Přejít na výpis diskuzí

Připomínky / náměty / bugy

REDAKCE 28.10.2010 
3131 příspěvků

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejsem si jistej, jestli je tohle správná sekce pro můj dotaz, jestli ne tak mi poraďte kam napsat. Chtěl bych moderátorům navrhnout, jestli by neměli zájem zmínit se v nějakém přehledu, nebo článku o hře Starsector http://fractalsoftworks.com, našel jsem tady o ní jen 5 let starej odstavec a to je dost škoda, protože přestože nedávno vyšla hra teprve ve verzi 0,81 má už parametry dokončené hry a rozsáhlá moderská komunita její obsah ještě násobně zvětšuje. Jde o takové mount and blade ve vesmíru, hra je postavená na extrémně propracovaném a zábavném soubojovém systému a tvorbě vlastní flotily/frakce, rozhodně jde o nejzábavnější vesmírný simulátor co jsem kdy hrál, takže všem co mají rádi tento žánr, nebo si chtějí zkrátit čas do vydání Bannerlord vřele doporučuju.
  • Ahoj, mám takový problém. V poslední době se mi přestaly zobrazovat obrázky v galerii. V kartě hry je vidím normálně, když kliknu na obrázek a přejdu do galerie, obrály tam nejsou :-(. Nezaznamenal jste někdo podobný problém? Díky za radu.
  • Zagro
    Nevšiml jsem si, nebo zde skutečně ještě nebyla zmíněna informace o Quakeconu, kde bude činit dotace pro nový Quake Champions $1,000,000 ??

    https://www.youtube.com/watch?v=Pfp0Z6xVTRc
  • Jack1947
    Karma systém by nebyl špatný... třeba jen pro info kolik mínusů jsem za t roky nasbral. Když už tady to ohodnocení je hned by to mělo bětší váhu.
    • Zatím neexistuje počítač jehož HW by byl schopen spočítat kolik minusu jsi tady na Games za dobu svého působení nasbíral.
  • PRoč mi byl smayanz prispevek kde jsem se slusne napsal, ye hlavni postava v kingdom kome mi pripomina ynameho sportovce?
    • Protože si pleteš písmeno y a z a nikdo ti nerozumí.
  • MickeyMutant
    Dnes jste mi opět připomněli, proč nemám chodit do vaší galerie obrázků se sluchátky na uších. A musím přiznat, že ani tentokrát mě vaše akustická tsunami nedokázala přesvědčit ke koupi inzerovaného produktu.

    Některé věci se prostě nemění, že?
    • ono je to prasarna i bez sluchatek
    • Taky sem jdu pochvalit videoreklamu z utrob obrazkovy galerie.

      A k tomu jeste video bez zvuku ve clanku "Strategie They Are Billions na vás vychrlí obrovskou armádu zombíků". Na zmineny video plynule navazujici reklama uz ale zvuk ma.
  • Mel bych namet na clanek: nektere firmy jdou do early acces a pak hru bud nedokonci, nebo vydaji v nehotovem stavu. Jestli takove konani neni protipravni, co by se s tim dalo delat, jestli institut early acces obsahuje dost zaruk proti zneuziti atd.
    Proste takovy investigativni clanek a zamysleni. Prikladem budiz life is feudal. Slibovali mmo a vydali coop v udajne zabugovanem stavu.
  • ringmancz
    to s tím avatarem na hlavní straně, co jsem postoval níž, je asi problém u uživatelů, kteří si žádnej obrázek nenastaví
    http://i.imgur.com/TxRJgV7.png
    • Podíváme se na to, dík za upozornění.
    • Jack1947
      Hlavně účtů inkognito... *7* ( nechápu jejich význam ale to je jedno)

      Nicméně, já mám jinej problém občas se mi nezobrazí mnová reakce na můj příspěvek tak pak se stane že to najdu až za několik dní... a většinou je to předmětné.
  • Dobrý den, jsem přihlášen čistě přes mojeID a není cesta, jak se pohodlně dostat na můj Games.cz profil, přehlédl jsem něco? Děkuji.
    • Když jsi na homepage, tak v hlavičce webu (napravo od loga) bys měl ten odkaz vidět. Pokud ho tam nemáš, může jít o nějaký problém - napiš nám v tom případě na redakce@games.cz - díky!
      • Děkuji za odpověď, odkaz tam opravdu nemám, ale asi vím proč. Používám prohlížeč Firefox, ale mám operační systém Ubuntu, to možná bude problém.
        • test
  • az dneska mi doslo, ze je tu nejakej novej prehravac videii?

    a dokonce si pamatuje i nastaveni hlasitosti?

    heureka

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit