Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hezké ale pochybuji, že to ve skutečnosti bude takto vypadat. Nějaký ten downgrade přijde...
  • To je, na mou čest, skutečné útočiště pro rytíře bludného!
  • Tolko mladych umeleckych kritikov sa tu zislo - este ze nehrali klasiky v 8bit farbach, to by sa z gycu poblili...
  • Jo, to je ono. Něco jako jižní Francie nebo severní Itálie, jenom trochu pohádkovější. Takhle nějak si Toussaint představuju - zajímavé, jak to CDPROJEKT umí přesně vystihnout.
  • je to trosku kyc ale jestli to tak ma byt udajne popsane i v knizce proc ne.. Aspon ze se Cd projekt stal vyvojarem roku a zaklinac 3 hrou roku .. doufam ze ted Todd place v koute :)
  • kam jsme až klesli, tohle opravdu někdo oslavuje... Je mi smutno
    • ach jo - ty jsi ale impotent viď?
    • Blue.Shark
      V dnešních časech už není v módě oslavovat dobré hry, pravda. Hromadně se styďme a hořekujme nad downgradem, clickfestem, otevřeností, uzavřeností, nepříběhovostí, kotouly, moc velkou příběhovostí, plnovousem a znovuvzkříšením datadisků. Tfuj, tfuj.
    • A co podle Tebe oslavovat? Třeba takového Batmana na PC? Just Cause 3? Nového Tony Hawka? V čem je problém? To už hry nesmějí být barevné? Mohla by se vrátit zase pixel art mánie. :)
      • nightborne
        Ale tak to víš, odříznutý pohádkový království, ve kterým si i knižní Geralt připadal jako v jiným světě, slunečný a malebný, musí být zásadně v herní formě vyvedeno v temných a ponurých barvách, ideálně poničených kulisách a s krutou, nelítostnou atmosférou. Aby se náhodou autorizovaní rozhodčí vkusu nerozplakali.
        • Na druhou stranu, atmosféra prvního dílu měla také něco do sebe. :)
          • jiri.doh
            To "něco do sebe" bych tisíckrát podtrhl *1* .. no OK, 3x by stačilo :)
            • nightborne
              Dvojka mi trvala, když budu věřit steamu, 29 hodin... tam už ten rozdíl není tak propastnej, ale 70 hodin vs 17 u jedničky, tos musel letět jak na kokainu =)).
            • jiri.doh
              Jasně, první pokus byl taky na 70+ hodin .. nebojím se říct, že 100 .. ale před půlrokem sem si hru koupil i na steamu (i s dvojkou za 4€, možná míň), znovu sem jí zahrál, trochu speedrunem a výsledek je 17h http://www.imgup.cz/image/vPW .. pak sem švihl i dvojku za 18h :D
            • nightborne
              Jedničky? No sakra, já ji dohrál jednou - a trvalo mi to něco přes 70 hodin *1*
            • jiri.doh
              Přesně, atmosféra byla vynikající ... a ten konec, to mi spadla brada. Hru jsem pak ale víc ocenil při druhým průchodu, kdy sem se přidal k veverkám a dával si pozor na různé podrazy a nástrahy v příběhu. Celkově jsem jedničku prošel snad 7x .. poslední průchod se splněním všech questů vyšel na 17h. Tady je screen těsně u konce .. mám snad všechno :D http://www.imgup.cz/image/vPy
            • Pamatuji si, když jsem to hrál poprvé, až mráz po zádech přecházel, když se za večera vynořil barghest nebo se ozývaly pochybné zvuky noční Vizimy.
          • nightborne
            Rozhodně, první díl mám rád (ačkoliv ten podivnej quick-time-click combat mi dvakrát nesedl =)), stejně jako obě pokračování - ale když i Sapek popsal lokaci, ve který se plánovanej datadisk odehrává, jako kýč, tak mi přijde na hlavu, že někdo hořekuje, že to je prostě tak trochu kýč =)
    • Oslavuje. Myslím že důvodů pro je víc, než těch proti.
  • No ale když se podíváte třeba na italský obrazy, tak takhle přesně jsou presentovány vinařské oblasti. Navíc, co si pamatuju, tak to má být malebná, pohádková oblast - ne?

    Navíc člověk koukne na obrázek a má chuť k takovému tomu infantylnímu "jééééééé to je kvááášný" *3*
  • Jsem oslepl. Takhle degenerovat fantasy. Strašné a pro chytráky, které tvrdí, že takhle to je prezentované v Paní Jezera, tak se pletete, je to normální vinařská oblast a ne přesaturovaný kýč.
    • Ještě že neudělali Thanedd to by jsi se posral co? :D
    • boze to je mentos tohle
    • Ako nehnevaj sa, ale degenerovat fantasy ? Ved Zaklinac 3 je hra z ktorej Fantasy priam srsi a preteka. To ze sa to nepaci tebe je vec druha. Je to subjektivny pohlad ktory ti neberiem, mas jednoducho radsej temnejsie fantasy. No pre mna je Zaklinac 3 hra, ktora ma tak uchvatila co sa tyka aj vizualu ze som sa po 10 rokoch odhodlal zaobstarat si novy comp, na ktorom si tuto krasu vychutnam. Samozrejme som to spustil na starom compe na minimalne nastavenia, no pri ultra je to nadhera. Pre mna Fantasy hra vsetkych hier. Jednoducho nadhera, ten svet, pribeh, WAU. Nadherna hra s romantizujucim nadychom. Ale to je len moj subjektivny nazor.
      • Toto je kvalitní názor!
    • Toussaint bylo válkou nedotčené pohádkové království jakoby odříznuté od vnějšího světa plné galantních rytířů a ctnostných dam, asi jsme četli jinou knihu. Mimochodem, pokud vím tak každá vinařská oblast by měla být slunečná, tedy pokud chtějí aby se tomu vínu dařilo. *3*
      • Zbytočné použiť logiku na tomto mieste... títo ľudia, čo stále píšu bludy proti Zaklínačovi, tí rozum asi nikdy v živote nepoužili..
    • Možná by to chtělo někdy vyjít ven. My jsem byly v létě u babky na venkově a vypadalo to tam podobně když svítilo slunce *3*
      • Tak to ani náhodou.
  • Líbí se mi to, zvlášť v záplavě "hnědých", "nazelenalých" a "nažloutlých" her mi ty barvy nevadí. Celkově je tohle zajímavý trend, starší hry naopak vždy barvami hýřily. Vzpomene si někdo na barvy z Dooma či Dukea?:)

    Jinak o co mám spíše obavu, tak do jaké míry to nejsou screenshoty, nýbrž spíše ty pověstné "bullshoty". Pamatuji si ten humbuk s prvními obrázky a následnou realitou :) Ne, že bych neměl Zaklínače rád, strávil jsem nad ním kvanta moc příjemných hodin, ale tohle prostě autorům trochu ujelo už jednou.
    • Ty mínusy mě fascinují. Moje aktovka je hezčí, než tvoje aktovka. Však si hrajte grimdark hnědo-šedé hry, kde sluníčko nesvítí a všichni jsou tvrdí a ostřílení. Mě to stačilo v životě, já si zase rád zahraji přesaturované syté živé barvy, které letmo koketují s kýčem :) Každému co jeho jest.
    • tohle jako není nazelenalé? Jinak kolik je těch hnědých a zažloutých her v nabídce herní fantasy???
  • Trochu doufám v návrat postav z minulých dílů a knih - Saskia, Arjan, Iorveth, třeba i Adda. Z knížek by tam mohli dát knížete Tři Kavky, nebo Gerlatovu mámu - Vissenu pokud si pamatuji dobře..
    • Krescz
      jop Tři kavky by se mi tam hodil, jen nevím jak mu vysvětlím, že jsem mu zabil dceru *15* a na Vissenu bych byl hodně zvědavej
      • to byl to jen Joke, nebo je Saskia opravdu dcera Borcha? jako asi by se to dalo předpokládat, ale jen chci vědět jestli mi něco uteklo?
        • Saskie je jeho dcera, alespoň to tbrdí ve Witcherovi 2
          • dík za info, dohrál jsem Witchera 2 cca 4 krát a tohle mi nějak úplně uniklo...
      • Geraltovi tak chtě, nechtě, přibude pár zlatých šupin do inventáře přísad *1*
        • Krescz
          nebo bude trojka s amazonkama *14* , kavky se muze divat

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit