Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nedovedu pochopit co donuti jednoho vzit 60 ecek a zaplatit je za takovou sracku pro 10lety deti.
    Hned po praci si na uklidnenou udelam postavu ve FO2 a zacnu se kralovsky bavit skutecnou temnotou
  • Nelíbí se mi nesmrtelný pes, před mnoha lety, když jsem jako uhrovitý puberťák hrál Fallout 1, mi při útoku na Nekropoli umřel pes, řekl jsem si, život je život a neloadoval to, fór je v tom, že si tu scénu po skoro 20 letech živě pamatuju, protože se mě emočně nějakým způsobem dotkla, to je jeden z mnoha dalších aspektů, o které nás Bethesda připraví
    • No ještě aby chudáčkovi fakanovi konzolistovi pejsek umřel! Psychická a citová újma! *1* Právníci toho ubožáčka by udělali takový cirkus, že by Bethesdě zbyly peníze tak programování Tetrisu... *1*
      • Imbecile
      • "by Bethesdě zbyly peníze tak programování Tetrisu"
        Dobře Ty. *1* *1* *1*
  • Hmm, takze oni chudaci nemaji $$$ na pripadnou lokalizaci, ale stovky tisic, spis miliony, na vylepovani bilboardu jo (a to jako fakt, exit z praglu po D8). Taky to ukazuje na jejich zoufalstvi a to, ze to je jeste vetsi smejd nez by se dalo cekat.
    • Bethesda nemuze za to ze jste blby a neumite anglicky.
    • Blbecku
    • Uplně tomu nerozumím, ale co má lokalizace (počítám, že do češtiny) společného s financema na něco jiného ? Asi si spočítali, že se jim nevyplatí dělat češtinu pro pár hráčů, co neumí anglicky.
      • Tak vzhledem k tomu, ze bb ma ucinnost (a to si klidne over) hluboko pod promile .... tak to na tech +- 10k ktery se tu tak muzou prodat muze hodit +-10ks hry. A to max. Pritom lokalizace klido udela i 30%. Specielne u neceho, kde se postavy vykecavaj.

        Hracu ktery neumej EN tu jsou miliony ty tatare.
        • Miliony? Na československém trhu? *8* *1*
      • ALHAZRED
        Samozrejmě, ja umim anglicky, tak musi každej...TVL
        • Co nechápeš na slově "nevyplatí"?
          • Jenže New Vegas byl spíš datadisk, než plnohodnotná hra. To bylo zřejmě jádro pudla ohledně prodejnosti...
          • ALHAZRED
            Nevyplati, no jasne chapu, protože von se nakonec vždycky nekto najde, kto to přeloži...hlavne si to kupte !!
            Ja nekupuju, až bude čeština, se nebudu pul roku divat na krabici...a pak, proč nejsou ty prodeje...
            • No jestli udelas kvalitni preklad jedne normostrany vcetne korektur a testovani cca za 150Kc jak rikas, verim tomu, ze po tobe prekladatelske tymy radi sahnou... ;)
            • Jestli nekdo za preklad chce 2M tak se hlasim, udelam to za pulku.
            • No vidis, a na New Vegas oficialni cestina byla a pry se to tezce nevyplatilo, protoze prodeje nebyly ani tak. Kdo by tedy chtel cpat nejaka dve mega do tak rizikoveho prekladu, kdyz na tom muze minimalne par set tisic projet?
    • S tímhle ale Bethesda nic společnýho nemá, rozhodnutí o lokalizaci i reklamě je záležitost místního distributora.
      • A? Jestli se v CR proda rekneme 10k po rekneme 800 (stredni cena), tak to mas nejakych 8MKc Jestli rozdil mezi lokalizovanou a nelokalizovanou hrou bude +-30%, tak to hodi nejaky 3M.

        Za bb calnes rekneme 10k/ks pronajem plochy + rekneme 3k/ks papir + polep. Takze za 10 kousku (a to je knicemu) calnes nejakych 100k (s nejakou mnoztevni slevou). Za 100k ti tu lokalizaci udelam s radosti sam.
      • ALHAZRED
        Jooo ? Tak proč se furt Cenega vymlouva na Bethesdu nevíííš ??
        • Vím, říká se tomu metoda horkého bramboru, spočívá v přehazování odpovědnosti dál a jejím cílem je zbavit se odpovědnosti co nejdřív pomocí sebechabější výmluvy. A v případě, že to nejde, tak aspoň unavit zákazníka (nebo zkrátka toho, kdo něco chce), aby přestal pátrat na koho se obrátit a držel pysk.

          Hele Bethesdě je vážně jedno, do kolika jazyků se jejich hry budou lokalizovat, jenom to nebudou dělat. Rozhraní na překlad existuje, to je všechno, co pro distributory na menších trzích udělaj. Jestli si místní distributor spočítá, že se mu vyplatí nebo nevyplatí dělat překlad, je jeho věc. Takhle to v tom byznysu chodí běžně dlouhý roky. A s nějakými billboardy na D8 nemá Bethesda společnýho už vůbec nic, propagace je zcela vlastní záležitost distributora.
          • Jo, chtel bych vide ten byznys, kdy je dodavateli/vyrobci jedno, kolik se ceho kde proda ... fakt jo.
    • Hmm... to je pravda. Podivné. Zřejmě v Bethesdě čekají, že si to hráči sami přeloží jako Oblivion nebo Morrowind.
      • ALHAZRED
        Jasne, naša Bethesda je už zvyknuta, že za ňu dorabaju hry moderi...budu blejt velebnosti... *12*
  • A teď mi došlo, že hořící pes se dá ještě vysvětlit všelijak proti tomu, že se zvuk jadernýho výbuchu ozve zároveň se zábleskem. To už je vážně výsměch fyzikálním zákonům do očí. *8*
    • Máš jistě pravdu, ale je to opravdu deal breaker? *** Tím myslím: ano, můžeme donekonečna a do detailu rozebírat na co všechno autoři zapomněli. Ale přijde mi to hnidopišské. Pokud bude hra postavená na uvěřitelném světě ve smyslu vztahů postav, jejich frakcí, logiky motivací npc a hráče, pokud bude příběh aspoň trochu poutavý /tím myslím paradoxně nikoliv kýčovitý/ tak Bethesde rád pár opomenutí odpustím.
      • Je to klasické anti-bethesda hnidopišství. Začal s tím Dan Vávra, kterého si všichni vážíme, tak se toho spousta diskutujících bez vlastního názoru chytla. Do té doby se tady hry od Bethesdy všem celkem líbily. Je potřeba, to ignorovat, a udělat si na Fallout 4 názor sám. Fallout je v podstatě komiksová hra, fyziku ani hořící psy podle mě vůbec není třeba řešit.
        • Pardon, všem ne. F3 byl asi jedna z nejhorších her co jsem kdy nainstaloval. *1* Je to trochu přehnané? No dobře, ale ta hra se jmenovala Fallout, takže nároky byly logicky nejvyšší. *** A to jsem vlastně zapomněl na zoufalý Oblivion.
      • Ty taky zrovna neuvažuješ o tom, že ne všechny příspěvky jsou míněny vážně, co? *13* Samozřejmě že jsem to sem šoupnul pro pobavení, když už mě to napadlo. *3* A mimochodem patřím mezi ty, kteří se na hru těší, byť s obavami plynoucími z předchozích zkušeností s Bethesdou - ale těším.
      • A ještě bych doplnil: opravdu dobré post-apo open-world RPG bych si moc rád zahrál. Takže Beth fandím. A leaknutá videa mne popravdě spíš naplnila opatrným očekáváním; neřekl bych přímo optimismem, ale - sám nevím proč - přestože jsem F4 vůbec nevěřil, nyní ho se zájmem sleduju.
  • Grafika je z roku 1986 , super. *11*
    • nacpou se do toho 4k textury a už to nebude tak hrozný
  • Chim
    Když už to násilím rvou do 3D, tak proč to neudělají aspoň nějak takhle https://www.youtube.com/watch?v=vQlH8InUuz4, aby se na to dalo aspoň trochu dívat.
    • 8-bit. 8-bit never changes! *14*
      • tohle na xzone rozesmalo : EXTRA SUPER PIXELY
        Krásná grafika nové generace a neotřelý engine přivádí svět Falloutu k životu tak, jako ještě nikdy předtím. Od pustých lesů Commonwealthu po ruiny Bostonu - každá lokace je přeplněna detaily, které postřehnete třeba až při druhém hraní. Tahle hra nechce být líbivá, ale prostě krásná. *1*
  • http://www.dailymotion.com/video/x3bzscl_fallout-4-brand-new-leaked-gameplay-footage-11-01-15_videogames
  • Těším se a neodradí mě ani místní zoufalci typu haha a podobní animefilové.
  • nebyl by odkaz někam kde videa fungují? Tady už to asi zakázali a na dalších stránkách jak by smet.
    • Buď rád, že jsi to neviděl. *1* Stejně to asi bude součást reklamní kampaně - jako když Škodovce "unikne" pár "tajných" fotek do médií před představením nového modelu.
      • :-) no to si také trošku myslím. :)
        Žel už jsem to našel. :-( nebo aspoň myslím.
        Doufám že vysvětlí co dělají supermutanti takto na severu. (hlavně že neudělají to, že šup tady je planina vše vybuchlo ty nic nevíš a di zachránit svět)
        Docela se těším až si toto FPS zahraji. Myslím že to bude rozhodně na lepší úrovni než např. RAGE (co se týče postapo).
        Rozhodně neočekávám kvalitu a možnosti dialogů jako ve starých tahových verzích. Nebo v New Vegas.
        • Se obávám, že výskyt supermutantů nebude vysvětlen nijak.. :-( Prostě ho tam soudruh vývojář z Bethesdy vrazil, protože vypadá zajímavě a má velkou zbraň a tak se bude radovat a plesat vedle chajdy nějaké bezbranné bábrle, co bude mít na stole 300 let po jaderné katastrofě funkční počítač a lampu zapojenou na autobaterii (jako ve F3) a oběma bude spokojeně na záda dýchat Párač, s tesáky ozářenými táborovým ohněm polonahých nájezdníků o 5m vedle.
          • takze vlastne jako v klasickych falloutech :)
            • Klasicé fallouty? Těžko říci co si pod tím představit. No každopádně první tahové první vezre Fallout 1, fallout 2 měli dost svých úsměvných chvil, které když by si vývojáři dovolili teď tak sklidí takovou kritiku, že hmmmm no prostě velkou :)
              Ale je pravda, že když bych si měl možnost zahrát Fallout v novém hávu pouze udělaný remake styl XCOM, nebo Shadowrun tak bych si mlaskal více.
              Žel už teď je díky pár trailerům tolik hnidopišských otázek, že se bojím, že jich ve hře bude takové množství že se to nebude dat unést.
              Doufám, že můj strach bude lichý a užiji si hru aspoň trošičku tak jako F.NW.
            • hl aby jim slo zase na hlavu nasadit hrnec a vklidu krast *1*
            • Jako ve Falloutech 3 a 3 NW *1* . A ty bych nenazval klasické
  • kubi-wan
    Přijde mi, že se tou grafikou už dost přiblížili renderům k prvním dílům... vlastně mi to přijde celkem fajn *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit