Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • velice ale velice slabá hra, která je postavená na předvidatelných lekačkách. 4/10. Jde vidět, že stádo na Steamu je absolutně bez vkusu. Tohle by nevyděsilo ani mého psa....
    • Tak to je dobrej hlod tohle :D asi ho zahrnu do pristiho videa.
    • Ocelot
      "Co se mi nelíbí se nemůže líbit nikomu jinému, jinak je to ovce" GJ sněs svého psa
  • kubi-wan
    Jaktože hra, jejíž recenze vyznívá nadmíru pozitivně a tak, že prakticky nemá nedostatky (krom malý interakce, která se ale jiným "chodícím" titulům nevytýká), dostane sedmičku? Já vim, o čísle to neni... jen mě to zkrátka zajímá, aniž bych chtěl nějak prudit... Jde totiž asi o jedinou hororovku, kterou mám docela chuť si zahrát (aneb sbírání papírů, laciný lekačky a utíkání před monstrama neni nic, co by mě lákalo)...
    • to hodnotenie je podla mna udelene pocitovo. proste ok, mas dobru hru, budes sa pri nej kralovsky bavit(pri tejto skor bat :D), ale prejdes ju do troch hodin. a to sa neda ohodnotit o moc vyssie, lebo toho jednoducho ponuka na to kolko stoji malo. ale za mna mozem povedat, ze to bolo super.
  • Draken69CZ
    Kluci z HREJ si přečetli tuto recenzi a tady je jich reakce

    https://youtu.be/AA7SUwLgHQ4?t=1h2m20s
    • TheGGG
      kluci z hrej řvou víc jak pět pewdipajů, lucky že jsem měl ztlumenej zvuk, protože jsem se předtím koukal na hentai a rodiče byli doma...
      • *15* *15* *15*
    • Jojo je to bohužel tady poslední dobou zoufalé..
    • Tilwaen
      Urvalo mi to uši, ale jinak dobrý *1*
    • BoB.2
      Ty hade jsem se málem....
      • Mart9
        Díky za upozornění

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit