Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • FattyPillowFan
    jo nowej doomik žradlo nejwetší IDsofťackej masakr motorowou pilou takle se dělaj hry!!
    • Wtf.
      • Neres, je stejne tupy jako jeho idol
  • Tu je 20 minút zo singleplayeru : https://www.youtube.com/watch?v=exFlzr8ZuLk

    Nevyzerá to zle, som rád, že sú tam aj skryté miestnosti a levely nie sú len koridory, ale aj tak ma zatiaľ viac zaujal Shadow Warrior 2 ako nový Doom
    • Veskoslav
      Se těším na oboje. Jenom škoda, že se neví, kdy SW2 bude mít datum vydání. Tam se bojím ještě posunutí.
      • jamar28
        Mně už to nedá. Jak je možné, že POKAŽDÉ, když napíšeš příspěvek do diskuse, tak ať je to cokoliv, máš tam desítky negativních hodnocení, ačkoliv tolik lidí ani v diskusi není? Už mi to vrtá hlavou docela dlouho. :D
      • Zatiaľ len ohlásili jeseň 2016
  • C-BEAM
    nebude to špatná hra i když jak se dívám na gameplay tak půjde vpodstatě o rozšířený Doom3, čili zase totéž industriální jakože scifi prostředí které najdeme v každé druhé scifi hře, tmavé chodby jedna jako druhá. Na starém Doomu bylo fajn, že hráč mohl vyběhnout mimo komplex a vše bylo více otevřené, místy hra poskytla doslova obrovské prostory (Doom2), zde jsou ty koridory oproti D3 sice trochu větší ale pořád je to všechno stísněné, tmavé a tak nějak okoukané ještě před tím než to vyšlo...
  • TheGGG
    radši nové CoD...
    • tak tys tomu nasadil jako vzdy korunu .. na to sem se tesil celej vecir jakej vejblitek zase vyplodis ..jinak nove cod uz se ohlasilo ..Call of Duty: Infinite Warfare...originalni nazev :D
      • A každý další díl už vlastně bude mít stejný název. *15*
        • TheGGG
          aspoň bude prodavač v obchodě vždy vědět co po něm chci...
          • ale jen v doprovodu rodicu *3*
      • TheGGG
        já vím, těším se a to hodně... v minutě CoD je víc akce a napětí než v hodině dooma...
        • salty
  • koukam bethesda nema dost dokakavani vlastnich znacek tak se vrhla na ID......
  • Magister_Peditum
    Mulťák dle všeho docela zvorali, takže nezbývá než doufat, že singlu se tohle vyhne.
    • Jaksi nevidím nic zvoraného z objektivního hlediska. To, že patříš k těm, kteří by mermomoci chtěli mít z Dooma Quakea je čistě tvá věc.
      • Magister_Peditum
        Zajímavé, sám se pasuješ za objektivního hodnotitele, zatímco mě suneš do pozice subjektivního... OK. *15*
        • Spíš se tak nějak snažím, samozřejmě že nejde být úplně objektivní. Nikam Tě sunout nemusím, na multiplayeru není nic rozbitého, ani level design nebo balanc. Tudíž pokud napíšeš, že "mulťák zvorali",tipuju, že Ti vadí, že se nehraje jako Quake a to na základě toho, že tahle výtka bývá nejvíce zmiňována v diskuzích... subjektivní výtka. *4* Ale možná s tím máš jiný problém, to fakt nevím.
          • Magister_Peditum
            Rozbitej je, třeba ten OP démon, do kterýho se může hráč proměnit, nebo nevyváženost jednotlivých zbraní... zjednodušení sbírání nábojů a brnění...
            • Démon je nejsilnější power up ale dá se mu efektivně kontrovat buď Gauss Canonem nebo boostem (Quad Damage nebo Haste). Přinejhorším koncentrovanou palebnou sílu od většiny týmu taky nevydrží. Samozřejmě nesmí mít člověk tu smůlu, že ho potká zrovna za rohem.

              Žádná brutální nevyváženost rozbíjející hru není. Jen je třeba používat zbraně efektivně, k účelu, ke kterému jsou stavěné. Například si všichni stěžují na slabost HAR. Stačí si uvědomit, že se jedná o zbraň na střední vzdálenost a podle toho se chovat, udržovat si odstup a mít pokud možno navrch, doslova. A boreček s raketometem má smůlu.

              Zjednodušeným brněním fakt nevím, co myslíš. Náboje holt musí být univerzální, pokud se rozhodli použít systém loadoutů při spawnu místo zbraní rozesetých po mapě, dává to smysl. Asi by na to šlo naroubovat unikátní munici pro jednotlivé zbraně, pro každou zbraň by se objevovala třeba na několika místech na mapě. Jenže co bylo vidět v betě, těch míst s municí zrovna moc není, určitě ne tolik, aby to pokrylo všechny možné zbraně a na několika místech. Tak to prostě udělali tak. Hru to nerozbíjí.
    • Nepřijde mi že by ho zvorali...mě teda dost bavil *4*
    • Kategoricky nesouhlasím, hrál jsem betu a je to prostě starý dobrý QUAKE. Jedinou námitku mám, že každý hráč má už předem nastaveny zbraně tudíž, žádné sbírání během zápasu se nekoná. (Jen ty ultimativní: BFG, PlasmaGUN, Motorovka) Docela to přichází tím o zajímavé momenty ale jinak ten mulťák je nářez. Doporučuji si to někde zkusit.
      • Jako Quake to působí možná prvních 5 minut, pak se dostaví realita - slátanina Halo a Cod, která se snaží tvářit strašně hardcore a old-school...
      • Magister_Peditum
        Kdyby to byl starý dobrý QUAKE, tak řeknu super, ale to se bohužel nestalo. Je to spíš další variace na CoD.
      • S Quakem to ma spolecne JENOM zbrane. Tempo hry, fyzika.. uplne jina hra. Celkem me to i bavilo, ale rict o tom, stary dobry Quake... ten se chudak obraci v hrobe.
      • no tak ja uz ho hral a musim rict ze sem si z neho moc neukap :/ radeji si pockam na nove ut ..nevim proste sem od sve oblibene serie a vlastne prvni hry co sem kdysi pred 20+lety hral ..cekal vic ,syrovejsi , temnejsi.. atd ..proto asi tak prskam,,pac mam tu serii rad a tohle me zatim nejde pres zuby *7*
    • mrkni na twitch ..ted tam kreativni noob a jeho pritelkyne hrajou singl ... blici pytlik sebou *1*
  • Sr_Lobo
    Prosím prosím! Neudělejte z toho mulťák akorát s botama *13*
    • myslim ze uz se stalo , demoni navic vypadaji dost uboze , level disaJn taktez ,ukoncovaci komba omrzeli po 10 minutach ,ale v brutal doomu si to uzivam porad :/ navic kdyz jezabijes vypadnou z nich zlatacky a modrasky a kdyz jich zabijes dost mozna dostanes i zlateho bludistaka :D..proste tohle ne , toy story s moba srack..u ....no nic tak se zase vracim k doom 1 multak a doom 3 coop :) ..skoda tak si po tech 20+letech dalsiho dooma neporidim *2*
      • Zase soudit hru dle pár ukázek a nedodělané bety... To che opravdu koule.
        • jaky zase koule ?..tak nevim vidim mesice dopredu infantilne tvarici se potvory , rikam si ok vypadaji tragicky ,pak par traileru ,fajn.. potom e3 gameplay - no nebylo to tak zle,nasleduje uzavrena -otevrena alfa /beta multaku, coz sem si zkusil ,,no zazil sem lepsi fajn.. a ted cca pul hodky singlu kde do toho kafra nakej americkej vidlak ,kde ukazuje jak za pomoci motorovky ziskat par zlataku z infantilni potvory ..tak informaci docela dost nehlede na tu medialni masaz ,vyjde to 13 kvetna??tak co jeste chces? bylo toho malo ?..podle ceho se rozhodli o koupi /nekoupi ostatni ?,,.osobne se mi to zatim moc nelibi... jeste pockam na recenze , par slev asi taky minu a az za pul roku /rok nebudu mit po vecerech nad cim masturbo**t.. tak si to z nudy koúpim (rozumej stahnu) a treba si to i uziju *3* *1*
  • tak po pul hodce ukazek na twici doom 4 singl , sem to musel vypnout ..tohle je fakt otres *7*
  • nevím jestli to prekona geniální doom 3. hlavne se mi nelíbí ty otevrene levely, ja chci peknej koridor ktery k tomu proste patrí
  • Přijde mi to nějaké pomalé...a ty "fatality".. no nevím, nevím...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit