Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • gesto
    Jedno se musí Ubisoftu nechat jejích trailery jsou boží ... podle mně jim už nestačí ani Blizzard a to byl pro mně král trailerů,,, jako těžko říct s Ubisoftem to je vždy 50 na 50,,, ale je to paradox ne ?
    když vytvoří unikátní hry které pak spadnou na maličkostech,,

    viz Division : vytvoříme fantastické město, super CO-OP, dobrý combat fight, luxusní zasazení do města , tunely, budovy atd, o grafice a optimalizaci ani nemluvím prakticky 100%,,
    ALE ? zapomeneme na end gaming, a necháme tam tuny cheateru a glitcherů, kvůli kterým PVP složka prakticky zmizí, a rozdělíme end gaming původní hry na 5 DLC na které budou hráči čekat 2 roky :))
    no není to paradox ? :)))
    • To město myslím,vytvořili Američané.Ne UBI,ale možná mi něco uniklo
    • Boží ? Vždyť to byl z 90% cringe jak prase. Taková slátanina plná klišé až mi bylo trapně.
  • giacobraza23
    Far Cry 5 vubec nemel vzniknout .. To zasazeni je uplne irelevantni.. uz ctyrka byla copirka trojky.. To bylo nadeleni mezi 1-2-3 to muselo zaplesat srdce kazdyho hrace... co dil to zmena o 180 stupnu i kdyz jednicku delal jeste Crytek... Nicmene 1,2,3 tri skvely hry. Vsechno co prijde uz bude jen odvar. Co me stve osobne *10*
    • Jo přesně tak, odvar z odvaru již odvařeného předešlého odvaru. *7* Měli by z toho raději udělat budovatelskou, tahovou strategii s dinosaury, která by se odehrávala na měsíci a zachraňovali by jsme mluvící mrkve. *6*
      • Krescz
        já mám mrkve rád :(
        • Je anální aplikace dobrá na oči?
  • Temer jiste to bude porad stejny Far Cry, ale to prostredi se mi proste libi. A vylezt na 30 vezi jiste prekousnu. :)
  • Pilgrim66
    Za mě škoda, že to nezasadili westernových kulis, jak se spekulovalo. Zápletku mohli nechat stejnou, ale zároveň by to bylo mnohem realističtější (jaká je pravděpodobnost, že by si podobného kultu, co jezdí kolem s kulomety na pickupech nikdo z federální vlády nevšiml). Jenže to by asi museli změnit systém "vylez na věž, dobij báze" apod...
    • Kdyby to bylo z divokého západu tak by se zbytečně pouštěli do boje z Red dead redemption 2, který taky vychází v 2018.
      • Me se libi, jak kazdy uz rok dopredu uz vi, ze rdr2 bude dokonala hra a to s naprosto minimalnima informacema a ukazkama ze hry. ..
        • Jistě, protože Rockstar. To máš jako s Blizzardem.
          • Oh, rozumim, jakoze uz maji dopredu zajistene prodeje. Tak to jo, je dobry mit zakladnu fandu, ktery kupujou bez otazek.
  • zase sa pridame k odboju a budeme bojovat proti magorom na cele s dalsim wannabe Vaasom...wow. wow. deja vu
  • Lukass
    Vzdyt je to uplne stejny jak ctyrka, achjo. Mrknu na ty postavy a presne vim jak se ktera bude chovat, je jasny ze volby zase budou mit nulove vliv na pribeh, budou tam zas veze, a pridaji tam ochocovani zvirat s Primalu. No nevim su zklamanej. Navic ta cena na pc, se zblaznili. Zatim teda zklamani a snuska pr kecu, muze byt jenom lip. A to Far Cry serii miluju
    • Jack1947
      Stejná nuda a otrava? doufám že ne.
    • Tak ona se technicka stranka uz nema kam posouvat, kdyz to delaji na ten samy x let zastaraly hardware. Sem zvedavy, jestli budou i nejake zabery ze skutecne hry, nebo jen hype ve forme cutscen a traileru.
      • Lukass
        No pojede to na Cry Enginu, tak si myslim ze se to posune.
        • Tak treba vsechny ostatni Far Cry byly take na CryEnginu. DunyaEngine byl prepsany CryEngine od Cryteku. Ubisoft po rozchodu s Crytekem po FarCry 1 ziskal znacku a CryTek jim dal i zdrojaky. Dle meho CryTek z toho naopak vysel dobre financne.
          • Na CE byl treba taky C2 a C3, akorat s osekanyma featurama kvuli konzolim. ;) Krasny dukaz, ze na enginu nezalezi, zalezi na hardware, ten urcuje kvalitu assetu...
        • To myslis spatne. Na enginu nezalezi, zalezi na assetech, jestli vis, co to znamena. Na CE byl i prvni Crysis a nerekl bych, ze vypada stejne dobre jako treba Kingdome Come.
          • Vypada lip, KC je krajne hnusny, ohavna stylizace.
            • Hm, ne. Stylizace je subjektivni, technicka uroven - o ktery se tady bavim, neni, takze si mimo. KC je mnohem dal, co se tyce grafiky. To snad muze popirat jen hlupak, vzhledem k tomu, ze tady je 10 let rozdil v hardwaru. Timto se opet dostavame k memu uplne prvnimu postu...
  • Tomu se rika vtipne PR. ;D
  • Luckiller
    dynamická AI? *15* *2* *1* To dřív Ubisoft vydá nového Princ of Persia , než se jim podaří rozlousknout tenhle oříšek
    • Prince pls nechat na pokoji. Dik.
    • Měl jsem blbou náladu a pak jsem četl Tvůj komentář! Děkuji pobavil si *1*
  • Tak už i na Games si vzpomněli, že by se měli psát nějaké novinky. Nečekal jsem, že se toho tady ještě dočkám dneska :-)
  • poprvé od trojky muzu rict, ze se na novy Far Cry docela i tesim. mozna je to tim, ze to na me pusobi vic jak GTA nez jak Far Cry *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit