů mě od hry naprosto odradil. I další věci, jako například špatný vnucený dabing či otravný base-building, který se do hry nikdy neměl dostat, mé očekávání značně zchladily.

    Čekal jsem, že se Bethesda pochlapí a půjde s dobou co se týče kvality produkce - financí mají víc, než prakticky kdokoliv - ale hoši se na to vykašlali a zkoušejí udělat byznys jen a pouze na vlastní značce.
    • taky uz prestavam doufat a zatim si na koupi netroufnu ...
      vidis a stejne se to bude prodavat .. dalsi hra roku a velkej uspech .. navidenou u fallout 5 *1*
  • Předně musím poznamenat, že pro mně je u hry nejdůležitější příběh a z toho pramenící atmosféra. To bohužel Bethesda neuměla nikdy. Typickým a známým příkladem je Fallout 3 a New Vegas. Engine stejný, ovládání, herní mechanismy, ale zážitek u NV byl úplně někde jinde a proto je to jedna z mých nejoblíbenějších her i bez oné nadprůměrné grafiky. Pochopitelně co je lepší mít legendární hru s mizernou grafikou a nebo s excelentní, snad všichni budeme chtít to druhé no ne?! Ale Fallout 4 sází pořád ještě na engine z dob Oblivionu, což je v roce 2015 už neomluvitelné. Lenost nebo nedostatek financí?.. to asi ne co.
    Jinak zde uvedené uniklé záběry celkem jasně prezentují moje obavy z Bethesdy a jejich tvůrčí impotenci. Např.- snad víc typický začátek hry být nemůže, alespoň že má malá čtvrť se střední třídou připravený atomový bunkr hned za domem, pěkně hlídaný v případně jaderné války a vojsko v návaznosti na sdělení obyvatelstvu bleskurychle připravené po ulicích, bez toho aby si obyvatelé před pár vteřinama něčeho všimli. Ok je to alternativní realita 50tých let, pro mně ale námět na zlepšení Bethesdo.
    Čili soudím předčasně, ale video jasně ukazuje to samé co před lety možná s více "nesmyslama" okolo. Nezbývá než doufat do budoucnu v něco jako New Vegas.
    • Doufám, že "pěkně hlídaný" Vault za domem je jen náběhem k pořádné dystopii. Leaknutý "nástup" do Vaultu mi přijde v tomto směru docela mile atmosferický. Žádná selanka tam dole pod zemí... Ale taky se bojím, že v případě Bethesdy nás jako obvykle čeká leda "politicky korektní" klišé suburban post-apo opera, tj. kýč.
  • Snad bude součástí krabicové edice pytlík na bliti. Je to hnusne.

    Tohle ne špatně pro aaa hru za hodně peněz. Špatně je také házení práce na modery. Aaa hra asi nemá lidiaby to udělil dobře.
  • Coffin.Corner
    V alternativním vesmíru Falloutu neexistovala rasová segregace?
    • Bomby spadly v roce 2077.
    • Je to hra z Ameriky....
      • No právě...
  • Dobre, teraz troška odbočím. Dúfam, že mi pomôžete, už asi 11 rokov hľadám jednu hru, ktorú som hral ako malý. Bola to len demoverzia k jednej tuším lietadlovej hre. Bola asi 3D, pohľad zhora (ako pri diablovkách), alebo bola 2D s bočného pohľadu, už si to moc nepamätám, hlavná postava mala biele tielko, mal si tam strelné zbrane a chodil si tam po nejakom laboratóriu (kde bolo dosť počítačov) a strieľal si nejaké zelené príšery, ktoré vyzerali ako manticore z age of mythology, ale boli zelené, vydával divné zvuky a zabíjal si ich po väčších množstvách. Neskôr na teba išli také isté, len oranžové, tie boli ťažšie a tam niekde to demo aj skončilo. Vedeli by ste mi aspoň približne povedať čo za hru by to mohlo byť ?
    • jnsCZ
      A zhruba rok, kdy jsi to hrál?
      • jnsCZ
        Zkusím teda výstřel úplně do prázdna - co takhle Alien Shooter?

        http://wnpcdn.com/screenshot/14840-978534c0f17b55a18f2abcf41918aeb7b.png
    • Odulin
      Napadá mě Alien Breed, ale to nebude on.
    • Abuse?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit