Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vcelku vydarene pokracovani serie Underground.
    Jen mensi vytka. Znicitelnych veci je ve hre az az. Ale nevidim duvod, proc by tam meli byt destrukce jak v BF... Co se tyce rozbijeni auta, naopak jej lze zrusit i o auto ve stejnem pruhu. Pri vetsi rychlosti staci kolikrat jen skrknout o svodidlo. Hraji to na easy.
    Potesila moznost teleportace na mape. Take tesi, ze jsou ve hre zastoupeny vsechny generace aut od 60. Let. Od Undergroundu konecne NFS, kvuli kterymu nespim :-P Jeden z mala tech vydarenejsich dilu.
    • Btw: pro ty, co si stezuji na ovladani - to lze vytunit upgrady, nebo si lze vypnout drive assist a break assist. Kdyz si s tim clovek vyhraje, da se to ovladat bohove.
      • Ps: z mého pohledu největší vada na kráse - herci jsou na přesdržku.
  • Proti NFSW, NFSMW (1), NFSU se auto špatně a necitlivě ovládá, trasa je nepřehledná a přístup k položkám menu je nesmyslný a nešikovný. Takže za mě hodnotím 3/10.
  • Po nemastných neslaných Rivals...

    Recenze Rivals 24. 11. 2013 - 8/10 - Protočené arkádové pneumatiky zase začaly vonět originalitou a sympatickou nestydatostí. Rivals přinášejí do série Need for Speed překvapivě mnoho inovací a zábavy. Multiplayerový systém AllDrive je pak hotová revoluce. Škoda jen několika notorických chyb.
    • Jo, tohle mě pobavilo hned v úvodu. Tak hlavně že v tom kluci mají jasno... *3*
  • ahoj muzu hrat hru ned for speed bez pripojeni na internet ?dekuju
  • Mě stačí, že tam neni manual...
  • Jack1947
    Furt lepší než ta No limits pay2noplay cypovinárna na mobil. *3*
  • Hraji to už třetí den a jsem se hrou spokojen... Neříkám že je dokonalá, ale to třeba změní následující bezplatná DLC...
    • Snad vydají DLC které napraví ten bug vzniklý tím, že jeden z tvůrčích týmu se mylně domníval, že jde o lodě.
  • HRA JE genialni , fantasticka pro meho synovce.Ta hra je tak pro Deti do 12 let.Kdyz to nesrovnam s zadnou hrou tak vypada uzasne a skvele ale po par hodinach hrani rikam : "kde je ku*va kos" Ale rodicum velmi doporucuju pod stromecek *3* zbavite se deti tak na tyden a muzete na dovolenou *4*
  • Urcite je to skvela hra, jen ji hateri nerozumej.
  • Moc se těším :). Konečně něco jiného než ježdění na oficiálních okruzích a podle pravidel :).

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit