Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • - Po nemastných neslaných Rivals (recenze 8/10) :D
    - Důstojný nástupce, nenáročná zábava .... 7/10 wtf? 7/10 už je poměrně hodně nadprůměrná záležitost
    - prodriftované zatáčky (může mi prosím někdo vysvětlit, jak se s automatem driftuje? :D)
    - budete si moct vytvořit vysněnou zadokolku (což zajisté s tímto jízdním modelem bude sen jezdit :D)

    No ještě bych pár bodů přidal, ale asi bych se potrhal smíchy. Díval jsem se teď na nějaké gameplaye a vypadá to otřesně ta jízda a kamera.

    :(
    • Keyz
      Na games se moc u těchto her nepoužívá celá stupnice. Tedy kolem 7 to má být ta horší hra. To je zajímavém když máš 1-10. Pak manévruješ na prostoru 7+ a to je blbě.
    • tak need for speed underground čo bol podľa mňa vrchol série nikdy nebol o jazdnom modele ale je to čistá arkáda, kde sa dá ísť takmer celú dobu na plný plyn. Inak pre mňa bola najlepšia underground 1 lebo dvojka mi prišla s tým jazdením po meste trocha preplácaná a v polke hry ma to už začalo nudiť nehovoriac, že aj ten pocit z pretekania bol v dvojke omnoho iný, keďže v jednotke sa rýchlosť súperov prispôsobovala hráčovi, tak ak bol hráč moc rýchly tak aj súperi pridali a naopak ak ste sa vybúrali a mali veľkú stratu tak spomalili kým v dvojke si v podstate stále išli svoje tempo a potom na easy obtiažnosti sa mi stalo, že pri pretekoch SUV som mával náskok aj cez 1 minútu.
    • Viděl jsem drift kameru a nechápu, koho to napadlo. To muselo vymyslet nějaký megamální pako. Kamera se sníží, aby to vypadalo "cool", ale důsledek toho je ten, že není naprosto nic vidět.
      • Prý to jde vypnout, ale výsledek je jako přendat nohu z bláta do louže.
  • "Po nemastných neslaných Rivals..."

    RECENZE TISCALI na Rivals (BTW mne hodne bavil):
    Protočené arkádové pneumatiky zase začaly vonět originalitou a sympatickou nestydatostí. Rivals přinášejí do série Need for Speed překvapivě mnoho inovací a zábavy.

    S novou generací se vždy dozvíte, co na té přechozí bylo špatně... *5*
    • nightborne
      Nepsal to ten samej člověk...

      Krom toho to je normální, že se ohlídneš za něčím a už ti to nepřipadá tak dobrý, ne =)? A btw, přečti si recenzi na Oblivion a pak na Skyrim, ty dokonce psal ten samej autor =).
      • nightborne
        Tak tak, přiznal =). Jenom jsem to uváděl jako příklad, že se pohled s časem měni, je to tam pěkně vidět =).
      • A u Skyrim a Oblivionu to autor sám přiznal, že by chtěl revidovat původní hodnocení...
      • Rozumim, ale tady on zastupuje trochu nejen sebe ale i Tiscali, takže by měl trochu držet basu :)
  • Tak jo ještě pár,

    - 30fps (na konzoli) :D (PC verze až skoro za půl roku, to překopou za tu dobu od základu ne?)
    - nemožnost řadit, nikde jsem ani neviděl jakou rychlost máte zařazenou, asi to tam není :D
    - střídání dne a noci probíhá v závislosti na tom, ve které části města se nacházíte :D
    - online prvky, milion otravných věcí
    - návrat ke kořenům se nekoná ani omylem, pokud kořeny nejsou poslední 3 NFS :)
    - AI IQ tykve
    - otravné filmečky
    Je to vlastně ještě závodní hra?
    • luke.skywalker
      Jestli je tohle všechno pravda, tak by zajímalo, na základě jakých výzkumů trhu tohle všechno vzniká.. Dle zdravého rozumu určitě ne *5*
  • Enclaw
    Tak nějak nechápu to vysoké hodnocení... Vždyť jen nutnost být neustále online, nemožnost zapauzovat singleplayer závod, otravné/kýčovité animace a "příběh".... pořádných NFS se už asi nikdy nedočkáme.. A nechápu proč hru nepojmenovali alespoň NFS: Underground... Asi spoléhají na to že název NFS hráči rychle zapomenou a neštítí se ho rebootovat skoro každý rok...
  • WalkingWad
    Jak mám poznat, jak je ta hra dobrá, když skoro vše tu dostane 7/10 ? Někde tu už padlo, že hodnotící škála je 1 až 10, než 7 až 10.. *10*

    Pokud to je hra na 7/10 šel bych do ní hned, ale co jsme viděl na videích a četl, je to tak slabší 4/10.. samozřejmě soudím trochu předpojatě, ale hrál sem chvíli pár starších (a všechny staré) NFS a i kdyby tohle bylo 2x lepší než pár dílů před tím. je to pořád jen 4/10.. tak proč 7 ? Nevěřím tomu ani trochu... *7*
    • Odpověď je Lovec motýlů 7. *5*
    • Lukass
      Vsak to je tak 4 nebo 3/10! stupnice zacina od 5, ikdyz ti budou ti legracni zurnalisti tvrdit ze ne a ukazou na Hatred.
      Hra je odpad.
      • Uz zase tenhle blabol, ze hodnoceni her je zmanipulovane, zurnalisti po celem svete jsou proti nam spiknuti, apod. Kdo rika, ze recenze co tu vychazi reprezentuji nejaky nahodne vybrany vzorek vsecho co vyjde, aby to v prumeru davalo tech 5/10?

        Zkus se nekdy podivat kolik jen na PC vyslo her treba za posledni 2 mesice, viz. http://www.metacritic.com/browse/games/release-date/new-releases/pc/date?page=2
        Jsou jich stovky, ne jen tech cca 30-40 o kterych se pise na games a jinde, jenze o tech ostatnich se nikde nedoctes, protoze je vydavaji neznama studia, ktera nemaji na zaplaceni PR v magazinech a vetsinou jsou jejich hry silne podprumerne, tudiz nikoho nezajimaji, nikdo o nich nepise a nikdo s nimi neztraci cas. Je logicke, ze se pise aspon o tech trochu prumernych, tech co maji nejakou znacku, historii nebo jsou necim zajimave a inovativni.

        To same dnes u knih, vychazi jich silene mnozstvi, ale vetsina jich jsou necitelne braky o kterych nikdo neuslysi, protoze neni duvod o nich psat a mluvit.
  • Chim
    A přitom stačilo napsat: ...zbytečná hra.
  • x_ander
    No, mně by stačilo vydání prvních pěti dílů na GoG.
  • oni proste zapomneli, jak se delaji kvalitni hry, ale ani jim to nemusi moc vadit, protoze i tak vydelaji vzdycky 10x vic, nez investuji, kvalita hry vubec neurcuje kolik vydelaj, smutny...

    ta hra je v podstate podprumerna, ale i tak 7/10, proc to proste nedostane treba 4/10, coz by i podle textu recenze odpovidalo mnohem vic?
    • hlavne to nejsou nudne okruhy a radoby simulace pro umaštene nerdy, kteri si k pc ješte musí porizovat volant. lol. kluka s volantem u stolu by žadna holka nikdy nechtela *1*
      • Tak na tohle jsem musel zareagovat... Nejenze mam u pc volant logitech gt 900 stupnu otaceni kvuli eurotruck simulatoru(ano jezdim s virtualnim kamionem) tak mam i komplet sestavu saitek pro flight cessna pro fsx letani(ano letam virtualne s cessnou 172) a ano mam dokonce i manzelku a ne virtualni. A nejsem umasteny nerd. Jen je zda se muj zivot bohatsi nez ten tvuj...
        • nightborne
          Na ježdění s virtuálním kamionem není nic špatnýho, z nějakýho důvodu je to hrozně příjemnej relax =). Vcelku se nemůžu dočkat, až si to zkusím na Oculusu třeba... (teď mi hlavně nikdo neřekněte, že to VR nepodporuje, nebo tak něco).
        • O tom, jestli jsi umaštěný nerd, rozhoduje sbor čtrnáctiletých šampónů, kteří mají nejvíce lajků na fejsbůku, dostávají každý rok od papínka ájfoun ze kterého pak v MHD pouštějí Bíbra, a vůbec jsou kůl úplně nejvíc.
      • much0J
        Zato tobě se na lofasu točí jedna holka za druhou viď? Já bych řek že vyhození volantu z okna udělá z každýho toho největšího alfasamce v celý vesnici!
        • nightborne
          Ale co když... co když...co když jsem volant nikdy neměl? Ach ne, jsem odsouzen k celibátu!
      • Chim
        Neboj maxi, i ty si jednou zašu... *3*

        ... a nezapomeň mě nahlásit.
      • Moji přítelkyni se líbí, že alespoň hraju hry pro dospělé. Volantem nebo mozkem. Každopádně, to co hraju těch pár hodin týdně je pro ni celkem irelevantní.

        Ale co já vím, můj věk začíná dvojkou, možná to vy děti máte jinak.
        • kdo hraje jen par hodin tydne neni hrač
          P.S.
          tvoje pritelkyne je pyča
          • Já taky tak trochu pracuju, a díky přítelkyni mám i jiné možnosti jak se zabavit. Takže pár hodin hraní týdně mi vyhovuje. A je úplně jedno jestli mě kdokoliv označuje nebo neoznačuje za hráče.

            Vzkaz přítelkyni přetlumočen. Posílá ti pusu na čelo.
            • Tím jsem samozřejmě chtěl naznačit, že mi na rozdíl od maxe není 14.
            • A hlavně seš strašně dospělej, protože tvůj věk začíná dvojkou, nezapomeň *15*
      • pche, volant? me nastole sedi HOTAS a vubec me to nesere *3*
        http://www.simflight.com/wp-content/uploads/2014/06/x55_Rhino-10.jpg
        • Mám na stole to samé :)
        • takže ani holky nepotřebuješ, máš hotas a ikonku Master race. Spokojenost???
          • naprosta *3*
            • co že přesně závidím?
            • ja bych spis rekl, ze zavidis *6*
            • lituji tě...
  • Pro mě Need for speed skončilo u Most wanted. To se ještě dalo hrát a nebylo to špatné. Carbon ještě ušel. Ale to co ted dělaj za hovadiny ? Bože za co... Hra s tak luxusním potenciálem a oni jí za boha neumí udělat... Však je to pomalu jediná hra s tímhle zaměřením prakticky vůbec jediná a oni to serou jak idioti... Dal bych dohromady Und1,und2 + most wanted ale bez zbytečných bugtty a ferrary a podobných super aut jelikož to není o tuningu dal bych tam starou civic,Nissan a podobné tuningové auta a tunil a ne tohle... Zbytečná hra.
  • gesto
    Všude to dostává dobré známky i TADY, neblbněte kluci' ještě si budu myslet že je to dobrý a vyhodím 17 stovek ... :)))
    • Hrál jsem zatím asi 6 hodin v EA acessu na X1 - a fakt to docela ujde, těch 7z10 si to zaslouží. Ano jedná se o arkádu, ale jízdní model je zabavný. Co mi vyloženě drásalo a drásá nervy je příběh a plus neustavičné otravování telefonáty (během hodiny desítky :/). Zamrzí pusté město a pouze noční režim :(. Hudba ujde, preferuji jiný styl hudby. Hra se občas na X1 sekne, ale nic závratného. Zamrzí podivné chování AI, v těžších obtížnostech se to zlepší. Některé závody a lokace jsou moc pěkný, někdy je to otrava. Driftovací závody s vláčkem mi přijdou zbytečně přehnaný - stačí chyba a člověk je buď v zadu, nebo moc ve předu a pak nezíská žádný bod. Tuning ujde jak vizualní tak motoru, jen je to docela dost drahý.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit