Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • nejlepší byl cod 2 nikdy nebude překonán. Amercky šmejdi vše zkurvý včetně těchto dvou debilu na videu. Ty dva bych hned z studia vyhodil za neschopnost. Vemte si své cod a strčte si ho di zadku. Hnus nic vic. Jako Mafia 3. Doufám, že tyto dvě hry nikdy nevyjdou.
  • Khanemis
    Osobně musím říci, že tohle je po dlouhé době první Call of Duty, které vypadá celkem zajímavě. Myslím, že ten příklon k military sci-fi není vůbec od věci (pro mě rozhodně lepší jak další válka proti terorismu). Navíc přidání vesmírných soubojů (byť samozřejmě určitě zase značně zjednodušených a naskriptovaných) působí jako vítané zpestření obvykle stále stejné hratelnosti.

    Jen si v tom prvním videu mohli na začátku odpustit ty prázdné marketingové fráze, na které stejně už nikdo není zvědavý. To si mohou nechat pro videa pro investory.
  • Crysis 2 my to pripomina. Zapnem x360 stary so starym crysis 2 a co nevidim, ved hram novu pecku:D infinite warfare
  • oktavius66
    Když ukazovali první Gameplay, tak mě to absolutně zklamalo. Tohle vypadá už překvapivě celkem opravdu dobře. Dokonce i graficky to vypadá velmi obstojně a to je to hráno (asi) na PS4. Líbí se mi tam ty nové hračky, jako je třeba ten kolimátor na brokovnici nebo vybuchující robopavouk. Celkově tato mise v Ženevě je OK. Uvidíme, pokud se ta hra bude držet jako tato ukázka, tak budu spokojený. Prostě Battlefiled 1 to tento rok nebude mít opět lehké. Obávám se, že i přes ten veškerý HATE na budoucnost to bude mít větší prodeje, jako vždy. Letos si vyberou snad všichni: Budoucnost - Titanfall 2, COD:IW, Moderna - COD MW1 Remaster, Minulost - Battlefield 1. Vyřízené, všichni musí být spokojeni.
  • Zase další přiblblý interaktivní film. *11*
    • lepší jak další přiblblý doom...
      • jestli doom nedávaš, zkus snížit obtížnost. Já to v pohode dával na nightmare, ale byla to výzva.
        • zatím nedávám tu nudu, dá se nějak snížit?
          • nesmíš to hrát dýl jak pul hodinu na jeden zátah, ja si pritom navíc predstavoval že zabijim cikany a pak se to dalo.
            • Doom stranou...
              Co se to dnes děje, cenzor zaspal, opalovanda na pláži nebo něco inčího? Dnes se tu snad vůbec nemaže... Néé že bych si stěžoval...
  • Jack1947
    Zoufalejší už to bejt nemohlo nebo ano? Vlastně ne chceto, podobnou volovinu jako Black opsIII. aby tam byl ke konci pořádnej drogovej trip a přecpáno robotama až po ookraj*12*
  • V Advanced Warfare mě vůbec nebavil mp, ale byl to poslední díl, kde jsem dohrál sp. Black Ops III mě bavil mp, ale špatný síťový kód a optimalizace mě donutil mp přestat hrát a sp jsem zkusil dvě mise a tím pro mě CoD skončilo. Roboti a scifi mě neba, ne v CoD. Od MW1 první CoD co si určitě nekoupím...
    • BO3 multiplayer je teď nesrovnatelně lepší. Na to, že má na steamu dost špatný uživatelský recenze je to podle mě dost dobrá mp hra a to tvrdim jako nefanboy. Hrál jsem jen první díl a první MW.
  • Tohle bude mnohem lepší hra než ten zvratek co si říká BF1.
  • Asharak
    Lol spaceship *1*
  • Vypada to dobre, rekl bych že se lepší s každým dílem. Doby, kdy bylo CoD jen lineární tunel se spawnem neprátel, pokud jste neprekročili jistý bod kde se spustil další skript (jako Modern Warfare), jsou už pryč.
    Škoda že neudelali neco aktuálního, napr. boj proti terorismu. Mise v syrii proti ISIS by mohly být zajímavé a aurčite by to koupila spousta lidí už jen kvuli tomu aby alespon virtualne mohli vybít svoji frustraci a nenavist. Nebo mise v Evrope proti teroristickym bunkam. Mohla by tam být i mise kde byjste cestovali v čase zabít proroka Mohammeda.
    • LoL, myslíš že někdo bude riskovat, že mu následovníci náboženství míru vystřílej studio, podřežou rodinu a manželku znásilní a polijou kyselinou...
      • ok, tak tu misi s mohammedem by mohli vypustit. za ten zbytek by se myslim muslimove nezlobili. Nebo by tam mohl být príbeh muslima, ktereho vyzbrojili američani na boj proti Asadovi, ale pak mu pri náletu zabili manželku a rodinu a on se rozhodl pomstít a zradikalizoval se. A pak nejaka mise kde zabijite civilisty jako ta na letišti (tuším v MW2 to bylo). A mohli by tam být dodelávky jako v Doomovi.
        • tvůci MoH byli dotazování, jestli budou dělat hru kolem ISIS a v plánu to rozhodně nemaj... jestli chceš taky kosit barbary doporučuji armu 2 a 3 s alkajda a isis modama.... já si tam užil srandy kopu...
          • nechci simulátor, spíš bych chtel hru kde by byli islamiste zobrazeni jako zombie v resident evilu.
            https://www.youtube.com/watch?v=xxJbz_3PKQo

            neco takoveho.
    • Já bych dal klasického záporáka, Rusko, jak jsme nedávno viděli, rudá hrozba z východu je stále aktuální
      • je pravda, že predstavovat americke vojaky jako hrdiny je už trochu kliše ale možna to v americe maji radi, nebo si to alespon manažeri myslí že americky vojak musí byt hrdina jinak to zakaznik nekoupi.
        • až na to, že hlavní hrdina není američan...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit