Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • necely mesic po vydani ve hre neni dostatek hracu k tomu aby se zalozila hra v jinem modu nez turning point, ktery je hracum cpan do ust. verim, ze to se za chvili napravi, ale pokud tohle neni predzvest toho co se stane az se vydaji map packy tak nevim co jineho. tahle hra je proste spatna a spatne vedena. oh dice/ea co jste to udelali
    • Ale je, jen tam občas blbne matchmaking - až do včerejška mi to vždy vyhledalo hru v jakémkoliv modu za 2-8 vteřin, ale včera jsem měl poprvé taky problém najít cokoliv jiného než turning point.
      Pomohlo úplně vypnutí Originu, znovu přihlášení a zapnutí hry. Pak už to opět vyhledávalo rychle a v kterémkoliv modu.
    • napravi a potom vydaju 20dlc. a kazdy bude mat ine:D
    • Neboj, to se spraví až vydají ty placený DLC... krásně to rozdělí komunitu na půlku a nezahraje si už nikdo *15*
      • Myslíš ty, co vyjdou za rok? Za cenu plné hry? XD
    • Hra je výtečná ale je špatně managovaná...
      • Ne je to sr*čka a Ty jsi ichtyl...
        • Ano hra je hned sračka, když za to chtějí peníze... Opravdu uvažování retardovaný opice připoutaný ke stromu...
          • zase vovce proboha *1*
            že za to chtějí peníze je normální...není normální že to chtějí za polohotovou hru bez nápadu a obsahu...a za to abys tam nějakej obsah měl musíš zaplatit ještě jednou tolik
  • Absolutně nechápu, co na tomhle nesmyslným pobíháním po mapě bez jakékoliv myšlenky může koho bavit...
    • Bych nikdy neřek, že tu někdy potkám svého otce.
      • Harshday
        *1* *1* *1* to si zabil *1* *1* *1*
      • :D :D směju se ještě teď
  • VortexCZ
    Hra vypada celkem zabavne, coz jsem opravdu necekal. :-) Dik za gameplay
  • Lukass
    Tohle melo byt FreeToPlay, a byl by to hit jak blazen.
    Za ty prachy se to absolutne nevyplati, malo toho ve hre je, malo.
    Ti blbounci co furt melou neco o preskriptovanym BF, asi BF nikdy nehrali co? :-D

    Ja hraju BF3 doted a pokazdy kdyz hru zapnu tal me bav, ale tohle me prijde strasne plochy
    • Harshday
      Taky jsem měl ten původní pocit, ale to možná i proto, že jsem hrál na začátku jak oni na tom gameplay, měl jsem klidně 12/20 apod., nemáš dobrou zbraň, karty nic, docela peklo. Nicméně pak najdeš zbraň co ti padne, víš přibližně jak kde se pohybovat a hra se stává více zábavnou.
      Jinak BF3 se ještě hraje?
      • Lukass
        No nevim. BF3 se hraje a hraje ho furt mraky lidi. Ta hra jen tak neumre.
    • Nejen že ti to přijde, ono to plochý i je. Je to mířený asi na skupinu hráčů, kterým todle vyhovuje.

      Já zůstávám u BF3/4
    • Jack1947
      To je mistní veterán na BF3 1800k hodin nebo klik bacha na něj , dětí! *1*
  • JustinBieber
    přeskinovanej battlefield = nuda
    • Tvoje máma je přeskinovaná, kdybys tu hru zkusil, tak nenapíše takovej totální blábol... s tvojí logikou je přeskinovanej BF i COD..... Je to úplně jiná hra na stejným enginu proboha to je zas fáma...
      • s jeho logikou :D ono logiku nepoužívá

        Todlej je čistá dogika
    • och kdyby to jen byl preskinovany battlefield, tak by vsichni zaplesali, ale bohuzel ta hra neni preskinovany battlefield a vetsinu hracu uz omrzela
  • "Moc džajnu na majku." Potvrzuji - přebuzený mikrofon (buď softwarově, nebo někde na hw řetězci)...
    • Kluci pletete si hlasitost (volume) s buzením (gain) - máte to (mikrofony) přebuzené, stáhněte 6dB.

      PS: A zvuk ze hry není téměř vůbec slyšet.
      • Kluci apeluji na vás, udělejte si proboha pořádek, systém, v nastavení zvukového řetězce - i leckterý amatérský youtuber to zvládá lépe než vy - jestli na to budete kašlat, dojedete na to!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit