Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • No jo, ale až příští rok = http://www.mnbl.eu/bannerlord-pravdepodobne-az-pristi-rok/
  • bylo by fajn třeba katapultem probourat bránu, ale nějaké bourání zdí bych tam nerad viděl. Při dobývání hradů šlo totiž hlavně o to zničit právě ty ochozy/cimbuří/podsebití, aby se obránci nemohli za ničím krýt. Bourání hradeb byl spíše úkol pro podzemní kopáče. Katapultem totiž hradu fakt nezničíš *3*
  • Proti statickýmu oťukávání v Kingdom Come nebe a dudy. Takhle má vypadat středověká bitva - řež hlava nehlava, a ne aby tam kolem sebe kroužili 2 blbci pět minut a čekali kdo kam sekne. Tim nechci nějak snižovat Vávrovo dílo, ale někdy prostě ten přehnanej realismus jde na úkor efektivnosti a zábavy.
  • Ať to vypadá sebelépe, tak bych nepředobjednal nic. Radši počkám až to bude hotové a uvidí se.
  • Zatím jsem viděl jednu bitvu, kde se ale místo boje ve formaci armáda rozdrobila stylem settlers 2 a každý si našel jednoho protivníka na férový duel. Snad to tak nebude v dokončené verzi.
  • Protoze jsi hloupa nana
  • XorxoxTalarius
    No pokud to bude jako Life is Feudal, tak od toho dam ruce pryc. Pokud si nemuzu normalne vytvorit vlastni hru bez toho abych musel mit licenci navic pro server (plus ho pokazde zapinat/vypinat/opravovat, misto aby se vytvoril na clientovy ze ktereho hraju). Pripadne jeste vetsi moderni nesvar, zaplat si server u nas *11*
    Maji nejakou stranku kde se dozvim ze to muzu hrat jako M&B uplne sam, nebo treba jenom s partou kamaradu?
  • Tuhle hru sleduji už delší dobu. Vypadá to, že oproti M&B bude možnost volného pohybu bez nutnosti strategické mapy k přesunu. Dále komplexnější bojový systém, kdy se nebude útočit jen ze 3 směrů, ale zbraň se bude moci naklonit do jakéhokoliv úhlu a pak seknout... Stavění měst a hradů vypadá taky velmi lákavě. *14*
  • Líbí se mi to mrtě. Ale doufám, že něco udělají v singlu playeru se světem, aby nebylo potřeba stovky hodin dělat dokola ty samé questy a bitvy aby se člověk posunul dál. Pro mě to bylo nehratelné, tak jsem hrál jenom multiplayer (a určitě nejlepší byli napoleonské války, dal jsem to snad za všechny typy vojáků, jen škoda že už ty velké servery umřely).
  • Tak to blokuj, ať jim to dojde, že tim jenom odrazujou lidi.
  • Luxus!
  • Kozy
    Původně se to jmenovalo Melee: Battlegrounds a nevyšel jim kickstarter.
  • Fordzy
    Myslím si, že v KC budeš dobývat hrady jen párkrát a jak už bylo řečeno, tak minimálně v té bitvě v Betě nebudeš velet armádě, ale budeš pouhým vojákem.
  • Tilwaen
    To vypadá skvěle; jak to, že mi to uniklo?
  • no až na to že i v KC budeš dobývat hrady, co jsme samozrejme ješte nemeli možnost videt, protože to ješte nemaji hotové. Tedy krome levitujících obléhacích stroju
  • walltar
    Dvě úplně jiné hry postavené na úplně jiných mechanizmech s úplně jiným zaměřením... jediné společné je zasazení.

    Asi jediné co by se dalo porovnávat by mohla být grafika, kde KC vede a soubojový systém... který si každý bude muset osahat sám. Kdybych měl porovnat Warband a KC soubojové systémy, tak bych vybral KC.

    Dál srovnávat sandbox hru kde velíš menší armádě s příběhovým RPG by asi byla blbost.
  • tohle vypada dvestekrát líp než kingdom come, vavra musí zelenat závistí
  • Myslím další díl Mount and Blade...
  • Nejvíc hodin v mém životě jsem nahrál na Mount and Blade. Bannerlord je moje nejočekávanjší hra do doby, než bude další díl bannerlord...
  • Llour
    Já bych řekl, že to nějak půjde. Už dnes máš ve strařičkém Warbandu mod, kde simultálně dokázali bořit zdi. AI tou dírou ale logicky neumí projít. Nebyla tak vůbec koncipovaná.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit