Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kozy
    Jestli máte rádi M&B, tak sledujte taky tuhle hru. Je to od tvůrců hodně populárního cRPG módu.
    https://www.youtube.com/watch?v=cC2npitkEmc
    • XorxoxTalarius
      No pokud to bude jako Life is Feudal, tak od toho dam ruce pryc. Pokud si nemuzu normalne vytvorit vlastni hru bez toho abych musel mit licenci navic pro server (plus ho pokazde zapinat/vypinat/opravovat, misto aby se vytvoril na clientovy ze ktereho hraju). Pripadne jeste vetsi moderni nesvar, zaplat si server u nas *11*
      Maji nejakou stranku kde se dozvim ze to muzu hrat jako M&B uplne sam, nebo treba jenom s partou kamaradu?
    • Tuhle hru sleduji už delší dobu. Vypadá to, že oproti M&B bude možnost volného pohybu bez nutnosti strategické mapy k přesunu. Dále komplexnější bojový systém, kdy se nebude útočit jen ze 3 směrů, ale zbraň se bude moci naklonit do jakéhokoliv úhlu a pak seknout... Stavění měst a hradů vypadá taky velmi lákavě. *14*
    • Tilwaen
      To vypadá skvěle; jak to, že mi to uniklo?
      • Protoze jsi hloupa nana
      • Kozy
        Původně se to jmenovalo Melee: Battlegrounds a nevyšel jim kickstarter.
    • Paulcz
      No safra :) Navíc mají vlastní engine, z traileru jsem to tipoval na CryEngine a ono ne, prostředí i nasvětlení hodně pěkné.
  • Proti statickýmu oťukávání v Kingdom Come nebe a dudy. Takhle má vypadat středověká bitva - řež hlava nehlava, a ne aby tam kolem sebe kroužili 2 blbci pět minut a čekali kdo kam sekne. Tim nechci nějak snižovat Vávrovo dílo, ale někdy prostě ten přehnanej realismus jde na úkor efektivnosti a zábavy.
  • Vím, že to není úplně tak k tématu (na dvojku se nakonec extrémně těším), ale proboha jeho, musí ta dementní reklama na KFC být tak extrémně nahlas? Ok, nějaká reklama živí server, ale fakt je nutné nám ji rvát do krku jak to jenom jde?
    • Tak to blokuj, ať jim to dojde, že tim jenom odrazujou lidi.
  • walltar
    Sakra, jak já se na tohle těším... Pro mě asi nejzajímavější věc z celé E3 *1*
  • Magister_Peditum
    Tahle hra mě asi nejvíc potěšila. Je na ni vidět obrovský posun kupředu.
  • Nejvíc hodin v mém životě jsem nahrál na Mount and Blade. Bannerlord je moje nejočekávanjší hra do doby, než bude další díl bannerlord...
    • Myslím další díl Mount and Blade...
  • Llour
    Já odhaduji Q2 2017, cokoliv dřív by byl malý zázrak. Plus je dobré vědět, že si nebudeme muset pořizovat blood DLC za 10 éček (co CA??) . Tohle je jistá předobjednávka *3*
    • Ať to vypadá sebelépe, tak bych nepředobjednal nic. Radši počkám až to bude hotové a uvidí se.
  • Inquisitor
    Moc pěkný, moje nejvíc očekávaná hra. Jenom by mě zajímalo, jestli půjde hrad poškodit víc, než jenom shodit ochozy.
    • bylo by fajn třeba katapultem probourat bránu, ale nějaké bourání zdí bych tam nerad viděl. Při dobývání hradů šlo totiž hlavně o to zničit právě ty ochozy/cimbuří/podsebití, aby se obránci nemohli za ničím krýt. Bourání hradeb byl spíše úkol pro podzemní kopáče. Katapultem totiž hradu fakt nezničíš *3*
    • walltar
      Já bych řekl, že moc ne... Bylo tam i na videu vidět, jak projektil zasáhl zeď a nic se nestalo.

      Plus by to asi už chtělo pěkně složitou fyziku na to aby to nevypadalo hrozně.
      • Llour
        Já bych řekl, že to nějak půjde. Už dnes máš ve strařičkém Warbandu mod, kde simultálně dokázali bořit zdi. AI tou dírou ale logicky neumí projít. Nebyla tak vůbec koncipovaná.
  • Líbí se mi to mrtě. Ale doufám, že něco udělají v singlu playeru se světem, aby nebylo potřeba stovky hodin dělat dokola ty samé questy a bitvy aby se člověk posunul dál. Pro mě to bylo nehratelné, tak jsem hrál jenom multiplayer (a určitě nejlepší byli napoleonské války, dal jsem to snad za všechny typy vojáků, jen škoda že už ty velké servery umřely).
  • Luxus!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit