Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Holldir
  Jsem na vážkách. Hraju to chvíli projdu pár místností, seberu několik výtržků, něco si přečtu...sem tam se něco pohne, odletí, sem tam nějaká krysa či rádoby děsivé zvuky. No leknul jsem se jednou a to tehdy když jsem se v obýváku otočil od obrazu a za sebou vidím po mě mrštěné knihy. No po půl hodině to vypnu koukám třetí kapitola...no nevím v recenzi se píše něco o šesti či sedmi kapitolách no tak buď je ta hra velice krátká nebo první tři kapitoly jsou extrémě krátké a následující tři čtyři naopak desetkrát dělší. Lekavé scény? no opravdu mi to lekavé nepřijde. Kolikrát jsem měl spíše pocit, že jsme ve tmě do něčeho vrazil, něco rozbil než abych se toho leknul

  Příběh? chápu si, že to je vyprávěné jako amnesie tudíž formou papírů a maximálně tvorba díla hrdiny. Eh jestli tohle někomu přijde jako poutavý a zajímavý příběh budiž. Půl hodina úplné nudy. Uvažuji zda to ještě zapnout nebo rovnou smazat

  Grafické nastavení...podle mě silně nedomyšlené a přehnané a co je na steamu asi dosti nepřesné. Na max výkon při otočení kamery se mi to kolikrát zdá jak 10 fps...což je docela vtipné když uvážím, že nejnovějšího assasina jedu skoro na plné detaily s gtx 660
 • Můžeš nahodit pár tipů na dobrý hororový knížky z poslední doby?
 • FansLunacy
  U hry jsem se lekal, docela se mi líbilo, že to mělo určitej nástupo a hra to na vás nevychrlila najednou, což se taky cení u žánru. Co mě teda ale neuvěřitelně deptalo a měl jsem pocit, že to kvůli tomu i vypnu, bylo neuvěřitelný množství dveří .... Dveře, dveře, dveře, strop, dveře, chodba, dveře, obrazy, dveře, pak ještě dveře a když jsme prošli ještě jedny dveře, uviděli jsme těsně za dveřmi další dveře. Člověk je pak neskutečně vydeptanej už jen z tohodle faktu, a když pak za patnáctejma dveřma uvidíte postavu, po*erete se strachy a pak už vás zbytek hry deptá jen to, že vidíte dveře.

  Jinak hra měla atmosféru, neříkám že ne ... Ale byla postavená na né úplně originálních věcech a podle mě tam autoři uměle tvořily různé věci, aby tak vnutily hráči strach z hloupostí. Možná by bylo lepší méně vnucených poctiů strachu z leknutí a více pocitů úzkosti z nově objeveného příběhu. Ještě jsem nehrál horror, kde bych se bál sám sebe stejně jako okolí.
 • Horst_Fuchs
  Zpočátku to bylo zajímavý, vizuálně povedený ale...

  Hra neustále jen chrlí lekačky jako kulomet a kromě pár speciálních míst tu ani nelze umřít a tak pocit napětí rychle nahradil pocit "jedu si na vozíku v pouťovým domě hrůzy, tak jakou úchylárnu asi uvidím za tímhle rohem?"

  Supertuctový příběh tomu taky moc nepomáhá, hrdina to očividně nemá v hlavě v pořádku a během jeho pobýhání mezi halucenacemi se člověk dozvídá pár ošklivých věcí o sobě samém; ó jak originální. Ten je navíc podán tou nejotravnější možnou formou, čtením náhodně pohozených listin po okolí.

  Ale musím uznat, že ke konci to mělo opravdu vypečený lekačky, Za mě 6/10, dohrát a rychle zapomenout.
 • Chytráku srovnávám adventurní část, ale na druhou stranu chápu. že ne každý čtenář tohoto serveru oplývá dostatečným intelektem k pochopení základních vět.
 • https://youtu.be/0Ncnau8NnoY Řekl bych, že je to 2spooky4me *1*
 • *15* *15* *15*
 • Dalo by se ale říct, že toto je i původní záměr hororu - ne vyvolávat ukrutné situce, kde na vás bůh ví co vykoukne a vy v tu chvíli máte srdce až nad hlavou. Ale pouze vyvolat jakousi nejistotu a moment překvapení v něčem, v čem by jste to nehladali. Layers of fear si plánuji zahrát (hrál jsem pouze chvilku) ale ta hra mě zaujala, něčím ... má prostě velice dobrou atmosféru. Sám autor recenze ale našel nějvětší chybu - je zde málo přemýšlení - hra vás sama vede kam potřebuje, "hádanek" je zde tak nějako po skromnu. Očekávám zlepšení u další hry od tvůrců Layers of Fear.
 • TheGGG
  kluci z hrej řvou víc jak pět pewdipajů, lucky že jsem měl ztlumenej zvuk, protože jsem se předtím koukal na hentai a rodiče byli doma...
 • Jack1947
  Podle mně It Follows naprosto nevyužitej námět škoda mluvit, jinak dneska samé srajdy viz Forest a jiné jak se toho chopí amíci jde horor do hajzlu a to se občas zrodí něco parádního z ne AAA produkce...což je zase plus to jooo. I když ted dlouho nic nebylo což je škoda. (AAA produkce je jedna velká jímka to bez debat). Viz kriplovina typu Sinister 2 kdY ani 1 díl nebyl nic extra ale aspon to mělo hlavu o tonoucí se stébla chytá nudě Insidious3 už nemá ani smysl nic psát.
 • Jack1947
  Všichni to tak berou pod pojmem P.T takže už to asi tak i na věky zůstane apropoo tahle hra se nesnažila o nic jiného, než trochu postrašit poškádlit naše smysli to se víceméně povedlo.
 • Layers of Fear je prosťe horor z neuveritelne hutnou atmosférou a Ja očakávam že ďalší horor tohto typu bude nemenej kvalitný a ponúkne podobný zážitok ,aký som mal pri tejto hre !!!!
 • Humbuku nerozumiem ani ja. Je to kvalitna "hororova" zalezistost, ale na zadok sa z toho clovek urcite neposadi. Par krat si povies, ze je to skvele, ako sa to teraz zmenilo a ze tu a tam ta nieco necakane prekvapi a vystrasi, ale 60% hry je len chodenie po rovnakych chodbach. A strach? Ten si teda moc nepamatam...

  Tesne pred tym som dohral Somu a to je podla mna viac hororovejsia a atmosferickejsia zalezitost, ako toto.
 • Jojo je to bohužel tady poslední dobou zoufalé..
 • Tak ty horrory od TellTale si musím zahrát. Nějaké tipy?
 • to hodnotenie je podla mna udelene pocitovo. proste ok, mas dobru hru, budes sa pri nej kralovsky bavit(pri tejto skor bat :D), ale prejdes ju do troch hodin. a to sa neda ohodnotit o moc vyssie, lebo toho jednoducho ponuka na to kolko stoji malo. ale za mna mozem povedat, ze to bolo super.
 • Tilwaen
  Urvalo mi to uši, ale jinak dobrý *1*
 • Martyrs, tecka.
 • na festivalu :) Nejlepší film celého festivalu pro mě, možna to bude tím, že mě jediný bavil :D
 • Kdes viděl The Witch? Já jen že čekám na premiéru u nás, ale všiml jsem si, že spoustu lidí už to vidělo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit