Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Femto
    Na druhou stranu uvést na E3 kartičky, to chce taky dost odvahy. Ti hoši z CDP neznají asi hambu. Vedle Last Guardian tu máme kartičky od CDP. *15*
    • Vedla Last Guardian na E3 bolo uz kdeco, napriklad aj Alan Wake ci Uncharted 2 :-)
    • Morraw
      V tom případě ať je stydno taky Bethesdě za TES Legends.
      • Femto
        to si piš že jo, ale tam je mi to jedno. Universum Zaklínače mám docela rád, takže vynášení postav na hrací desku z toho universa mi připadá daleko větší fail než neosobní TES.

        Ale tak chlapci s avatarem Ciri jsou určitě spokojeni. Pustí GoT, pak zahrají kartičky a je to .)
        • Morraw
          Femto, já doufám, že na příští E3 budeš figurovat jako hlavní cenzor a nepatřičným hrám nedovolíš prezentaci. Já už fakt nechci vidět žádne karetní hry vedle mnohem lepších titulů *9*
    • Když jsme u tý hanby, jak dlouho se s tím last Guardianem patlaj? Devět let nebo víc?
      • Hlavně už to očividně hrál, když si je tak jistý...
    • Veskoslav
      Ne, ty nejsi vůbec otravný:) Last Guardian. Kolik let vývoje? 10?
  • Veskoslav
    Jinak označení Gwent: The Witcher Card Game je pouze v anglicky mluvících zemích. Všichni ostatní mají Gwint, což je docela zvláštní:)
    • PreidaQ
      A komu to pořád cpeš?
      • Veskoslav
        Zdá se že redakce to stejně ignoruje, tak možná jim? *7*
        • Femto
          Redakce tě určitě vyslyší, jelikož tě má ráda asi jako všichni zdejší diskutující.
          • Veskoslav
            Za to Apple a DS fanatika tady všichni zbožňují:)
            • Veskoslav
              Zív. Nuda. Vymysli si něco nového:) Socka z Ostravy je už ohraná. Předpokládám, že ty jsi pro změnu nějaký hlupý Čecháček:)
            • Femto
              a ještě mám zaplaceného Tidala v hifi kvalitě. Tož každý není chudý žebrák z Ostravska :)
  • KrPa
    Tady je podrobná analýza prezentace:
    https://youtu.be/GIwGOTO6Zxk
  • Femto
    jo, kartičky tu ještě nebyly. Tady to vypadá na dojme krávu, dokud ještě něco dává. Teď nevím, které universum je více zničené, jestli Ice and Fire či Zaklínač. Co myslíte?
    • bez si prosim te vyh0n1t nad Dark Souls a prestan tady otravovat fanousky.
      Nesnasim jak Dark Souls, tak Zaklinace - ale pokud bych si mel vybrat, tak radsi neco, co dava smysl
    • Ani jedno, Zaklínač i Game of Thrones jsou super, chyba je na tvojí straně přijímače *4*
      • Femto
        jo úplně skvělé. Hlavně Malíčkovy teleporty, že jo? Během dvaceti minut procestuje celé Zapadozemí :D
        • Zrzzek
          Že by se čas posunul? Máme záběr, pak je střih a další záběr se může odehrávat o několik dní později... Chápeme?
    • VergiliusGrey
      Za mě Ice and Fire. Zaklínač mi přijde pořád celkem ok a když byly ty karty zábavný ve W3, tak proč si je nezahrát jen tak mimo.
    • KrPa
      Cože? Proč proboha Ice and Fire?
      • Femto
        asi kvůli poslední pěti řadám seriálů. Musím se docela smát tomu hypu, když vidím seriály jako Peaky Blinders. Tak ale člověk s avatarem Ciri si v tom musí libovat .)
        • KrPa
          A to to ma s tim sakra spolecneho? Jak muzou karty poskodit zaklinace? Kdyz si to komunita preje a vznikali i nelegalni verze karet?
          • Femto
            Že by o nějakou prestiž, zachovaní nějaké úrovně?
            • Pokud trváš na provázání loru a ne jenom na parazitování na jménu toho univerza, tak v tom případě jak ho ničí primárně multiplayerová karetní hra, o jejíž vedlejší SP kampani ani nevíme, jestli bude přímo napojená na ten svět? A třeba takový DS komiks v tom případě taky neprochází...
            • Femto
              Jak to může znehodnocovat universum, když to do universa nepatří?
            • KrPa
              Femto: A proto Ubi uvedlo Watchdogs 2 *1*
            • A co to záleží na tom, jestli to dělali stejní vývojáři? Univerzum to znehodnocuje stejně, ne? A když vydavatel vezme podobu bossů a brnění z jedné hry a nazve ji "něco SOULS", tak si to běžný hráč samozřejmě spojí s univerzem Dark Souls, právě kvůli tomuhle spojení si to taky většina hráčů stáhne a zahraje. Jenže pro tebe jsou holt série, co adoruješ a série, které ti zvedají žluč a tak to musíš ventilovat u každého článku.

              Edit: A když už jsme u toho rýžování, tak tohle https://www.kickstarter.com/projects/steamforged/dark-soulstm-the-board-game a tohle https://www.amazon.com/Dark-Souls-1-George-Mann-ebook/dp/B01CTEKBVM se samozřejmě taky asi nepočítá...
            • Femto
              a ono snad tu mobilní hru dělalo FS. Ona ta hra snad má nějaké spojitosti se světem Dark Souls. Má to společné lore či něco společného. Pověz mi nějaké styčné body.
            • Veskoslav
              Hlavně se proklikej Femťáčku:)


              Scare, ale to nemůžeš, to je DS, to se znehodnotit přece nedá, nejdokonalejší univerzum:)
            • Dávám příklad dalšího "znehodnocování" prestiže a úrovně jiného univerza
            • Femto
              Co sem cpeš produkt od Bamca?
            • A že v tom případě nevidím podobný komentář od tebe třeba tady? http://games.tiscali.cz/oznameni/mobilni-akce-slashy-souls-ma-fanouskum-zkratit-cekani-na-dark-souls-iii-271827 Jestli to nebude prostě tím, že nějaké univerzum ti leží v žaludku a hejtuješ ho u každého článku?
  • fallanga
    Samostatný gwint jsem si přál od doby co jsem ho v Zaklínači hrál poprvé. Teď jen doufám, že to nijak nepokazí.
    • Lukyz
      Přál jsem si naprosto to samý, jen bych rád viděl i verzi pro Android.
      Trochu mě zaráží ilustrace karet, které ve hře byly krásně ručně malované, ale tady vypadají až přehnaně inspirované konkurencí od Blizzardu, tak snad tenhle přístup ještě přehodnotí.

      Uvidíme co na to hráči během bety, ale určitě nebudu jediný, koho to bije do očí.
      • Mne sa práve nový štýl páči viac - ten čo je v Zaklínačovi 3, tak tam to sedí, ale ako samostatný titul zameraný len na karty, mi sedí viac ten nový.. ale aj tak čo som videl, tak je tam dosť aj artov na niektorých kartách, čo boli aj v trojke
      • Veskoslav
        No nevím, když se podívám na obrázek 6, tak to vypadá stále na malované karty obzvlášť ty monstra jako Wyverna atd.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit