Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To si pochopil zcela špatně.
  • A jak? Nebo kde? V recenzich pise o svych soukromych aktivitach nebo co?
  • Vávrův komentář by se dal tentokrát shrnout do věty "nevím, co vlastně chci, ale štve mě, že to nemám".
  • Jack1947
    Ták, ale no, já bych nechtěl aby tam psal někdo odsud ( bez urážky , bruh)

    Prostě, nejste ještě tak zkušení, stejně jako bch já nechtěl mít někde nějakej sloupek a už vůbec ne někde kde to čtu... čtu to hlavně kvůli HW zajímavostem retra minulého století atp...

    Tohle by byl článek veskrze o flejmování a přilévání oleje do ohně. Muselo by se to podat nějak stravitelně noo.
  • Kdybych porovnal elektronickou verzi třeba Edge a Levelu, tak by to pro Level moc dobře nedopadlo. Je ale taky potřeba brát v potaz, kolik lidí si koupí el. verzi Edge a kolik el. verzi Levelu. Řekl bych, že rozdíl tam bude a ne zrovna malej. Tím pádem se asi investovat do nějaké lepší el. verze Levelu nevyplatí. Až budou prodeje el. verze Levelu na úrovni prodejů el. verze Edge, tak pak můžeme srovnávat. Já jsem rád, že Level vychází elektronicky aspoň v téhle formě - z hromadění časopisů už jsem fakt vyrostl a raděj si ho stáhnu do iPadu. Navíc je pohodlnější si vzít na dovolenou iPad s 20 čísly Levelu, než táhnout celej batoh papíráků.
  • Sem si vždycky myslel, že seš -píp- jen přes hry. Ale ty seš -píp- i normálně.
  • Na iPadu vypadá pořád stejně.
  • Draken69CZ
    Třeba na téma "Platformová (ne)snášenlivost aneb jak se nebát myši ani gamepadu"
  • Napsal jen proč toho člověka nemá rád. Politiku řešíš ty.
    Není podstatný o čem Vrobel mluvil, ale jak mluvil.
    To ani není mluva - to je blití.
  • Jack1947
    Ty bys tam taky mohl mít nějakej sloupek i když zatím nevím o čem... no kdyby tam měl Predátor sloupek tak by akorát klesla LEVELu popularita... takže radši ne.
  • Draken69CZ
    Já začnu kupovat LEVEL až tam bude mít Jack sloupek o komunikaci mezi hráči a LV na téma M+K lepší než gamepad.
  • Jack1947
    Nebud ývl a kup ho stojí za to spíše se vůbec divím že nemáš předplaceno ... takové parádní čtení nevychází každý den (bohužel).
  • Jack1947
    Snaží se držet, občas negativní změní v pozitivní *3* ale chápu není pro každého jak už se psalo navíc - není LEVEL jen o něm ale i onečem jiném.
  • asi čteme oba jiný časopis, Vávra píše negativní články skoro pořád, ale dobře se to čte
  • solomon.short
    Vavra a jeho clanky jsou fajn. Narozdil od tve cestiny
  • solomon.short
    Politiku do hrani taha Vrobel.
  • solomon.short
    Tak toto cislo vynecham. Vrobel a recenze?
  • Draken69CZ
    To jsou ty těžké jedovaté kovy co se dávají do levného inkoustu *15*
  • Zdá se to jenom mě nebo poslední čísla je gramáš časáku větší ? *1* Zdá se mi prostě těžší než před tím *1*
  • co sem taháš politiku? :))

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit