Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vávrův komentář by se dal tentokrát shrnout do věty "nevím, co vlastně chci, ale štve mě, že to nemám".
    • To si pochopil zcela špatně.
  • Draken69CZ
    Já začnu kupovat LEVEL až tam bude mít Jack sloupek o komunikaci mezi hráči a LV na téma M+K lepší než gamepad.
    • Jack1947
      Ty bys tam taky mohl mít nějakej sloupek i když zatím nevím o čem... no kdyby tam měl Predátor sloupek tak by akorát klesla LEVELu popularita... takže radši ne.
      • Draken69CZ
        Třeba na téma "Platformová (ne)snášenlivost aneb jak se nebát myši ani gamepadu"
        • Jack1947
          Ták, ale no, já bych nechtěl aby tam psal někdo odsud ( bez urážky , bruh)

          Prostě, nejste ještě tak zkušení, stejně jako bch já nechtěl mít někde nějakej sloupek a už vůbec ne někde kde to čtu... čtu to hlavně kvůli HW zajímavostem retra minulého století atp...

          Tohle by byl článek veskrze o flejmování a přilévání oleje do ohně. Muselo by se to podat nějak stravitelně noo.
  • solomon.short
    Tak toto cislo vynecham. Vrobel a recenze?
    • Jack1947
      Nebud ývl a kup ho stojí za to spíše se vůbec divím že nemáš předplaceno ... takové parádní čtení nevychází každý den (bohužel).
  • Zdá se to jenom mě nebo poslední čísla je gramáš časáku větší ? *1* Zdá se mi prostě těžší než před tím *1*
    • Na iPadu vypadá pořád stejně.
    • Draken69CZ
      To jsou ty těžké jedovaté kovy co se dávají do levného inkoustu *15*
  • Prosím, jen ne další Vávrovi recenze na noname filmy v Levelu (jak tomu bylo pár čísel zpět), ať si to píše na blog Warhorse studia. Díky
    • solomon.short
      Vavra a jeho clanky jsou fajn. Narozdil od tve cestiny
  • Kristepane, co dělá v Levelu Vrobel?
    Toho člověka jsem nemohl vystát už když psal ty svý pubertální výlevy do score, ale po tom co předvádí v souvislosti s "uprchlickou krizí"... Uaaaa
    No párkrát jsem si Level po restartu koupil, ale dokud pro vás budou psát individua jako Vrobel, tak ode mne neuvidíte ani korunu.
    Je mi jasné, že se kvůli mně nikdo nezblázní, ale třeba se nás najde víc.
    • solomon.short
      Politiku do hrani taha Vrobel.
      • A jak? Nebo kde? V recenzich pise o svych soukromych aktivitach nebo co?
    • co sem taháš politiku? Uprchlická krize se nás netýká, žádní uprchlíci k nám nechtějí a i ty co nám přerozdělí odtud utečou do Německa. Skutečný problém je Ovar na hradě, kterého na provázku vodí páni z Kremlu. Ovar fašizuje společnost, protože fašizovaná a radikalizovaná společnost oslabuje celou Evropu. Pro Rusko je rozhodně lepší mít 20 malých rozhádaných států než jeden velký silný stát, který je schopen třeba uvalit efektivní sankce.
      Takže klidně nečti level nebo games. Myslím že to každému bude uplně jedno.
      • Napsal jen proč toho člověka nemá rád. Politiku řešíš ty.
        Není podstatný o čem Vrobel mluvil, ale jak mluvil.
        To ani není mluva - to je blití.
      • co sem taháš politiku? :))
      • Jack1947
        Ted si urazil našeho prezidenta který je od Havla jeden z nejlepších a je to opravdu prezident pro národ

        (By se dalo skoro říct od Masaryka... prostě uctyhodnej člověk jen přišel na křeslo moc pozdě no tak tam stráví trochu důchodu...) Lepší než ten zmetek Neklaus...
        • Sem si vždycky myslel, že seš -píp- jen přes hry. Ale ty seš -píp- i normálně.
  • Elektronická verze docela hrůza. Podívejte se prosím na Respekt, jak to má vypadat. Děkuji.
    • Kdybych porovnal elektronickou verzi třeba Edge a Levelu, tak by to pro Level moc dobře nedopadlo. Je ale taky potřeba brát v potaz, kolik lidí si koupí el. verzi Edge a kolik el. verzi Levelu. Řekl bych, že rozdíl tam bude a ne zrovna malej. Tím pádem se asi investovat do nějaké lepší el. verze Levelu nevyplatí. Až budou prodeje el. verze Levelu na úrovni prodejů el. verze Edge, tak pak můžeme srovnávat. Já jsem rád, že Level vychází elektronicky aspoň v téhle formě - z hromadění časopisů už jsem fakt vyrostl a raděj si ho stáhnu do iPadu. Navíc je pohodlnější si vzít na dovolenou iPad s 20 čísly Levelu, než táhnout celej batoh papíráků.
  • Jack1947
    Nejlepší herní tištěný plátek vůbec, čte se jedna básen. ( Dokonce i ten Vávra není tolik negativní jak bývá zvykem noo i když na Pixelartu se zhodneme oba). Plakát supr za předpokladu teda že bych si polepil všechny zdi těmihle skvělými výtvory. Jen tak dál supr práce... jen škoda že je tak málo stran nebo se to šte tak rychle ? *3* *5*
    • asi čteme oba jiný časopis, Vávra píše negativní články skoro pořád, ale dobře se to čte
      • Jack1947
        Snaží se držet, občas negativní změní v pozitivní *3* ale chápu není pro každého jak už se psalo navíc - není LEVEL jen o něm ale i onečem jiném.
    • Ty ses taky "plátek" prosim te.
      • Jack1947
        Ááá náš místní učitelskej dorazil...

        Nechtěl jsem psát časák, protože to už je staré.. plátek není nic urážlivého..
        Je to právě plátek takové nic přesto malý vzrůstem ale velký duchem... SCORE je takové barevné velké nic nic tam není 160stran hyřící barvičkami . SCORE je herní Bulvár Level je herní info... ( nejen herní).
    • Draken69CZ
      Jestli čteš jak píšeš tak předpokládám že si teď dočetl Level z ledna.
      • Jack1947
        Právě že čtu možná až zbytečně moc rychle no... *7*
      • Veskoslav
        Kterého roku? *1*
  • Jak vůbec dopadla anketa o preferencích lidí? Budou nakonec zveřejňovat nějaký výběr z těch dat? Neví někdo?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit