Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 3/10.....ale to by uz EA neposlalo promo kopie v predstihu a nevolalo na predvadzacky do Londyna atd ;)
  • jetkeyz
    Nemůžu si pomoct, ale já se na to těším - pohodový ježdění, tuning. Jako starý Underground v novým kabátku.
    • Chim
      PS nebo Xbox?
    • Hraju v rámci 10tihodinového preview. Pár hodin příjemné zábavy. Ale potenciál je tam maximálně tak na 20 hodin. Pak zůstanou jen skalní. V porovnání se stovkami hodin v Horizon, Forze nebo GT je to hodně špatná investice.
  • Lukass
    Tak cim vic info bylo tim bylo jasnejsi ze nas ceka dalsi AAA brak, v tomhle roce uz je to tradice :-)
    Tomuhle se kazde kdo ma rad zavodeni vyhne obloukem, ta hra je delana pro konzolisty kteri vemou ovladac, co maji za rychlost neresi, co maji za auto neresi, jizdni model neresi, ovladani neresi, online zhovadilosti neresi, vsak hru koupila mati s otcem, nebo na nu dala babka, takze cajk.
    Boze kam to speje, uz toho zacinam mit fakt dost!!!
    • ty jsi vskutku dosti otravný človíček.
    • Jo je to fakt strašný, skoč z mosta a bude ti fajn.
    • Vždyť NFS vždycky byly o nenáročný zábavě, tak co děláš překvapenýho, zklamanýho a znechucenýho? Tos čekal Forzu?
      • Ale u NFS U2, když si narazil tak si narazil a AI na tebe nečekala za rohem aby si je dojel *16*
        • Ale hry přece dneska nesmí být moc těžké. To by ses pak musel snažit, a dokonce by tě to pak mohlo i bavit.
      • Nenáročná a špatná jsou dva různý významy.
    • ještě že starší needy byly vždycky esence simulace :) pamatuju si dobře na NFS jedničku, taky jsem k tomu sedl a jel a nic neřešil :D

      připadá mi, že začínáš bejt herní scénou nějak frustrovanej, asi už ti nepřináší tolik radosti jako dřív, spíš naopak, starosti, takže doporučuju se jako v nefunkčním vztahu rozloučit a jít hledat jinou zábavu, i když to asi bude ze začátku bolet
      • Lukass
        Jo zacinam, ty braky co se nas vali ze vsech stran me uz pekne vytaci. Vybiram si jenom kvalitni hry a ty parim.Prestat hrat rozhodne neplanuju, jenom bych uvital lepsi hry, a ne tuctovu jednoduchou zabavu pro cviceny opice.
        O simulaci sem nenapsal ani slovo, ale paneboze proc si nemuzu radit? Taky by me zajimalo jaky budou na PC moznosti nastaveni volantu, jestli teda vubec ti sasci vi ze nejaky volanty existujou.
        Jako vzor vsech arkad a presto her kde musite brzdit a ovladat vuz davam NFS Porsche jednu z nejlepsich zavodnich her vubec. Slo to tenkrat, proc to nejde ted.
  • Blyska se na horsi casy
  • Pro mě Need for speed skončilo u Most wanted. To se ještě dalo hrát a nebylo to špatné. Carbon ještě ušel. Ale to co ted dělaj za hovadiny ? Bože za co... Hra s tak luxusním potenciálem a oni jí za boha neumí udělat... Však je to pomalu jediná hra s tímhle zaměřením prakticky vůbec jediná a oni to serou jak idioti... Dal bych dohromady Und1,und2 + most wanted ale bez zbytečných bugtty a ferrary a podobných super aut jelikož to není o tuningu dal bych tam starou civic,Nissan a podobné tuningové auta a tunil a ne tohle... Zbytečná hra.
  • Tak jo ještě pár,

    - 30fps (na konzoli) :D (PC verze až skoro za půl roku, to překopou za tu dobu od základu ne?)
    - nemožnost řadit, nikde jsem ani neviděl jakou rychlost máte zařazenou, asi to tam není :D
    - střídání dne a noci probíhá v závislosti na tom, ve které části města se nacházíte :D
    - online prvky, milion otravných věcí
    - návrat ke kořenům se nekoná ani omylem, pokud kořeny nejsou poslední 3 NFS :)
    - AI IQ tykve
    - otravné filmečky
    Je to vlastně ještě závodní hra?
    • luke.skywalker
      Jestli je tohle všechno pravda, tak by zajímalo, na základě jakých výzkumů trhu tohle všechno vzniká.. Dle zdravého rozumu určitě ne *5*
  • Chim
    A přitom stačilo napsat: ...zbytečná hra.
  • Odulin
    21.díl NFS, paneju to to utíká.
  • Enclaw
    Tak nějak nechápu to vysoké hodnocení... Vždyť jen nutnost být neustále online, nemožnost zapauzovat singleplayer závod, otravné/kýčovité animace a "příběh".... pořádných NFS se už asi nikdy nedočkáme.. A nechápu proč hru nepojmenovali alespoň NFS: Underground... Asi spoléhají na to že název NFS hráči rychle zapomenou a neštítí se ho rebootovat skoro každý rok...
  • - Po nemastných neslaných Rivals (recenze 8/10) :D
    - Důstojný nástupce, nenáročná zábava .... 7/10 wtf? 7/10 už je poměrně hodně nadprůměrná záležitost
    - prodriftované zatáčky (může mi prosím někdo vysvětlit, jak se s automatem driftuje? :D)
    - budete si moct vytvořit vysněnou zadokolku (což zajisté s tímto jízdním modelem bude sen jezdit :D)

    No ještě bych pár bodů přidal, ale asi bych se potrhal smíchy. Díval jsem se teď na nějaké gameplaye a vypadá to otřesně ta jízda a kamera.

    :(
    • Keyz
      Na games se moc u těchto her nepoužívá celá stupnice. Tedy kolem 7 to má být ta horší hra. To je zajímavém když máš 1-10. Pak manévruješ na prostoru 7+ a to je blbě.
    • tak need for speed underground čo bol podľa mňa vrchol série nikdy nebol o jazdnom modele ale je to čistá arkáda, kde sa dá ísť takmer celú dobu na plný plyn. Inak pre mňa bola najlepšia underground 1 lebo dvojka mi prišla s tým jazdením po meste trocha preplácaná a v polke hry ma to už začalo nudiť nehovoriac, že aj ten pocit z pretekania bol v dvojke omnoho iný, keďže v jednotke sa rýchlosť súperov prispôsobovala hráčovi, tak ak bol hráč moc rýchly tak aj súperi pridali a naopak ak ste sa vybúrali a mali veľkú stratu tak spomalili kým v dvojke si v podstate stále išli svoje tempo a potom na easy obtiažnosti sa mi stalo, že pri pretekoch SUV som mával náskok aj cez 1 minútu.
    • Viděl jsem drift kameru a nechápu, koho to napadlo. To muselo vymyslet nějaký megamální pako. Kamera se sníží, aby to vypadalo "cool", ale důsledek toho je ten, že není naprosto nic vidět.
      • Prý to jde vypnout, ale výsledek je jako přendat nohu z bláta do louže.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit