Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Odulin
    Pro mě super zpráva. Gwint se mi líbil, jen jsem k němu čuchnul. Karetek mám hafo, ale tohle je svěží závan. Jsem zvědavej co s tím udělaj, přeci jen to bude chtít trochu víc, než co bylo ve hře. Držím palce.
  • No teda, že jim to ale trvalo. Už jsem si říkal, že je komunita sežere.:D
  • fallanga
    Samostatný gwint jsem si přál od doby co jsem ho v Zaklínači hrál poprvé. Teď jen doufám, že to nijak nepokazí.
    • Lukyz
      Přál jsem si naprosto to samý, jen bych rád viděl i verzi pro Android.
      Trochu mě zaráží ilustrace karet, které ve hře byly krásně ručně malované, ale tady vypadají až přehnaně inspirované konkurencí od Blizzardu, tak snad tenhle přístup ještě přehodnotí.

      Uvidíme co na to hráči během bety, ale určitě nebudu jediný, koho to bije do očí.
      • Mne sa práve nový štýl páči viac - ten čo je v Zaklínačovi 3, tak tam to sedí, ale ako samostatný titul zameraný len na karty, mi sedí viac ten nový.. ale aj tak čo som videl, tak je tam dosť aj artov na niektorých kartách, čo boli aj v trojke
      • Veskoslav
        No nevím, když se podívám na obrázek 6, tak to vypadá stále na malované karty obzvlášť ty monstra jako Wyverna atd.
  • Krescz
    no netvrdil bych, že je to dojení krav, spíš bych řekl, že ta hra vzniká na podněty hráčů :D ostatně je to docela dobrá karetní hra, o kterou je zájem *3* ....viz. ten incident s Gwintem online když před rokem vycházel Zaklínač
  • treba mne se líbila karetní hra ze hry rage. škoda že to nevydali na mobilní platformy
  • Ty jo ten trailer Night to Remember... To je dobrý mindfuck. *1* *1* A já si pořád říkal - jak to že to není v základní hře tohleto...
  • Veskoslav
    GoG/CD Projekt už posílají pozvánky na registraci do bety. Je to na Xbox One a Pc:)
  • KrPa
    Tady je podrobná analýza prezentace:
    https://youtu.be/GIwGOTO6Zxk
  • Veskoslav
    Jinak označení Gwent: The Witcher Card Game je pouze v anglicky mluvících zemích. Všichni ostatní mají Gwint, což je docela zvláštní:)
    • PreidaQ
      A komu to pořád cpeš?
      • Veskoslav
        Zdá se že redakce to stejně ignoruje, tak možná jim? *7*
        • Femto
          Redakce tě určitě vyslyší, jelikož tě má ráda asi jako všichni zdejší diskutující.
          • Veskoslav
            Za to Apple a DS fanatika tady všichni zbožňují:)
            • Veskoslav
              Zív. Nuda. Vymysli si něco nového:) Socka z Ostravy je už ohraná. Předpokládám, že ty jsi pro změnu nějaký hlupý Čecháček:)
            • Femto
              a ještě mám zaplaceného Tidala v hifi kvalitě. Tož každý není chudý žebrák z Ostravska :)
  • KrPa
    Kecy + kratky gameplay
    http://www.ign.com/videos/2016/06/15/gwent-developer-interview-ign-live-e3-2016

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit