Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jaké hodnocení třetí Dark souls dostalo? Děkuji za odpověď
    • Stezovani si na tohle ci ono se v textu recenze (mimo priznaneho fanboyovstvi "serie" a podivne skladanych vet v nichz jeden aby smysl pohledal) objevuje casto. A v zaveru je to naprosto logicky zpeceteno nalepkou—NAREZ! Napsal Jan Vrobel.

      Za sebe rikam DSIII nechat plavat pro lacine, kockopsoidni a fatalne recyklujici pojeti, co spis nez vrchol serie pusobi jako jeji 35. dil, nestojici na nicem sobe vlastnim. Souls hrami nepolibenym naopak doporucuji Demons Souls, Bloodborne, nebo vrcholne zpracovani konceptu v prvnich Dark Souls.

      Casopis za zakoupeni tak jako tak stoji, byt pro jine texty(!). Tudiz to s klidem proved a nazor na nazor Jana Vrobela si udelej po precteni sam.

      PS—Tohle cislo se vyrazne nepovedlo po tiskarske strance.
      • moc jsem tvůj příspěvek nepochopil. Je to takové zamotané. Docela mě zaujala poenta tvého příspěvku, ale...

        Takže to psal Vrobel, v recenzi to pomlouvá a pak napíše Nářez? Nebo co jsi se snažil říci?
        • Kdyz Jan Vrobel zrovna, pro jemu vlastni nostalgii, at uz vedome nebo nevedome, necituje marketingem do fanousku nainstalovana prohlaseni, tak si stezuje jednou na tohle a pak zase na tamto. S tim, ze ve finale vlastne nedokaze rict, ze by ve tretim dile schazelo neco z toho, co je mu osobne na Dark Souls cenne, takze to zakonci tak trochu rezignovane pusobicim verdiktem—NAREZ.

          Ten LEVEL si ale jeste porad muzete zajit koupit, precist a tou zkusenosti podeprene poznatky rozvadet v diskuzich ☻ Tak sup, sup, protoze ani diskutovana recenze se nenapsala sama a LEVEL se ze vzduchu taky nerodi.
    • Tilwaen
      Vcelku pozitivní.
    • Jack1947
      Jaké myslíš... vždyt to je Nářez! I když už trochu s odřenýma ušima.
    • residentevilfans
      Kup si LEVEL a uvidis *3*
  • fizola
    Prave som si ho priniesol a po rychlom prelistovani same dobre clanky, dalsi mesiac je o citanie na zachod zasa postarane
    • Nezapomeň si s ním na konci měsíce i utřít
  • DS mě moc nebere, ale tohle bude obálka roku *5*
    • Jo, DS má dobrej art. Škoda, že tvůrci DS nedělali Diablo 3, pak by to mohl být důstojný nástupce dvojky...
      • Diablo 3 se po výměně hlavní producera znatelně zlepšilo. Vytáhl jsem ho před týdnem po dvou letech a je to super.
        • Zlepsilo se pouze mechanikama, ale spatne udelanej svet stale zustava.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit