Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Llour
    Já odhaduji Q2 2017, cokoliv dřív by byl malý zázrak. Plus je dobré vědět, že si nebudeme muset pořizovat blood DLC za 10 éček (co CA??) . Tohle je jistá předobjednávka *3*
  • Paulcz
    No safra :) Navíc mají vlastní engine, z traileru jsem to tipoval na CryEngine a ono ne, prostředí i nasvětlení hodně pěkné.
  • walltar
    Já bych řekl, že moc ne... Bylo tam i na videu vidět, jak projektil zasáhl zeď a nic se nestalo.

    Plus by to asi už chtělo pěkně složitou fyziku na to aby to nevypadalo hrozně.
  • Inquisitor
    Moc pěkný, moje nejvíc očekávaná hra. Jenom by mě zajímalo, jestli půjde hrad poškodit víc, než jenom shodit ochozy.
  • Kozy
    Jestli máte rádi M&B, tak sledujte taky tuhle hru. Je to od tvůrců hodně populárního cRPG módu.
    https://www.youtube.com/watch?v=cC2npitkEmc
  • walltar
    Případně na to bude tak do týdne mod, protože pochybuju, že by se to komunitě líbilo. *1*
  • Lenny
    Toho bych se nebal. Mozna je postava pro potreby prezentace jen naboostovana statama tak, ze tohle omezeni v podobe rozhozeni mireni zkratka nestihne prijit. Stejne jako treba nahla regenerace zivotu v case 4:45. Navic jsem si nevsiml, ze by v prubehu videa nejak moc dlouho drzel luk napnuty. Verim, ze si prijdes na svy ;-)
  • walltar
    Celkem dost toho je i na tomhle videu... https://www.youtube.com/watch?v=bbrnPtybNd4
  • Principy obléhání jsou de facto převzaty z populárního modu NeoGK, který podobné funkce přidává do multiplayeru Warbandu. Můžete pak používat trebuchet či katapult pro rozbíjení hradeb, balistou a dalšími stroji masivně ostřelovat ochozy a vstupy do hradu, lze dokonce vylévat horký olej na brány rozbíjející nepřátele či používat předpotopní horkovzdušné balóny či lodě pro náhlé nepozorované přepadové akce.
  • XorxoxTalarius
    Podle toho co psali i tady na Tiscali, tak tech zmen je tam opravdu hodne, od moznosti spravy vlastnich statku az po questy a tak dale ...
  • Magister_Peditum
    Tahle hra mě asi nejvíc potěšila. Je na ni vidět obrovský posun kupředu.
  • walltar
    Sakra, jak já se na tohle těším... Pro mě asi nejzajímavější věc z celé E3 *1*
  • a sekání mečem do dřevěné brány taky nemá smysl krom zničení meče.
  • Tak jsem si všimnul prvního zjednodušení hry. Při střelbě s lukem už evidentně nejste penalizováni, když držite tětivu napnutou příliš dlouho :( snad tam takových věcí nebude moc.
  • Paulcz
    Těším, hlavně mě zajímá jestli se dá dělat ve hře více věcí, jestli nějak pohnuli se světem, questy, události, zda změnili systém bitev (nekonečně se spawnující nepřátelský armády byl vopruz) a tak :)
  • Vím, že to není úplně tak k tématu (na dvojku se nakonec extrémně těším), ale proboha jeho, musí ta dementní reklama na KFC být tak extrémně nahlas? Ok, nějaká reklama živí server, ale fakt je nutné nám ji rvát do krku jak to jenom jde?
  • XorxoxTalarius
    To vypadalo velmi povedene, pokud by sli ty hradby rozsekat trochu vic vubec bych se nezlobil, tedy do momentu nez bych mel platit za opravy :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit