Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • KrPa
    Kecy + kratky gameplay
    http://www.ign.com/videos/2016/06/15/gwent-developer-interview-ign-live-e3-2016
  • Zrzzek
    Že by se čas posunul? Máme záběr, pak je střih a další záběr se může odehrávat o několik dní později... Chápeme?
  • Zrzzek
    Kolik jsem se pazaaaku v KotORu nahrál... Přitom taková blbost *1*
  • Ty jo ten trailer Night to Remember... To je dobrý mindfuck. *1* *1* A já si pořád říkal - jak to že to není v základní hře tohleto...
  • V tomhle prý má být kampaň (čekám od toho karetní Puzzle Quest). Takže plnění questů by mohla být alternativní motivace k tomu hrát dál.
  • Cloveka spise bavilo vyhravat nove karticky, ale samotna karetni hra tak dobra nebyla. Po chvili zacala byt dost nudna.
  • Morraw
    Femto, já doufám, že na příští E3 budeš figurovat jako hlavní cenzor a nepatřičným hrám nedovolíš prezentaci. Já už fakt nechci vidět žádne karetní hry vedle mnohem lepších titulů *9*
  • Vedla Last Guardian na E3 bolo uz kdeco, napriklad aj Alan Wake ci Uncharted 2 :-)
  • Mne sa práve nový štýl páči viac - ten čo je v Zaklínačovi 3, tak tam to sedí, ale ako samostatný titul zameraný len na karty, mi sedí viac ten nový.. ale aj tak čo som videl, tak je tam dosť aj artov na niektorých kartách, čo boli aj v trojke
  • treba mne se líbila karetní hra ze hry rage. škoda že to nevydali na mobilní platformy
  • Veskoslav
    GoG/CD Projekt už posílají pozvánky na registraci do bety. Je to na Xbox One a Pc:)
  • je to Gwint btw.
  • KrPa
    Jaky pazaaak? Spolecne to ma jen tak ty karty. Pazaak je tak vykradacka vingt-et-un
    https://cs.wikipedia.org/wiki/Jednadvacet
  • vykradený Pazaak, který je zase vykradeným BlackJackem. Zbytečná minihra, jejímž cílem je natáhnout hratelnost už tak příliš natahované hry. Jako udělal jsem si ten quest, kdy jsem hrál v tom bordelu a všechny porazil, ale že by to stálo za to? To ne.
  • Hlavně už to očividně hrál, když si je tak jistý...
  • Femto
    to si piš že jo, ale tam je mi to jedno. Universum Zaklínače mám docela rád, takže vynášení postav na hrací desku z toho universa mi připadá daleko větší fail než neosobní TES.

    Ale tak chlapci s avatarem Ciri jsou určitě spokojeni. Pustí GoT, pak zahrají kartičky a je to .)
  • Morraw
    V tom případě ať je stydno taky Bethesdě za TES Legends.
  • No teda, že jim to ale trvalo. Už jsem si říkal, že je komunita sežere.:D
  • Odulin
    Pro mě super zpráva. Gwint se mi líbil, jen jsem k němu čuchnul. Karetek mám hafo, ale tohle je svěží závan. Jsem zvědavej co s tím udělaj, přeci jen to bude chtít trochu víc, než co bylo ve hře. Držím palce.
  • Když jsme u tý hanby, jak dlouho se s tím last Guardianem patlaj? Devět let nebo víc?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit