Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • po delsi dobe recenze se kterou se na games muzu ztotoznit, jen houst a vetsi kapky, aby zase hra obsahujici "trapné postavy a nudný příběh", nedostala 8/10
    • 8/10 by slo dat. Problem j, ze ten, kdo to vydava, neotapetoval games.cz pul roku pred vydanim reklamou. To se pak primhourit ocko tolik neda.
    • Femto
      Ty jsi to hrál, že se s tím ztotožňuješ?
    • přesně, takto si představuji kvalitní dobře napsanou recenzi
  • Když nějaká očekávaná hra dostane vysoké hodnocení, tak se tady brečí, že je hodnocení moc vysoké a když jako teď dostane nízké hodnocení, tak se pro změnu brečí, že je moc nízké. *1*
    • Magister_Peditum
      Jako kdyby někomu soudnýmu na tom záleželo. Kdybych měl dávat na recenze, tak bych se třeba vůbec nebavil u Cossacks 3. *15*
  • 5/10 je asi nejnižší známka, co jsem zatím viděl. Rozptyly jsou poměrně velké, od 100 do 60, resp. 50 tady na games.cz
    • Rambo dostal 1/10, občas se zadaří no
  • Nebude i jinej pohled nez sterilne technickej od Honzy? Neni nekdo v redakci kdo hral, bavil se a chtelo by se mu o tom neco napsat?

    Deset let ocekavana vec by si mozna mohla dovolit vybocit ze standardu jedny recenze na web.
    • mám stejnej názor, recenze je to strašná...a teď nemyslím hodnocením to je mi buřt.
      • Tilwaen
        Co se ti na ní konkrétně nelíbí? Pochopíš, o čem hra je, co jsou její silné stránky a v čem zásadně pokulhává, to vše ve čtivém balení. Myslím, že si hodnocení Honza obhájil dostatečně. Pokud ti v recenzi zmíněné nedostatky nevadí, klidně si pár virtuálních bodů přidej a hru si kup. A jestli Honza něco opomenul, tak se tu s námi poděl, určitě budou rádi ti, kteří o koupi uvažují.
        • Hozna jen napsal jak je hra technicky spatlaná. Tohle se dá naspat v jednom krátkém odstavci....jak jsem již psal tu hru hrat nebudu je mi ukradená mě jde jen oto jak otřesně je ta recenze napsaná :-).

          jako sorry, ale za takovej paskvil bych mu teda nezaplatil....
          • Tilwaen
            Technický rozbor u her, které primárně cílí na konzole, mi naopak přijde v pořádku, protože když to nepojede plynule na redakčním stroji, nejspíš to nepojede plynule ani na stroji u mě doma. Tím spíš, když se jedná o takto starou hru, u které apriori nevíš, v jaké dekádě se která složka hry zasekla. Ono taky kdyby vše bylo technicky tak, jak to má být, tak by o tom pravděpodobně Honza nepsal.

            Emocí určitě v recenzi mohlo být trochu více, pokud by to tedy nespoilovalo příběh. Jenže ždímej ze sebe víc srdíčka, když tě hra půl hodiny v kuse se*e zpackaným ovládáním a tvůj postup závisí na tom, jak si RNG zrovna usmyslí. A kde ti hra k srdci nepřiroste, tam ani čert nebere.
    • nekromant33
      deset let ocekavan vec by si to zaslouzila mozna pokud by to byla dobra hra
  • Dotaz nechcete to dát v pátek do retro gamesplay? *7* *1*
  • Už jste hru hráli s dvěma novými patchi? Ten prví by měl opravit problém s kamerou. Já hru ještě nemám a zajímalo by mě jestli ten hodně kritizovaný problém, kvuli kterému je ta známka tak nízká, je tím vyřešen.
    • Lukass
      j za 10 let nebyl cas :-D
    • Tak, ne že by neměli dost času to otestovat před vydáním *1*
      • někdo tu totiž píše že už to má dohrané. Je divné jak, když hra vychází až zítra :-)
        • Na playstation.com je jako release date 6.12.
  • Tak trochu hodně oddalovaná hra z PS2 .... A co z toho ? Hraje se jako hry z PS2 - hraje ! Čekali jste tak dlouho aby se Ico dočkal pokračování ? Čekali ! ....
    Takže kdo chce , tomu se obstarožní gamedesign a překonané technické problémy budou líbit . Komu se opeřená krysa nelíbí a barevnou paletu shledává dávno vyčpělou , ten buď hru nikdy neokusí , nebo ji pošle dál a pomějíi se i ti co nové hry z principu nekupují . Já bych se o publikum nebál , i když se jede na jasné retro vlně ;)
  • z recenze není jasné o čem hra je? :-) Jen tam pán Olejník popisuje "kočko-ptáka". Tak tomu já řikám recenze pak.... *11*
    • Já to tedy pochopil, za pomoci zabugovaného kočkopsa se snažíš vymotat z prokletého údolí skrz enviromentální puzzly, to celé v překrásné PS2 grafice..,a vo tom to je *1*
      • no a třeba mohl nastínit příběh?

        Nebo tam nic takového není? Recenze by měla obsahnout i toto kromě do kola omýlanýho kočko-krysy.

        Mě je ta hra ukradená, ale ta recenze je prostě špatně napsaná.
        • jestli znáš Ico a SOTC tak si asi neni moc těžký představit, jakým způsobem bude příběh vyprávěn, tedy celou hru nevíš zhola nic a ke konci přijde nejaké odhalení, v takovém případě by se mohl recenzent jen těžko rozepisovat o příběhu, aniž by něco vyspoiloval
  • jojo srovnavat last guardian s uncharted *7* *7* *7*
    jojo u konkurence se nechyta....kde je ta konkurence? nebo to je mysleno to uncharted? Vazne? asi jako by konkurent noveho CoD mel byt No Man Sky....taky se to odehrava ve vesmiru tak je to stejna hra co by ne...(oboji posledne jmenovane je sr+cka mimochodem:) )
  • Mortuus
    Honza Olejník během svého působení na Games několikrát dokázal, že je bezcitná, cynická zrůda bez duše. Nechápu, že to dostal zrecenzovat zrovna on. *2* *2*
    • Magister_Peditum
      Že ty jsi tu recenzi nečetl? Zrůdo. *15*
      • Mortuus
        Číst recenzi? To se dneska dělá? *15*

        PS: Opravdu jsem ji nečetl, přiznávám. Hru si chci zahrát a bojim se spoilerů. Přečtu až dohraju. *3*
        • Magister_Peditum
          OK, ale nezdá se ti pak trochu předčasné kritizovat recenzenta? Co já vím, třeba je bezcitná zrůda bez duše (což o to, to by mohli možná tvrdit i u mě *1* ), ale z recenze ten dojem nemám. *3*
          • Mortuus
            Já to myslel hlavně ze srandy *3* Nemyslím si, že by zrovna Honza byl ten člověk co si bude nad kritikou lámat hlavu. Pokud tě to Honzo urazilo a čteš tyto řádky, tak se ti tady veřejně omlouvám *3* *2*
    • jnsCZ
      No vidíš, a i cynická zrůda bez duše dokáže uznat, že ty emoce a srdíčko tam prostě jsou - a Trico je na celé hře to nejlepší (pokud zrovna dělá, co má) :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit