Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jen si hrajte tyhle hovadiny, co tu stokrát byly, jen samá recyklace. Jdu si dát pořádný auta - Gran Turismo.
    • Proč nehrát obojí?
      • Proč nejíst zároveň lejno a dort?
    • BangMeInBangladesh
      GT 1,2,3 nebo 4? Ty dalsi uz nejsou nicmoc.
    • hrat zavodni hru na okruzích je jako hrát tuneloidní strilečku
  • Jezis lidi,to musite na tu hru tolik nadavat? Vsichni vime ze je to sracka,ale proc ji rozmazavat...podivejme se na ni jako na umeni a snazme se najit neco pozitivniho-tak treba,je to idealni darek pro zlobive deti a zname ktere nemame radi! :D
    • To nefunguje, jak dokazuje současná herní scéna. Pokud děti dostávají špatné hry, tak se jim pak ty špatné hry začnou líbit.
      • Bohuzel mas pravdu :( Decka kterym se libi uplne vsechno kazi herni prumysl..Ale to je tema do jine diskuse.
        Tady je to sama fekal poznamka,a musim uznat ze me take jine moc nenapadaji...a kdyz se o pokusim o nejakou bez hoven tak dostavam strach aby si snad nekdo nepomyslel ze se mi hra libi :D
        • Tilwaen
          Nám se snad tenkrát také nelíbily všechny hry, ke kterým jsme se dostali? A kazili jsme tím nějak herní průmysl? (krom faktu, že za hry tehdy nikdo neplatil *4* )

          Smiřme se s tím, že už nejsme cílová skupina NFS. Zrovna v segmentu závodních her to přeci vůbec nevadí - každý si totiž najde to svoje. Ať už chceš simulátor, arkádu, driftovací simulátor, nebo hybrid mezi tím, všechno v dnešní době seženeš.
  • BangMeInBangladesh
    Svěží vítr z EA řitě.
  • Tak vzhledem k absenci konkurence v kategorii openworld arkadovych zavodu se lehce nadprumerne,doporucujici hodnoceni da pochopit...koneckoncu hra to opravdu neni spatna pokud se ji nesnazite srovnavat s jinym titulem,nebo nedej boze starsim dilem!
    Nove nfs je totiz opravdu odpovedi na vsechny ty stiznosti a hejty tvrdici ze nove dily uz nejsou ono a vrchol serie bylo zlate nfsu2...a odpoved je jasna - plivanec do obliceje a kopanec do kouli se vzkazem"hraj or die,zmrde"
    • BangMeInBangladesh
      Přesně, kdyby to byla jedinná závodní hra co kdy vznikla, třeba by byla ještě lepší!
    • "koneckoncu hra to opravdu neni spatna pokud se ji nesnazite srovnavat s jinym titulem,nebo nedej boze starsim dilem"

      Mindfuck?
      • No pokud by jsi nikdy v zivote nehral jinou zavodni arkadu,mozna by to prislo lehce nadprumerne i tobe ..i kdyz no,asi ne :D
    • Draken69CZ
      Tak za 1. konkurence tu je, ta špatná The Crew a pak ta nej Forza. 2. i kdyby ta konkurence nebyla tak to absolutně nedává důvod proč tenhle sranec nadhodnocovat.
      • Konkurence je stará,a chudaci s PS4 tu forzu ani nedostaly :(
        Sranec to rozhodne je,ale to "nadhodnocovani" se da pochopit,protoze dnesni standarty jsou myslim uplne nekde jinde nez by se nam zamlouvalo :/
        • Draken69CZ
          Jak kde
  • Tak nějak jsem čekal, že po tom brainstormingu, který tvůrci věnovali novému dílu, moc zásadních změn nepřinesli. Samo je otázka, co stojí za zachování a co nikoli, osobně jsem doufal, že univerzální model řízení, akce spočívající v projíždění městem třístovkou a odrážení se od okolí zmizí.
  • DonVirtuous
    Slyšel jsem o diskuzích na Games většinou jen zlo, hlupáci , fekální humor, předpotopní herní názory, no ano všechno tu je. Že vám není hanba. NFS 2015 je hra která je něco jako vyslyšená modlitba všech fanoušků pod série Underground, není důvod srovnávat s tituly jako NFS 1-4. Pokud se vám hlupáci,fekálníci a dědečci něco nelíbí, zůstaňte si v minulosti.
    • kennyB
      Vítej v herním světě, který je plný lásky, porozumění a tolerance *3*
      • DonVirtuous
        Děkuji za uvítání, včera jsem se narodil nasadil růžové brýle a prošel růžovou zahradou, kolem jímky aka Diskusního kroužku na Novinkách jsem se dokodrcal až sem. Čáu
        • Draken69CZ
          Tak se nezdržuj a pokračuj dál.
          • DonVirtuous
            Myslím že se zdržím když tu jsou tak super lidičky.. *14*
            • volal me tu nekdo? *5*
            • DonVirtuous
              Nejsem ani jedno z toho, považuji se spíše za něco jako škodolibého diváka Českého fotbalu,který večer nudně přepíná televizi a nachází trapně komickou zábavu na jednom z nich. *3*
            • DonVirtuous
              n
            • No vidis jak si rychlo zapadol medzi zlo, hlupakov a fekalny humor.
    • Goddamn people from the future takin our jobs
      • Oh, I'm Sorry, I Thought This Was America
  • gesto
    Všude to dostává dobré známky i TADY, neblbněte kluci' ještě si budu myslet že je to dobrý a vyhodím 17 stovek ... :)))
    • Hrál jsem zatím asi 6 hodin v EA acessu na X1 - a fakt to docela ujde, těch 7z10 si to zaslouží. Ano jedná se o arkádu, ale jízdní model je zabavný. Co mi vyloženě drásalo a drásá nervy je příběh a plus neustavičné otravování telefonáty (během hodiny desítky :/). Zamrzí pusté město a pouze noční režim :(. Hudba ujde, preferuji jiný styl hudby. Hra se občas na X1 sekne, ale nic závratného. Zamrzí podivné chování AI, v těžších obtížnostech se to zlepší. Některé závody a lokace jsou moc pěkný, někdy je to otrava. Driftovací závody s vláčkem mi přijdou zbytečně přehnaný - stačí chyba a člověk je buď v zadu, nebo moc ve předu a pak nezíská žádný bod. Tuning ujde jak vizualní tak motoru, jen je to docela dost drahý.
  • oVer9000
    Ještě teď si občas zahraju po lance Need For Speed III: Hot pursuit, z roku 1998. A když se tak na to koukám, radši u něj zůstanu.
    • Já teda míval hudbu na 100 % a ostatní zvuky na minimu, na ten arkádový model to stačilo :)
      Doteď to poslouchám jako soundtrack, i v autě, např. "Rear Flutterblast #19" (https://www.youtube.com/watch?v=KsfzDAfvJoo) nebo "Snow Bags" (https://www.youtube.com/watch?v=uhTe7NPx0p8)
    • gesto
      https://www.youtube.com/watch?v=gNGGk0dc49E tohle ? :)))
      • No, tohle. To je dobrá hra. Z klasik se mi nelíbila akorát dvojka a Stakes z devětadevadesátýho nemůžu soudit, to jsem nehrál. Ale jinak jednička, trojka, Porsche, Pursuit 2, všechno ohromně zábavný hry. I ty undergroundy mě bavily, jen o něco míň, ale pořád ještě dobrá zábava. Tam se ukázalo, že méně je často více, bez několika málo prvků by nejspíš byly stejně zábavný jako předchozí. Ale to je vcelku buřt, zkrátka s klasikou nemůžou pozdější díly soupeřit ani ve snu. *5*
    • Fakt? Hrával jsem ho fakt hodně, poslední díl s dobrou hudbou (tzn. pro hru vytvořenou, varianta rock). Ale zkusil jsem ho před pěti lety a už to nebylo moc hratelný.
      Teď mám z dvojky a trojky vytaženou hudbu a dávám ji do všech závodů.
      Těmhle NFS dám po nedávných Most Wanted (které doteď občas hraji) zase šanci. Až budou za 250 :-)
    • ma pravdu ten chlapec *1*
  • x_ander
    No, mně by stačilo vydání prvních pěti dílů na GoG.
  • Ako to vidim NFS trosku sklamalo, nevadi Xbox One hraci mozu ostat pri Forza, PS4 hraci pri Driveclube a tesit sa na nove Gran Turismo a na PC zabavi aj toto NFS, tam latka moc vysoko nieje.
    • GRIDy a další... máme krapet víc na výběr omezená laťko *14*
    • Lukass
      Jo to urcite, Driveclub s posahanou AI nulovou moznosti vyjet mimo trat a nastaveni vseho, navic jako bonus 30FPS, to je fakt latka oproti Project Cars nebo Assetu. Pobavils cobole.
      • YouTube hráč?
    • Draken69CZ
      DiRT Rally
      • DekkerDave
        Assetto Corsa, Project CARS...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit