Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pro mě naprosto výborná hra, která možná staví na "laciných" lekačkách ale má naprosto silnou atmosféru v originálně zpracovaném prostředí...(měnící se prostředí pouhým otočením kamery)

    9,5/10
  • Tak to je dobrej hlod tohle :D asi ho zahrnu do pristiho videa.
  • Jak zrušené PT? P.T. = playable teaser. Leda bys tím "zrušené" myslel, že to už nejde stáhnout, nebo že zrušili vývoj nové Silent Hill hry.
  • Zkus si to zahrát a uvidíš, ta atmosféra tam rozhodně je a dala by se krájet. Souhlasím ale, že lekaček je tam až příliš, i když některé jsou perfektní.
  • Mně to tedy děsivé přišlo dost, zvlášť pokud hrajete sami v noci a se sluchátky. Je to samozřejmě walking simulator, ale v porovnání s hrami od Telltale je to supersložitá adventure.
  • No něco na tom bude. Horror jako žánr mám rád (jsem spíše ten co vyrůstal na weird fiction a lekačky mi zas tolik nic neříkají oproti příběhu, takže ano, děsí mě i dobře zpracovaná pixelovina a hry typu Outlast= který jsem dohrál, mě od začátku do konce nechávají chladným, protože spíš mi to přišlo jako explicitní gore, a přitom to žádsný explicitní gore nebylo), a poslední dobrý film co jsem viděl byl Stáhni mě do pekla (to byla hrozná sranda a zároveň to umělo i děsit), což je dost smutné vzhledem ke stáří. Asijské školy duchařinek mě taky nechávají chladným, i když Fatal Frame byla jedna z nejlepších co jsem hrál... No, prostě s tou bídou souhlasím, ale neviděl bych to tak hrozně. A co se týče knih, tak tam už vůůůbec ne, naopak trh je přesycený a mezi tím vším se skutečně najdou klenoty i totální propadáky. Horror dnes i v minulosti v jakékoliv formě nejde házet do jednoho pytle a každý má na nich rád něco jiného. Někdo je na lekačky, někdo gore, někdo je na weird fiction...
  • Bože, taková cypovina... Poslední dobrej horror byl Rosemary's baby, tečka.
  • Stále nějak nechápu, proč je kolem téhle hry takový humbuk. Co jsem viděl gameplay videa, tak to z velké části staví na laciných lekačkách a místy to zoufale kopíruje P.T. Jenže P.T. bylo tak dobré a mělo takový dopad, protože to bylo něco nového, nečekaného. Na prostoru jedné chodby to dokázalo vybudovat silnější atmosféru a napětí, než jakýkoliv AAA horor za posledních 5 let. Tím, že to budou indie vývojáři do nekonečna kopírovat, místo toho, aby se prostě inspirovali v jeho minimalistickém designu, se z toho stane jen další hloupý trend, kterého budou mít lidi po 2 letech plné zuby.
  • Jack1947
    Kvalitní jednohubka která postraší... náplast za zrušené PT to ale moc velká nebyla takže jo 7/10 sedí jak prd-l na hrnec. *4*
  • první díl byl v pohodě, byl chytře napsaný, koncept originální.. další díly ždímačka na prachy samozřejmě ale jednička moc dobrej film
  • Rika nekdo kdo uznava Saw :D
  • Mart9
    Díky za upozornění
  • tak takový Babadook či The Witch jsou dle mého povedené horrory. Překvapení bylo i It Follows(škoda toho závěru. Herní horor je na tom poměrně špatně, to je pravda, nejlepší horror za poslední roky je první DLC k The Evil Within...
  • Horor je v hajzlu jako žánr i ve filmu, např. úspěch filmu Insidious 2 popřípadě další tvorby dnes již čistého komerčáka Jamese Wana o kterém se říká že to je spasitel moderního hororu (uznávám od něj akorát jedničku Saw, to byl klenot). Stádo s takovýmto vkusem pak bude hru jako Layers of Fear zbožňovat, to je jednoduchá matematika.. kdo neviděl nic lepšího, bude mu stačit i koňský lejno
  • Ocelot
    "Co se mi nelíbí se nemůže líbit nikomu jinému, jinak je to ovce" GJ sněs svého psa
  • velice ale velice slabá hra, která je postavená na předvidatelných lekačkách. 4/10. Jde vidět, že stádo na Steamu je absolutně bez vkusu. Tohle by nevyděsilo ani mého psa....
  • BoB.2
    Ty hade jsem se málem....
  • kubi-wan
    Jaktože hra, jejíž recenze vyznívá nadmíru pozitivně a tak, že prakticky nemá nedostatky (krom malý interakce, která se ale jiným "chodícím" titulům nevytýká), dostane sedmičku? Já vim, o čísle to neni... jen mě to zkrátka zajímá, aniž bych chtěl nějak prudit... Jde totiž asi o jedinou hororovku, kterou mám docela chuť si zahrát (aneb sbírání papírů, laciný lekačky a utíkání před monstrama neni nic, co by mě lákalo)...
  • Draken69CZ
    Kluci z HREJ si přečetli tuto recenzi a tady je jich reakce

    https://youtu.be/AA7SUwLgHQ4?t=1h2m20s

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit