Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Magister_Peditum
    Tahle hra mě asi nejvíc potěšila. Je na ni vidět obrovský posun kupředu.
  • walltar
    Sakra, jak já se na tohle těším... Pro mě asi nejzajímavější věc z celé E3 *1*
  • Tak jsem si všimnul prvního zjednodušení hry. Při střelbě s lukem už evidentně nejste penalizováni, když držite tětivu napnutou příliš dlouho :( snad tam takových věcí nebude moc.
    • Lenny
      Toho bych se nebal. Mozna je postava pro potreby prezentace jen naboostovana statama tak, ze tohle omezeni v podobe rozhozeni mireni zkratka nestihne prijit. Stejne jako treba nahla regenerace zivotu v case 4:45. Navic jsem si nevsiml, ze by v prubehu videa nejak moc dlouho drzel luk napnuty. Verim, ze si prijdes na svy ;-)
      • walltar
        Případně na to bude tak do týdne mod, protože pochybuju, že by se to komunitě líbilo. *1*
    • a sekání mečem do dřevěné brány taky nemá smysl krom zničení meče.
  • Paulcz
    Těším, hlavně mě zajímá jestli se dá dělat ve hře více věcí, jestli nějak pohnuli se světem, questy, události, zda změnili systém bitev (nekonečně se spawnující nepřátelský armády byl vopruz) a tak :)
    • walltar
      Celkem dost toho je i na tomhle videu... https://www.youtube.com/watch?v=bbrnPtybNd4
    • XorxoxTalarius
      Podle toho co psali i tady na Tiscali, tak tech zmen je tam opravdu hodne, od moznosti spravy vlastnich statku az po questy a tak dale ...
  • Vím, že to není úplně tak k tématu (na dvojku se nakonec extrémně těším), ale proboha jeho, musí ta dementní reklama na KFC být tak extrémně nahlas? Ok, nějaká reklama živí server, ale fakt je nutné nám ji rvát do krku jak to jenom jde?
    • Tak to blokuj, ať jim to dojde, že tim jenom odrazujou lidi.
  • XorxoxTalarius
    To vypadalo velmi povedene, pokud by sli ty hradby rozsekat trochu vic vubec bych se nezlobil, tedy do momentu nez bych mel platit za opravy :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit